Skocz do zawartości

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziwne ze gra nie ma swojego tematu na forum. Najnowsze odkrycie Iziego. Standardowo nie znam anime, fabuly i wrzucany jestem na glebokwa wode bez zadnego wprowadzenia, ale kto by sie tym przejmowal przy tak wygladajacych wakach! Charakter rozgrywki nie wszystkim moze przypasc do gustu, gra na podstawowym poziomie wymaga od nas opanowania paru przyciskow na krzyz, ale to co sie dzieje na ekranie, oprawa audio-wizualna przykuje do konsoli nie jednego malkontenta!

 

W grze znajdziey pare trybow - od versusa, pojedynkow sieciowych, free batlle, ktore pewnie sa zlewane przez mala ilosc kombinacji, ale to czym ta gra stoi to Story Mode! Myslalem, ze Dragon Ball jest widowiskowy, ale to co sie tutaj dzieje przeszlo moje oczekiwania! Do tego przepiekna oprawa graficzna, sceny Anime z QTE - zresza, zobaczcie sami 1 walke:

 

 

Story Mode to same walki, po wygraniu danego pojedynku i obejrzeniu fabularnego filmu przechodzimy do kolejnej.

W grze znalzl sie takze znany z poprzednich czesci Adventire Mode, gdzie biegamy, wykonujemy zadania, wybieramy sciezki fabularne, wykonujemy zadani poboczne, wsyztsko jak w starym Naruto - od taka mieszaninka przygodowki z bijatyka. Gra teraz jest na promocji i kosztuje cale 39 zł! Jeżeli ktos ma ochote na niczym nieskrepowaną mega widowiskowa tłucznie ze znakomicie wyreżyserowanymi walkami to polecam!

Odnośnik do komentarza

Ja podziekuje xD. To samo pisal ostatno do mnie kumpel w sprawie Dragonn Balla, zebym sciagnal 500 odcinkow z Poloni 1, by poznac lepiej bohaterow xD

pamietam 1 Naruto jakie gralem na 360tce lekko mnie znudzilo pseudo open word'em. Ale jak ktos ma ochote to a wszytskie czesci chyba jakos za 160 zl!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Jesli ktos jest nowy to bardzo tak, sam kupilem na promocji, moze jeszcze jest, ale trzeba przyznac ze kolejne czesci to odcinanie kuponow, duzo nowej zawartosci dla weterana nie ma.

 

Nieco zmienili system walki w tej czesci, ale mechanika dalej podobna.

Godzinę temu, Bzduras napisał:

Warto ograć przed tym trylogię, żeby zachować ciągłość historii. Zaczynając od czwórki nie ma szans na zrozumienie historii :D

Calej trylogii raczej nie, mysle, ze samo Generations wystarczy.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, aphromo napisał:

Calej trylogii raczej nie, mysle, ze samo Generations wystarczy.

Generations to raczej głównie fillery i spin-offy z tego co kojarzę, ale nigdy nie grałem. Przeszedłem wszystko jak Pan Kakashi nakazał.

Godzinę temu, aphromo napisał:

Jesli ktos jest nowy to bardzo tak, sam kupilem na promocji, moze jeszcze jest, ale trzeba przyznac ze kolejne czesci to odcinanie kuponow, duzo nowej zawartosci dla weterana nie ma.

Prawda, zmienia się roster postaci (a w zasadzie powiększa) i fabuła oraz sama mechanika trybu fabularnego. Jedyny znaczny przeskok w formule był między dwiema pierwszymi częściami. Przy każdej jednak bawiłem się świetnie, w dwójce online również spędziłem dużo czasu (głównie zbierając baty od magików i spamerów Deidarą - jak ja się cieszyłem znajdując sposób na tego fagasa).

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

No wlasnie, stare postaci w wiekszosci nie ruszon ( przez to wyraznie slabsze ) i Deidara dokladnie taki sam, nowe w takiej ilosci ze spokojnie moznaby uznac za DLC, wzgledem single duzy regres, od 2 czesci widac ze celuja w online. To trzeba od razu powiedziec, ze jesli ktos gral wiecej na ps360 to od razu wyczuje ze zmiany sa kosmetyczne. Za te pare dych na promce wzialem do co-opa, bo u mnie wszyscy zaznajomieni z systemem, tyle.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No ja po tej części chyba oficjalnie stanę się fanem serii xD

Tryb fabularny wcale nie jest taki krotki, jak myślałem, zwłaszcza jak chcemy walki na ocene S zaliczyć! Mega efekciarska gra - jedna z ostatnich walk, przy ktorej prawie palce polamalem ^^

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Proste, że tak, przy czym jedynka dużo odstaje od kolejnych części pod każdym względem, zestarzała się dość wyraźnie. Ale od dwójki do czwórki to story jest banderasem, zwłaszcza walki z bossami. W dwójce i trójce mogą denerwować sekcje przygodowe, gdzie biegasz po wiosce i innych znanych z anime miejscówkach. Za stówę masz pakiet fajnych gierek, jeśli dodatkowo lubisz Naruto to w ogóle nie powinieneś się zastanawiać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...