Jump to content

Graceful Explosion Machine


Figaro

Recommended Posts

  • 1 month later...

why? bawilem sie/bawie sie nie gorzej niz z resogunem dajmy na to 

Resoguna widziałem tylko jak kumpel grał, też mnie zbytnio nie porwał ale jest bardzo przyjemny dla oka. Po prostu gierka mi się nie podoba, nie w moim guście. A dwa cena to jakiś żart, no ale platforma młoda i mała konkurencja. Jeśli chodzi o ten gatunek to wolę zdecydowanie klasykę jak Last Resort, Aero Fighters 1,2,3, Alpha Mission  2, Andro Dunos, Truxton, Vimana, Blazing Star, Pulstar, Viewpoint. Gry które zbliżają się już do 30 a wyglądają lepiej niż ten tytuł. 

 

Brakuje ostatnio tak dobrych indyków jak Castle Crashers, zagrałbym w to na Switchu. Szkoda ,że nie powstaje druga część. 

Edited by Ukukuki
Link to comment
  • 2 months later...

GEM 8 sierpnia ląduje na PS4 i Steamie 

 


A i tak przy okazji to skoczył nowy update na Switcha i zmienił ekran z wynikami pokazując teraz więcej danych, dorzucono algorytm który bierze najleposzą akcję z rundy i rzuca jej screena do ekranu z wynikami (mozna screenem się pochwalić itd itp), loadingi (choć mega krótkie) teraz są jeszcze krótsze.

 

Fajnie, że dalej rozwijają gierkę, ale szkoda, że nie dorzucają żadnych nowych poziomów tudzież jakiegoś lokalnego coopa :( to jedna z przyjemniejszych giereczek w jakie grałem na switchu 

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.