Jump to content

Lektura każdego gracza.


Recommended Posts

Cześć , 

W ostatnim czasie natchnęło mnie na książki z tematyką typową dla gier wideo czy PC . Osobiście posiadam Wojny Konsolowe - Blake J. Harris oraz Cyfrowe Marzenia Piotra Mańkowskiego , nie licząc rekordów Guinessa 2010 Edycja dla Graczy .... Czy polecacie jakieś tytuły do ogarnięcia , oczywiście wydanie w języku polskim ?

 

Jeśli temat jest to nie znalazłem .

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cyfrowe marzenia ma sporo błędów i praktycznie książka napisana przez komputerowca dla komputerowców. Ile tam było stron o NESie? 3? 4? Nie pamietam ale jakoś tak*.

Koso napisał dość dobra książkę o polskich grach „nie tylko wiedźmin”, tę mogę polecić. Poznałem kilka gier o których nie miałem pojęcia.

 

* napisałem o Cyfrowych marzeniach ver 3, czyli Wielka Księga Gier.

Edited by grzybiarz
Link to comment

Ja mogę polecić jedną która już jakiś czas temu w oryginale przeczytałem a od niedawna jest na polskim rynku. Krew pot i pixele autorstwa naszego plotkarskiego guru Jasona Shreier. Mi czytało się lepiej niż wojny konsolowe. Książka redaktora koso też spoko jak chcesz poznać Polskie gry od lat 80tych do teraz. Nic wybitnego ale kilka ciekawostek które wcześniej mi umknęły znalazłem. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.