Jump to content

Disc Jam


Rozi

Recommended Posts

Jak wszyscy wiedzą, w marcowym Plusie dostaliśmy grę Disc Jam, która jest połączeniem tenisa i rzucaniem frisbee. Tak to można prosto ująć. A w rzeczywistości dochodzą różne sposoby rzutu, wślizgi, ruchy specjalne i emocje, prawdziwe emocje. Gra jest szybka i można się nieźle napocić łapiąc i odrzucając dysk. Polecam sprawdzić. Niby contentu póki co nie ma za wiele, ale jeśli twórcy będą rozwijać ją tak, jak rozwija się Rocket League, to przewiduję mesjasza gamingu online i lokalnego.

Link to comment
  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podróbka Windjammers, a Rocket League było podróbką Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle Cars, a odniosło ogromny sukces. Tutaj mam nadzieję, będzie podobnie, bo jak wciągnie, to nie chce puścić. Szkoda tylko, że póki co mało kto gra i dość długo trwa matchmaking, ale co chwilę twórcy (a jest ich dwóch) aktualizują grę i stopniowo będą dodawać nową zawartość.

Edited by Rozi
Link to comment

I tak nie ma szans na taki sukces jaki miało Rocket League, a ta gra trafiła w taki dobry sezon, gdzie większość było moba i gracze mieli dość i szukali jakiejś odskoczni i znaleźli w postaci w samochodzików jakim jest rocket, a Disc Jam nie ma tej szansy, nie ten czas jak kiedyś, bo nie ma tego znudzenia i przesytu swego czasu przy tym moba rynku, fakt inny gatunek, ale ten gatunek niesie się z tą konsekwencją, że niektórym fest mocno się znudziło moba im i szukali innego alternatywnego mutiplayera obojętniego jakiego gatunku, chociażby z tego powodu, że za duża toksyczność była przez debili.

Edited by Faka
Link to comment

Ano, jest póki co bardzo biednie, ale nie ma się co dziwić w sumie. Będzie gra rozwijana cały czas, a dostaliśmy w Plusie, więc nie ma co narzekać, tylko ćwiczyć formę. Jakie akcje tutaj się odwalają, to łooooo. Łapanie dysku wślizgiem przed samym polem punktowym, albo przejmowanie Super Throw i szybki rzut po ścianie. Miód i orzeszki :3

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.