Skocz do zawartości

World of warships: legend


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 16 kwietnia jest premiera tej zacnej gierki na xone i ps4, tym ktorzy grali w ten tytul na pc nie musze gry przedstawiac:-) Tym ktorzy dopiero zaczna przygode powiem ze jest to kozacka gierka Free2play od wargamingu ktora polega na walkach okretow z okresu 1 i 2 wojny swiatowej. Wersja na pc i komorki nie jest tak zepsuta tutaj modelem paytowin jak Wot, patrzac tez jak wyglada Wot na ps4 jestem pewien ze otrzymamy dopracowana produkcje. Do wyboru bedzie kilka nacji (w playtescie extrema byly to Niemcy, Usa i Japonia) i 4 rodzaje okretow, szybkie i zwrotne niszczyciele, lekkie i ciezkie krazowniki, pancerniki i lotniskowce. Ktos rownie jak ja jest napalony na ten tytul?;-)

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony jestem zainteresowany ale z drugiej jak sobie pomyślę jakie SF zrobili z WoT na konsoli to mnie odrzuca. Ale zagram bez inwestowania.

 

Przyznam jednocześnie, że jak usłyszałem o pracach nad wersją konsolową to liczyłem na pełen crossplay z PC - akurat rozgrywka jest na tyle powolna, iż różnicy pomiędzy sterowaniem na padzie i na myszce by wielkiej nie było. Niestety postanowili zrobić osobną wersję.

Edytowane przez friedrich
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W War Thunder (ground forces) przesiadłem się z PC na XOX i nie mam z grą żadnego problemu. Być może powodem jest, iż gram obecnie na (bezprzewodowej) klawiaturze i myszce :) ale gdy wcześniej grałem na padzie to również dawałem radę bo gra w trybie Bitwy Realistyczne jest dość statyczna. Więc crossplay z WoW na padzie nie byłby również żadnym problemem.

 

O samolotach się nie wypowiadam bo nie gram.

Odnośnik do komentarza

Ok 4 godziny grania za mna. Ktos kto nie mial wczesniej kontaktu z grami Wg moze miec ciezko. Na poczatku brakuje jakiegokolwiek samouczka i gra wyglada bardzo ubogo. Mamy 3 okrety do wyboru i bitwy z botami. Dopiero po rozegraniu tych 3 bitew zdobywyamy poziomy i odblokowuja sie rozne opcje. Opcja kupna nowego okretu, ekran dowodcy, opcja ulepszania oraz misji. Gra bedzie miala tak jak Wot Kampanie, podejrzewam ze drzewko ktore obecnie.ma 7 tierow zostanie bardzo rozbudowane. 

Sama gra jest swietna! Na poczatku polecam dluzej posiedzjec na walkach z botami aby wiedziec jak celowac, strzelac i wypluwac torpedy. Bez tego ani rusz, nalezy jak w rzeczywistosci lekkimi okretami trzymac zdala od duzych albo atakowac je tylko z zaskoczenia lub gdy sa skupione na innym celu. Grafika jest ladna i klarowna, bardzo podobaja mi sie dzwieki w grze i muzyka. Mapek narazie nie widzialem jak duzo ale jestem pewien ze WG bedzie dorzucac kontent. Warto pograc bo gra jest za free:-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...