Jump to content

szymon@

Użytkownicy
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

szymon@ last won the day on March 31 2018

szymon@ had the most liked content!

Community Reputation

244 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Rower + Trance + Gaming

Recent Profile Visitors

529 profile views
 1. szymon@

  Zakupy growe!

  Ciężko ją spotkać na rodzimym rynku. Tylko same płytki.
 2. szymon@

  Zakupy growe!

  Nigdy nie grałem , nigdy nie miałem. Do kolekcji.
 3. szymon@

  Gry za darmo na PC

  Kodzik na FarCry Primal do wykorzystania na https://kody.cdaction.pl/users/login DJLD-59JE-08HJ-VB83
 4. szymon@

  Zakupy growe!

  Jak dla mnie największe zakupy w miesiącu ( nie licząc UK 12 lat temu ) : GDYBY KAŻDY MIESIĄC BYŁ TAKI .... Myślałem że premiera wrzesień ... gdzie i za ile i jak pierwsze minuty ?
 5. szymon@

  Android

  Wiecie może jak ustawić fullscren w retroarch?
 6. Witam szanowne towarzystwo. Zakupiłem pada przewodowego oryginał microsoft do 360 , jednak po podpięciu cały czas mryga i na tym się kończy użyteczność pada. Ktoś coś wie ?
 7. U mnie podczas wgrywania pliku przez adres Ip pojawia się komunikat .... check the logs for more detail. O co chodzi ?
 8. Cześć , W ostatnim czasie natchnęło mnie na książki z tematyką typową dla gier wideo czy PC . Osobiście posiadam Wojny Konsolowe - Blake J. Harris oraz Cyfrowe Marzenia Piotra Mańkowskiego , nie licząc rekordów Guinessa 2010 Edycja dla Graczy .... Czy polecacie jakieś tytuły do ogarnięcia , oczywiście wydanie w języku polskim ? Jeśli temat jest to nie znalazłem .
 9. Pytanie .... jaki zasilacz jeszcze pasuje do NGC ..... od Snes ? Nes ? Wiem , że jakiś pasował....
 10. szymon@

  Android

  Zaczęło się od tego , że po odłączeniu telefonu od ładowarki przestał działać dotyk. Po restarcie telefonu albo ładuje się ( ponad 10 min ) przy logo Samsung albo ponownie nie da się go odblokować , gdyż... nie działa dalej ekran. Mam tak od tygodnia. Zauważyłem że ratunkiem jest zrobienie jest hard reset lub... położenie na grzejniku na parę godzin. Na początku próbowałem kłaść tylko na ciepłych żeberkach ..... ale bez skutku.... najpierw musiałem zrobić HD i wszystko wymazać. Ktoś com może wie na ten temat ? Czy to jest jakiś problem związany z softem czy w najgorszym przypadku z HARDWARE ?? Model Samsung Galaxy J7 2016.
 11. szymon@

  Zakupy growe!

  Takie tam na PeCeta
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.