Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pora kupić konsole, skoro nadal Konami olewa PC sikiem prostym. Po filmikach vs demo Fify na PC wyglada to bardzo naturanie, dosrodkowanie wyglada jak dosrodkowanie w normalnym meczu, strzaly leca tak jak fizyka by je pokierowala, recenzje PES ma poki co najlepsze od dobrych 5 lat. 

 

Recenzje bez trybu multi nikogo.

Odnośnik do komentarza

No tak bo recenzja online fify gdzie grają suwaczki zamiast Ciebie będzie wyznacznikiem. W okienku ustawienia oprócz poziomu trudności można ustawiać jak szybko ma biegać si, jak ma się ustawiać, z jaką dokładnością ma odbierać piłkę i w fucie nagle twoi piłkarze biegają jakby mieli beton zamiast korków bo serwery same to ustawią abyś dostał w dupę lub twój oponent. Brać pesa a nie tą mierną karcianke gdzie łapie się karty jak pokemony a na boisku te wszytskie statystyki idzie o kant dupy rozbić. Cały wpis tyczy się trybu online fify bo w offline to już inna bajka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak bo recenzja online fify gdzie grają suwaczki zamiast Ciebie będzie wyznacznikiem. W okienku ustawienia oprócz poziomu trudności można ustawiać jak szybko ma biegać si, jak ma się ustawiać, z jaką dokładnością ma odbierać piłkę i w fucie nagle twoi piłkarze biegają jakby mieli beton zamiast korków bo serwery same to ustawią abyś dostał w dupę lub twój oponent. Brać pesa a nie tą mierną karcianke gdzie łapie się karty jak pokemony a na boisku te wszytskie statystyki idzie o kant dupy rozbić. Cały wpis tyczy się trybu online fify bo w offline to już inna bajka.

 

Przecież te suwaki nei działają w online :lol: Zresztą to nie o to się rozbija, mówie, że ch.uj z tych ocen na meta w PESie jak to biorą się za nie ludzie, którzy odpalili kilka offline trybów i wydali werdykt przecież to o kant dupy rozbić bo PES/FIFA to tylko online się liczy dla mnie a ten zawsze jest lepszy w FIFE. Oprócz karcianki masz jeszcze tryby sezonów więc prosze cię, ale nie pier.dol głupot to że jesteś cienki i cię biją w fifie nie zwalaj na grę.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie działają online? to, że ich nie ma nie znaczy, że nie działają bo patrząc jak brązowa karta dogania Bale to trzeba być naiwnym aby w to wierzyć. Dałem radę pograć w fut miesiąc od początku lutego do początku marca i nie mając praktycznie od roku kontaktu z fifą doszedłem sobie do 3 ligi bo jest łatwa i jak umiejętnie trzymasz r2+l2 to możesz sobie w polu karnym zrobić taniec i strzał r1 plus kółko i brameczka, jednak jeżeli momentum jest przeciwko Tobie to zdarza się klasyczna sytuacje gdzie Ty oddajesz 30 strzałów a przeciwnik jeden z 30 metrów i w dupę zmarnowane 12 min. Pes 16 miał zrypanych do końca bramkarzy i to było do dopy ale widać poprawę i teraz zapowiada się miodnie jak nigdy.

Odnośnik do komentarza

xD czyli co w Fucie sobie ludzie suwakami statystyki graczy zmieniaja ? 

Widocznie do tej 3 ligi trafiales na same cioty - FIFA to przede wszystkim umiejetnosc gry w obronie, tam za Ciebie konsola nic nie zrobi, jezeli arkadowy FUT Cie wkurza, trzeba bylo grac w zwyklych sezonach, gdzie gameplay wyglada zupelnie inaczej. Co do samych pilek - do tej pory nadziwic sie nie moge, ze ludzie graja w sportowki z konsola, a 3/4 recenzji wypluwanych jest po tastach trybow offline...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ludzie sobie suwaczków nie ustawiają tylko system sam Ci ustawia bo jak wytłumaczyć sytuacje gdzie w jednym meczu w twoi zawodnicy wychodzą na wolne pozycje a w drugim stoją jak słupy soli i są wolni(taktyka taka sama). W Futa grałem, żeby sprawdzić ten legendarny tryb i ma dużo bajerów plus fajne aukcje gdzie jest co np. na telefonie porobić ale sam gamplay ssie i grając w demu to faktycznie jest to feeling z trybu offline ale gadka była o trybie online. Pes 16 był właśnie ułomny w grze obronnej (szczególnie bramkarze) ale feeling i różnorodność budowania akcji jest o wiele przyjemniejsza i daje większą satysfakcje i wersja 17 poprawia te wady, tylko pisanie, że pes 2017 jest słaby w online zanim w ogóle wyszedł jest głupotą i chciałem porównać to do fify która wcale nie jest lepsza, może gdyby dali taką gre jak w ofline gdzie piłka nie klei się do nogi jak do plastra byłoby lepiej.

 

Dywizje byłyby spoko jakby z 5 gwiazdkami został tylko real, barca i bayern bo wybierając np bvb czy inne 5 gwiazdkowe kluby i tak trafisz na któryś z tych trzech i tak do porzygu, zresztą w divisie nie gram też w pesie.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi).ie albo grać divisie z barceloną/realem/bayernem co powoduje rzyganie po dwóch meczach albo grać w chorego futa gdzie jest wszystko pozmieniane i nie ma nic wspólnego z gamplayem przedstawianym wcześniej bo tak sobie postanowili. Nawet w Karierze gdzie grasz sobie z jakimiś ogórkami, nie ważne jaki poziom trudności sobie ustawisz musisz jeszcze wszytskie suwaki ustawić bo termalica rozgrywa piłkę jak barcelona. Nie da się wytłumaczyć osobie połkniętej przez marketing EA i ładną buźkę messiego na okładce.

Odnośnik do komentarza

to jest temat o pesie wiec czemu się wypowiadają nie którzy o fifie? ja gram całe życie w Pesa i mam wyj.ebane kto w co gra, nigdy nie prowokowałem swoją wypowiedzią nt. Fify ( choc co roku proboje obie gry).

Wychodzi poprostu na to, że albo nie macie nic ciekawszego do roboty, albo ... nie istotne.

Niech każdy gra w co chcę i tyle, dla mnie wszyscy mogą grac w fife i nic do tego nie mam, ja bede gral w pesa po co roztrząsac.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Cóż też tego nie kumam czemu na forum fify sobie nie popiszą jaka to fifa fajna ale trolling jest w modzie i trzeba cały świat poinformować, że fifa taka piękna a pes ma (pipi)owy online mimo, że jeszcze nie wyszedł. U mnie już pes 2017 czeka na dysku i o godzinie 00:01 losujemy piłeczki i czekam na kogoś z trójki MNS, ale jeszcze chętnie bym Inieste przytulił bo jego prostopadłe podania robią dobrą zadymę.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

wytykasz wady zapominajac ze dotycza tez one serii pes:

- w offline w fife masz suwaczki tempa dostosowania AI wiec mozna manualnie ta gre z AI ustawic tak by byla ona rajcujaca, w offline w pesie suwaczkow AI nie ma i na wyzszych poziomach trudnosci kazda "termalica klepie jak barcelona", a skrypty sa juz tak legendarne (bramki w ostatnich minutach meczu konsoli, nagly god mode gracza sterowanego przez AI itp) ze od kilku odslon tryb offline na wyzszych poziomach jest niegrywalny w pesie

- online z powodu braku filtrow w dywizjach w pesie to przeciez tez ciagla gra na real i barcelone i zyebane trojkaty ziemia lub gora na szybkosciowcow

- jeden grywalny tryb online w pesie czyli ML tez cierpi na glupote konami, ze od paru odlon nie potrafia poradzic sobie z cwaniakowaniem na overallu druzyny(najlabsi w grze na lawke, gwiazdy w pierwszym skladzie = sredni overall druzyny)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Cóż też tego nie kumam czemu na forum fify sobie nie popiszą jaka to fifa fajna ale trolling jest w modzie i trzeba cały świat poinformować, że fifa taka piękna a pes ma (pipi)owy online mimo, że jeszcze nie wyszedł. U mnie już pes 2017 czeka na dysku i o godzinie 00:01 losujemy piłeczki i czekam na kogoś z trójki MNS, ale jeszcze chętnie bym Inieste przytulił bo jego prostopadłe podania robią dobrą zadymę.

 

Ku,rwa człowieku xD sam zacząleś pisać o FIFIE, to ci odpisałem jakie kocopoły i farmazony pociskasz 

 

 

Chyba pora kupić konsole, skoro nadal Konami olewa PC sikiem prostym. Po filmikach vs demo Fify na PC wyglada to bardzo naturanie, dosrodkowanie wyglada jak dosrodkowanie w normalnym meczu, strzaly leca tak jak fizyka by je pokierowala, recenzje PES ma poki co najlepsze od dobrych 5 lat. 

 

Recenzje bez trybu multi nikogo.

 

 

 

 

bluber rozwazasz kupno? mnie troche kusi ale poczekam na opinie z online

 

nope, po zeszłorocznej wtopie nie tykam tego guwna, demo zresztą skutecznie mnie zniechęciło 

 

 

 

No tak bo recenzja online fify gdzie grają suwaczki zamiast Ciebie będzie wyznacznikiem. W okienku ustawienia oprócz poziomu trudności można ustawiać jak szybko ma biegać si, jak ma się ustawiać, z jaką dokładnością ma odbierać piłkę i w fucie nagle twoi piłkarze biegają jakby mieli beton zamiast korków bo serwery same to ustawią abyś dostał w dupę lub twój oponent. Brać pesa a nie tą mierną karcianke gdzie łapie się karty jak pokemony a na boisku te wszytskie statystyki idzie o kant dupy rozbić. Cały wpis tyczy się trybu online fify bo w offline to już inna bajka.

Ja (pipi).ie albo grać divisie z barceloną/realem/bayernem co powoduje rzyganie po dwóch meczach 

 

Masz filtry w seasonach na zespoły po gwiazdkach lol 

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi).ie albo grać divisie z barceloną/realem/bayernem co powoduje rzyganie po dwóch meczach albo grać w chorego futa gdzie jest wszystko pozmieniane i nie ma nic wspólnego z gamplayem przedstawianym wcześniej bo tak sobie postanowili. Nawet w Karierze gdzie grasz sobie z jakimiś ogórkami, nie ważne jaki poziom trudności sobie ustawisz musisz jeszcze wszytskie suwaki ustawić bo termalica rozgrywa piłkę jak barcelona. Nie da się wytłumaczyć osobie połkniętej przez marketing EA i ładną buźkę messiego na okładce.

lool wybierasz druzyne z nizszej polki i nie grasz na topowe druzyny. Smieje sie do rozpuku bo to co opisales to Pes przeciez
Odnośnik do komentarza

Bo jak zacząłeś piprzyć, że te oceny to wzięły się wyssane z palca i pisanie o nietykaniu tego "guwna" w tym temacie to skuteczna prowokacja i tutaj faktyczycnie dałem się złapać i wciągnąć w niepotrzebną wymianę zdań. Czasem trzeba sobie zdać sprawę, że pisanie w temacie o danej grze, że ona jest gównem a recenzje nie mogą być prawdziwe bo mi się nie podoba to trzeba zdać sobie sprawę, że rozpętuje się (pipi)burze, takie życie nie ważne czy chodzi o konsole, gry piłkarskie czy kluby derbowe zawsze będzie (pipi)burza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

simonz ty zaczales bo piszesz po prostu glupoty krytykujac fife, za cos co jest najwieksza wada w pesie 

 

wytykasz granie offline w fifie z konsola, ktore mozna dostosowac suwakami vs pes offline jeden wielki skrypt AI, ktore nie mozna dostosowac bo nie ma suwakow

wytykasz granie online w dywizjach na real/barce, ktore mozna ominac bo jest filtr vs pes online gdzie nie ma filtru i dywizje grasz tylko na real/barce

wytykasz FUT w fifie, ktory w zalozeniu ma byc arcadowy, a innych trybow z "normalnym" gameplayem gra ma od zayebania vs pes gdzie trybow jest malo, a kazdy na swoj sposob ulomny

Odnośnik do komentarza

zacznijmy tez od tego, ze dyskutujemy na temat ocen w grze sportowej, w ktorej nawet nie wlaczyli serwerow. Powaznie - czasami wydaje mi sie, ze na forum powinny byc 2 watki kazdej kopanki, 1 wlasnie dla tych, ktorzy cale zycie graja sezony offline z konsola...

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o przykład, że odpalam bvb które ma 5 gwiazdek i zaraz wyskakuje mi barcelona co też ma 5 i gdyby to był filtr, że nie muszę grać cały czas z realem, barcą czy bayernem to jasne. W pesie też nie gram dywizji bo mnie nie interesują i też zdaje sobie sprawę, że jest podobnie ale pisałem, że w nie nie gram i nie bronię ich natomiast jak ktoś mi próbuje wmówić, że są takie fajne i jest fajny filtr to odpisuje, że mi się to nie podoba. Gdyby takie kluby jak bvb, manchester (skład z 16) itp. miały po 4,5 gwiazdki to by trafiały na zespoły zbliżone do swojego poziomu a nie te którym odstają. Co do skryptów w pes 17 to naprawdę ciekawe ale chyba nie graliście za dużo w demu bo tam naprawdę jest dużo rozwiązań na rozegranie piłki plus nowe taktyki na krzyżaku które zmieniają zupełnie oblicze drużyny co daje dużo możliwości i przy okazji ai korzysta z tych rozwiązań plus wrócił poziom ustawiania jak bardzo zespół ma grać ofensywnie i trzeba być przygotowanym, że nagle ai zacznie grać inaczej i zamiast tiki taki będą długie podania za plecy obrońców. Co do ilości trybów faktycznie fifa ma się tu lepiej ale feeling gry powoduje, że na tą chwile brak którejś opcji mi nie doskwiera i jest duży głód na następny mecz.

 

Wracając do tematu w trybie BAL można po zakończeniu kariery kontynuować grę jako manager?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...