Skocz do zawartości

Bad Religion


Gość Frostbite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frostbite

Amerykanski zespol punk rockowy zalozony w Los Angeles. W sumie przez ponad 30 lat dzialalnosci nagrali 16 albumow z czego ostatni True North jest wg mnie naprawde dobry. Zespol jest legenda i jest jednym z najbardziej wplywowych jezeli chodzi o sprzedaz albumow na calym swiecie w swoim gatunku. Wczoraj widzialem koncert z tego roku i dziadki spisuja sie nadal dobrze na zywo z czego Greg brzmi znosnie pomimo swojego wieku. Tutaj wspomniany przeze mnie koncert:

 

 

 

A Wy co myslicie o tym zespole? Dla mnie jak chodzi o punk rock to sa w czolowej 3-ce moich ulubionych zespolow w gatunku

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko mi się zawsze ogląda te koncerty, muzyka na płytach jest tak szybka i mocna, a tu stoi facio w t-shircie i praktycznie recytuje. Tak wiem, ja też kiedyś będę miał 60 lat. Ech. Ale wiele ich płyt uwielbiam. "Against the Grain" to jakieś (pipi)e arcydzieło - ta szybkość, ta bezpretensjonalność, żadnej zbędnej sekundy, te melodie, teksty.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ciężko mi się zawsze ogląda te koncerty, muzyka na płytach jest tak szybka i mocna, a tu stoi facio w t-shircie i praktycznie recytuje. Tak wiem, ja też kiedyś będę miał 60 lat. Ech. Ale wiele ich płyt uwielbiam. "Against the Grain" to jakieś (pipi)e arcydzieło - ta szybkość, ta bezpretensjonalność, te melodie, teksty. Gdybym lubił chipsy i piwo, to powiedziałbym, że to muzyczny odpowiednik chipsów i piwa.

a Butthole Surfers?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...