Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Widzę że nikt nie założył tego tematu, jakoś małe zainteresowanie a kolejna odsłona ujawniona, więc ujawniam przecieki, wygląda na to że zmienili tempo na wolniejsze i ma być bardziej taktyczna, dla mnie na plus ;]

 

Na oficjalnej stronie gry, Konami wymienia wszystkie nowości:

    Real Touch – odwzorowanie tego, jak różni gracze prowadzą piłkę, jak ją kontrolują i jak reagują na jej nieprzewidywalny ruch,
   
Precise Pass – system precyzyjnych podań, który uwzględnia wiele czynników podczas wymiany piłki; wszystko to wpływa na szybkość i dokładność podania,

    Goal Keeping – usprawnienie bramkarzy, którzy otrzymają więcej animacji i będą bronić dużo lepiej niż wcześniej,

    Total Team Control – gracz będzie mógł zmienić nastawienie drużyny na bardziej ofensywne lub defensywne, dostosowując je do sytuacji na boisku,

    Advanced Instructions – różnego rodzaju strategie, które wpływają na zachowanie naszych zawodników podczas meczu i ich styl gry,

    Corner Kick Strategies – możliwość dostosowania zachowania piłkarzy podczas wykonywania rzutu rożnego,

    Adaptive AI – sztuczna inteligencja ma uczyć się gry, dzięki czemu będzie lepiej dostosowywać się do stylu gracza,

    Authentic Visuals – Konami twierdzi, że oprawa graficzna w PES 2017 zostanie wyraźnie ulepszona, a zmiany dotkną wszystkich elementów – od piłkarzy, przez oświetlenie, trybuny, aż po boisko i stadiony,

    Natural Player Movement – twórcy przygotowali masę nowych animacji, dzięki którym piłkarze będą poruszać się po murawie naturalniej.

Odnośnik do komentarza

Ja nie czekam bo nie wierze. Sprawdze demo ale zero jaranka no i o fullu poczytam ale skonczy sie online bayern vs real. Ile to juz lat z takimi akcjami?

 

Zamkniete kolo nie robia maychmakingu bo za malo osob kupuje a za malo osob kupuje bo brak matchmakingu

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

ze jeszcze ktos wierzy, ze im tym razem sie uda, nawet jak na chybil trafil ustawia suwaki na takie grywalne to patchami albo w fullu to zepsuja, nie mowiac juz o tym, ze znowu 2 miesiace bedzie sie czekalo na aktualne sklady, a skoro maja obciety budzet to zaraz bedziemy nam dane grac na jednym stadionie - konami stadion

 

ostatnio sporo gralem kanapowo w pes2015 i pes2016 i dalej twierdze, ze ostatni pes jaki mi pasowal to pes13

Odnośnik do komentarza

nie fani lyzek a izi, on byl od zawsze fanbojem fify, ktory z musu przeskoczyl na pesa, teraz gdy gierka ea zmienia silnik odzyly w nim stare demony bo pewnie sie jara, ze z radoscia wroci do tego jedynej milosci 

 

ja bym z checia zobaczyl trzeciego gracza na rynku pilkarskim, choc to tylko marzenia bo nie ma po prostu do niego miejsca, chyba ze zamiast pesa bo niestety widzac co sie dzieje z konami, ta seria, jej budzetem itp boje sie, ze wczesniej czy pozniej spakuja manatki

Odnośnik do komentarza

No chyba na odwrot - w PESa 6 to 2 lata z rzedu gralem, gdy "specjalisci" tasowali sie do z(pipi)anej 2007.

Pozniej to wyboru nie bylo, ale dzieki bogu w EA pojawil sie czlowiek, ktory mial wizje symulacji, a nie arkadowki.

oho fani łyżew na trawie wbili do tematu xD jak przy okazji fify 16 największą zmianą było dodanie kobiet to jakos nikt nie smiecił wam tematu także ten

2 zupelnie inne gry, jezeli chodzi o mechanike i konstruowanie akcji, pewnie dlatego ludzie sie tak bardzo od niej odbijali (dziwne - myslalem,ze znasz sie troche na grach pilkarskich i dostrzegasz roznice)

No i poki co nikt poza Toba o FIFIE nawet nie wspomnial.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ze jeszcze ktos wierzy, ze im tym razem sie uda, nawet jak na chybil trafil ustawia suwaki na takie grywalne to patchami albo w fullu to zepsuja, nie mowiac juz o tym, ze znowu 2 miesiace bedzie sie czekalo na aktualne sklady, a skoro maja obciety budzet to zaraz bedziemy nam dane grac na jednym stadionie - konami stadion

 

ostatnio sporo gralem kanapowo w pes2015 i pes2016 i dalej twierdze, ze ostatni pes jaki mi pasowal to pes13

Mam tak samo, od 2013 moim zdaniem zaliczyli niezły zjazd. Ale najlepszy balans obrona/atak był moim zdaniem w 2011.

Odnośnik do komentarza

No chyba na odwrot - w PESa 6 to 2 lata z rzedu gralem, gdy "specjalisci" tasowali sie do z(pipi)anej 2007.

Pozniej to wyboru nie bylo, ale dzieki bogu w EA pojawil sie czlowiek, ktory mial wizje symulacji, a nie arkadowki.

oho fani łyżew na trawie wbili do tematu xD jak przy okazji fify 16 największą zmianą było dodanie kobiet to jakos nikt nie smiecił wam tematu także ten

2 zupelnie inne gry, jezeli chodzi o mechanike i konstruowanie akcji, pewnie dlatego ludzie sie tak bardzo od niej odbijali (dziwne - myslalem,ze znasz sie troche na grach pilkarskich i dostrzegasz roznice)

No i poki co nikt poza Toba o FIFIE nawet nie wspomnial.

 

 

Izi mówie o pierwszych newsach o fifie, tak jak teraz w przypadku PESa nie ma nic więcej oprócz paru formułek, które oba studia rok w rok karmią graczy. FIFA 16 ma fajny gameplay, ale to nadal FIFA i nigdy do tej serii się nie przekonam na 100% dlatego olałem w ogole piłki bo PES ma core gameplay'u taki jak lubie, ale nie mogę zdzierżyć tych patałachów z Konami a FIFA ma coś co mnie odrzuca (nie wiem animacje, brak głębi jesłi chodzi o ustawienia taktyczne, tego "czegoś" co od zawsze miał pes). 

 

Ficuś nie wiem co ty widzisz w tej edycji z 2013 ale dla mnie jest raczej średnia (pierwsza udana od 6 moim zdaniem, ale jednak) dopiero 2015 pokazało, że Konami może jeszcze rywalizować z EA chociaż w minimalnym stopniu. No ale dopóki nie ogarną matchmakingu tak granie online mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...