Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mediafire.com/download/l4x20boqvi1cjue/DFL_OF_2017_V1.zip

 

- FULL BUNDESLIGA (emblems, kits, complete squads,manager, stadiums)
- FULL PREMIER LEAGUE, LA LIGA, SERIE B and LIGA NOS (emblems, kits, squads)
- ALL EMBLEMS for other teams (Championship, Serie B...)
- COMPATIBLE WITH FIRST KONAMI TRANSFER UPDATE

NEXT UPDATE:
This sunday.
More player faces for bundesliga, missing players, corrected some player name and add missing players


HOW TO:
- Drag "WEPES" to your usb drive
- In editor go to data management, import, import teams, selcet all and cross none of the both choices (or you'll lose transfers!)
- AGAIN import ONLY bundesliga teams with a cross at the second choice "players and squads"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no teraz to tragedia, w nocy super, rano super, teraz trzeba czasem i czekac dobre 4 minuty w menu na wgranie czegos bo w nieskonczonosc laczy sie z serwerami i muli calym menu

 

ps co do OFa co dalem linka - lubi crashowac gre podczas wgrywania, nie wiem czy to wina samego OFa czy gierki (bo muli aktualnie serwerami), jak sie wgrywa po kilka plikow, a nie od razu za jednym zamachem calosc to bledow nie ma

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

OF crashuje jak się robi wiele lig na raz potwierdzone info 2/2 razy zkraszowało.

Tak jak pisał Ficuś lepiej zrobić 3,4 tury.

 

W tym OFie - jeśli dobrze rozumiem wszystkie drużyny kopiuję bez zaznaczonych X w opcjach do wyboru, a tylko drużyny z Bundesligi z drugim X zaznaczonym przy pytaniu, tak?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

krajowe druzyny raczej musi ktos z polski zrobic, przeciez nikt nie bedzie z zagranicy sie w to bawic :P

 

aktualizacje skladow dostales dzis rano od konami, ten OF w skladach klubow nic nie miesza chyba

 

pisze ci zreszta co zawiera OF to sam zdecyduj czy ruszasz juz teraz czy czekasz na kolejne aktualizacje 

Odnośnik do komentarza

krajowe druzyny raczej musi ktos z polski zrobic, przeciez nikt nie bedzie z zagranicy sie w to bawic :P

 

aktualizacje skladow dostales dzis rano od konami, ten OF w skladach klubow nic nie miesza chyba

 

pisze ci zreszta co zawiera OF to sam zdecyduj czy ruszasz juz teraz czy czekasz na kolejne aktualizacje 

 

:)

chodzi mi o reprezentacje :)

co to są za pliki bez nazw co mają tylko liczby?

Właśnie wgrywałęm oddzielnie bundesligę i w między czasie wywaliło mnie do menu głównego ps4...mam zaczynać od nowa bundes lige?

piszesz o aktualizacji składów...mam ją ściągnąć tym live update zanim zaczne znów robić edit? CZy samo się ściągnęło?

Czy mam nacisnąć na live update yes a potem wyłączyć?

 

edit:chyba muszę wszystko od początku :D

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Poddaje się - zgrałem całą Hiszpańską, w Angielskiej mi 1 drużyny brakuje, Włoska cała uzupełniona, Niemiecką mam roz*baną 14 drużyn znajduje się w PAU LEAGUE, a 4 w Other European Teams... a mówili, że będzie pięknie.

 

Te 4 z niemieckiej, które są w OET to są te oryginalne co były na starcie, ale nie wiem czemu nie można ich podłączyć, a miał być automat mówili...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...