Skocz do zawartości

Wstyd mi...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie chciałem pisać, ze Ferdek mimo  ze czasami smieszny, to serial epatował ordynarnością.

No i to pokazuje jak płytkie jest polskie społeczeństwo. Ja rozumiem, że nie każdy ma ochotę wybrać się raz na jakiś czas do teatru lalek czy wybrać się do muzeum ale numery z boczkiem zboczkiem bawią gdy jesteś na utrzymaniu rodziców/dziadkow/jehowych ale nie gdy żyjesz trybem praca, wiecznie niezadowolona młoda żona dzieciak który naciąga ciebie na jakieś głupoty twój wolny czas to wizyta w domowej toalecie. Get real maaan Polska to gułag Europy. Tu ludzie ledwo łapią powietrze a już na pewno nie mają siły się śmiać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ale botoks serial się zayebiście ogląda, na pewno klimat serialu bliższy pitbullowi niż te dwa nowe filmy. W zasadzie cały czas się coś dzieje, jest Barszczyk ( znakomity), jednak nie ma tyle przeklinania co  w trailerach, jest obrzydliwie, czasami nawet nie zenująco pod względem humoru.

Na pewno nie można tego polecić, ale jest to wciągajace, niczym  chłopaki  do wzięcia.

Filmu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dobra scena w gabinecie jak robią kawę:

-KUURWA!!

-kuuuuuuurwaaaaa :)

 

Jedna z lepszych scen

 

 

Ogólnie nie wiem czy tak się różni od filmu ale jakos tutaj wcale nie uzywwaja kuref zamiast przecinków, może rozciagniecie na serial troche to rozmyło. Spodziewałem sie zdecydowanie czegoś gorszego,

 

 

38:45 najlepsze kurfa w polskiej kinematografii xD  taka życiowa

Odnośnik do komentarza

Akurat kontekst jest zabawny bo ekspres dostała gratis od firmy farm. za wypisywanie recept na leki zrobione z cukru pudru, a fuche załatwiła ta Łobądziowa więc zgrabnie podsumowała nowy nabytek xD

I nie można być hipokrytą, dużo scen gdyby  zamienić bohaterów na despero albo  igora mogłoby byc nagrodzone oklaskami przez fanów gdyby się odbywało na komisariacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...