Jump to content

KS7000 widzi wszystkie urządzenia w okolicy


SpacierShark123

Recommended Posts

Panowie sprawa wygląda tak od momentu podpięcia ks7000 cały czas znajduje jakieś inne urządzenia przez sięc/bluetooth? Cały czas w menu obok konsol pojawia się jakiś LAPTOP HALINA czy inne odtwarzacze muzyki. Idzie jakoś to wyłączyć by telewizor widział tylko urządzenia wpięte bo kablu. Strasznie irytuje mnie te pokazywanie się codziennie jakiś Halin czy Grażyn na telewizorze przez co niszczą mi szyk wejść na kąsolki.

Link to comment

Nie wiem jak w przypadku tego telewizora, ale a 99.9% da się wyłączyć WiFi. Ja w swoim SONIACZU pozbyłem się WiFi po tym, jak sąsiad zza ściany chciał na nim puszczać muzykę. Wszystko mam spięte kablem i nie potrzebuję takich bajerów.

  • Upvote 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dzisiaj tv (ks7500) pokazał mi że jest do ściągnięcia nowy firmware 1180. Próbuje zacząć ściągać po czym pokazuje się komunikat o błędzie sieciowym  CURL28. Coś samsung naknocił u siebie czy to coś u mnie. Z ciekawych rzeczy to w ich download center seria 7 z 2016 nie występuje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.