Skocz do zawartości

DOOM


Royal

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to zawsze kochałem bardzo nisko zesterowane gitary i nie zakładam, że ten temat zyska nie wiadomo jaką popularność, ale nie widzę podobnego wątku w tym dziale. Od dobrych sześciu miesięcy słucham doom metalu. Kiedyś ignorowałem, lubiłem mojego prze-najlepszego Nile'a. Lubiłem szybkość, agresję, technikę, wirtuozerię gitarową... Ostatnimi czasy odkrywam niesamowite pokłady mocy w gatunku Doom Metal. Powolne, walcowate, życzące każdemu najbardziej przerażających tortur oraz śmierci utwory. Albo po prostu takie, które mówią wprost "weź się kur.wa zabij!". Jestem nowy w tym gatunku, szukam czegoś dobrego. Z dotychczasowych odkryć, zespół DOOM: VS jest najlepszy. Polecam przesłuchać i jeżeli znacie coś w tych klimatach, wrzucajcie śmiało...

 

 

 

 

 

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Włączając na chwilkę 3 powyższe linki, musze zadac pytanie:

- na (pipi) royal sluchasz takiego g,owna skoro  już wiesz  o istnieniu todaya?

Włącz sobie ITEOG, albo TOTMS, i daj sobie spokój z  tymi obrzygusami  w prędkości 0.25.

 

Amen

 

Początkowo myślałem że chodzi o  gatunek doom typu IH8GOD, a tutaj jakies ich troje wyskakuje.

Odnośnik do komentarza

Ty jesteś jakiś popier.dolony. nie gadam z tobą.

Ty chyba człowieku nie rozumiesz i nigdy nie zrozmiesz, że growl robi ten grobowy klimat, a nie jakies tudeje iz de deje kur.wa. pedały...

Powolna gitara, miażdżący bas, a nie stiw austin, który Twoim zdaniem ma gitarę zamiast ręki, a każdy go zna z... niczego...

Weź (pipi)j.

Odnośnik do komentarza

Kawałek w sumie wyje,bany obudził mnie jak kawa. Darcie mordy i walec od 4 minuty... (pipi)owy i bezmyślny.

Drugi to jakiś dżez, do którego jestem zbyt młody i przystojny, czyli (pipi)nia xd Nie no szanuję szarpanie instrumentów, to się nigdy nie nudzi.

Wypierd.alajcie no... Słabo

(pipi)a.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Royal napisał:

Kawałek w sumie wyje,bany obudził mnie jak kawa. Darcie mordy i walec od 4 minuty... (pipi)owy i bezmyślny.

Drugi to jakiś dżez, do którego jestem zbyt młody i przystojny, czyli (pipi)nia xd Nie no szanuję szarpanie instrumentów, to się nigdy nie nudzi.

Wypierd.alajcie no... Słabo

(pipi)a.

giphy.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

W tym się kocham, ale bez nazywania mnie i dzieci moich przodków.

 

I teraz porównać to do tego śmiecia, co milaneze tam se wrzuca, śmieci bez opieki ludzkości.

 

 

Jak u mnie dam na maksa głośność to u was w mieszkaniach 500 plus też jest głośno?

 

Zastanawia mnie to.

Odnośnik do komentarza

Solitude Aeturnus - WSZYSTKO..! Każda płyta to (pipi)y geniusz, najlepiej iść po kolei.

 

My Dying Bride (zaczynasz od drugiej płyty i idziesz po kolei do ostatniej po czym obczajasz pierwszą).

 

Candlemass (zaczynasz od pierwszej płyty, potem lecisz ostatnie trzy, później From the 13th Sun, potem ewentualnie resztę w porządku chronologicznym) , 

 

 

To ci powinno wystarczyć na jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza

Ale ja lubię growl.

 

A nie wesołe śpiewanie wujka przy świecach, jak przy komunii świętej chrześniaka, kur.wa.

 

Nie wiem, nie słuchałem, jest tam growl?

Siara, jak się tak znasz to po prostu zaje.baj nazwy zespołów. Resztę pracy wykona torrent.

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.