Jump to content

Dark Universe [Universal Pictures Monster Movie Universe]


Recommended Posts

 

 

 

“When Universal approached us with the idea of reimagining these classic characters, we recognized the responsibility of respecting their legacy while bringing them into new and modern adventures. The studio and our fellow creative collaborators [Christopher McQuarrie and David Koepp] have championed and challenged us as we’ve begun to spin the web of Dark Universe.  It’s our hope these movies will engross longtime fans and spark the imaginations of brand-new ones.”

 

 

Jako, że Universal już oficjalnie przypieczętował trailerem powrót klasycznych potworów warto poświęcić miejsce na osobny wątek. 

Mumia gdzie gra Tom Cruise jest otwarciem owego uniwersum choć pierwotnie to zadanie miało należeć do Drakuli (Dracula Untold). Jest to swoisty powrót do czasów gdy potwory naprawdę straszyły ludzi. Potwór Frankensteina, Drakula, Mumia, Niewidzialny Człowiek, Dr. Jekyll & Mr Hyde, itd. na powrót zagoszczą na ekranach kin i miejmy nadzieję, że wrócą w chwale.

Potwierdzono też nazwiska aktorów, którzy wcielą się w kultowe postacie:

Dark-Universe-Movie-Cast.jpg?auto=format

Johnny Depp - The Invisible Man

Javier Bardem - Frankenstein Monster

Dołączą do znanych już aktorów z Mumii, czyli Toma Cruise, Russella Crowe (Dr. Jekyll) oraz Sofii Boutella (Mumia).

Zapowiedziano też, że kolejnym filmem będzie Narzeczona Frankensteina, którą reżyserować ma Bill Condon, a premierę ustawiono na 14 luty 2019.

Link to comment
  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Nie marnujcie kasy na Mumie, nie wiem czy bylem kiedys na gorszym go.wnie w kinie. Czerstwy humor, przewidywalne jump scary, nic pozytywnego nie potrafie napisac o tym

Jakbym miał kierować się opiniami osób na tym forum to już dawno musiałbym przestać grać, czytać książki i oglądać filmy :reggie:

Link to comment
  • 1 month later...

Źle nie jest, ale d..y nie urywa. Zjadliwy popkorniak i tyle, z pewnością to nie jest horror jak zapowiadano. Bez scen humorystycznych klimat mógłby być lepszy. Kilka nielogiczności, dziur w scenariuszu i momentami koszmarny montaż, zarówno jeśli chodzi o sceny, jak i muzykę. Mimo wszystko oglądało się dobrze, ale jakoś nie widzę  w tym potencjału na całe uniwersum. Jak dla mnie 3/6, obejrzeć, zapomnieć, ewentualnie przypomnieć przed premierą kolejnego filmu z tego "uniwersum".

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.