Opublikowano 22 sierpnia 20177 l Nowa gra od Techlandu i One More Level: Zapowiada się na polskie Hotline Miami w coopie :)
Opublikowano 22 sierpnia 20177 l Hotline Miami z pełną obrzydliwego bloomu, cel-shadowaną grafiką. Zaorać.
Opublikowano 22 sierpnia 20177 l Hotline Miami z pełną obrzydliwego bloomu, cel-shadowaną grafiką. Zaorać. Nie może przecież być tak żle skoro gra dostała nominacje na bierzących targach w 2 kategoriach :): Best Puzzle / Skill Game * God’s Trigger, Techland gamescom award for best booth * God’s Trigger, Techland
Opublikowano 22 sierpnia 20177 l Dla mnie jest jak najbardziej ok :D może być całkiem dobry coop no i wygląda na niezła rozpierduchę.
Opublikowano 5 marca 20196 l Jeśli kogoś to interesuje, to mamy ogłoszoną datę premiery - 14 kwietnia 2019. Ja od siebie szczerze mogę polecić dla fanów hardcore'owej rozgrywki, a zwłaszcza w kooperacji. Gameplay jest dosyć złożony mimo prostej core'owej mechaniki 1 hit = 1 kill - sporo głębi, różnych taktyk, ulepszeń, specjalnych umiejętności. Mocno premiowane są zsynchronizowane akcje obu graczy.
Opublikowano 1 maja 20195 l W dniu 5.03.2019 o 13:51, Radovan napisał: Jeśli kogoś to interesuje, to mamy ogłoszoną datę premiery - 14 kwietnia 2019. Ja od siebie szczerze mogę polecić dla fanów hardcore'owej rozgrywki, a zwłaszcza w kooperacji. Gameplay jest dosyć złożony mimo prostej core'owej mechaniki 1 hit = 1 kill - sporo głębi, różnych taktyk, ulepszeń, specjalnych umiejętności. Mocno premiowane są zsynchronizowane akcje obu graczy. No i jak tam po premierze? Bo widzę w necie bardzo dobre recenzje i opinie a niestety o gierce cicho.
Opublikowano 4 maja 20195 l W dniu 1.05.2019 o 17:55, _Be_ napisał: No i jak tam po premierze? Bo widzę w necie bardzo dobre recenzje i opinie a niestety o gierce cicho. To prawda, zwłaszcza na Xboxie wykręciło nam się 88 meta, więc dla nas jest to mega sukces. I muszę się z Tobą zgodzić, że mimo dobrych opinii zarówno graczy, jak i recenzentów o grze jest dość cicho. Niedługo wrzucamy online Co-Op na Steam'a, zobaczymy jak to gracze odbiorą.
Opublikowano 4 maja 20195 l Godzinę temu, Radovan napisał: Niedługo wrzucamy online Co-Op na Steam'a, zobaczymy jak to gracze odbiorą. a kiedy coop online na PS4?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.