Jump to content

szymon@

Użytkownicy
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

szymon@ last won the day on March 31 2018

szymon@ had the most liked content!

Community Reputation

255 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Rower + Trance + Gaming

Recent Profile Visitors

556 profile views
 1. szymon@

  Zakupy growe!

  Paczka doszła i kolekcja prawie kompletna....
 2. szymon@

  Telefony

  Przepatrzyłem szybko allegro ale nie znalazłem. Swego czasu zakupiłem do aut ciężką , metalową ładowarkę na dwa wejścia z funkcją rozbicia szyby ( szpic) za około 50 zł . Nie pamiętam modelu ale daje radę . Czuć jakość pomiędzy gó.. za 5 - 20 zł . Ładuje szybko , ale trzeba pamiętać też o odpowiednim kabelku on też ma znaczenie. Może taka ? https://allegro.pl/oferta/szybka-ladowarka-2xusb-3-4a-do-xiaomi-mi-a1-8515934063
 3. Tak, ja tak miałem z Colinem. Zakupiłem jakiś czas temu , zmieniłem telefon chciałem ponownie zainstalować i dup# , gry już nie ma w sklepie , nawet pliku .apk pełnego w sieci nie ma. Złodzieje.
 4. Pad przestał żyć. Przyczyna widoczna na zdjęciach. Jako że pierwszy raz będę to robił to pytam : czym to wyczyścić by nie uszkodzić elektroniki .
 5. Pad jest na kablu . Próbowałem synchronizacji z konsolą i lipa. Podpiąłem pod jednego łapka z win 7 jak i drugiego z 10 . W obu przypadkach występował błąd typu że nie wykryto urządzania. Również ściągnięcie sterowników do pada nie pomogło. Pada sprzedałem jak na złomie. Temat zamykam. Dziękuję za pomoc.
 6. szymon@

  Zakupy growe!

  Ciężko ją spotkać na rodzimym rynku. Tylko same płytki.
 7. szymon@

  Zakupy growe!

  Nigdy nie grałem , nigdy nie miałem. Do kolekcji.
 8. szymon@

  Gry za darmo na PC

  Kodzik na FarCry Primal do wykorzystania na https://kody.cdaction.pl/users/login DJLD-59JE-08HJ-VB83
 9. szymon@

  Zakupy growe!

  Jak dla mnie największe zakupy w miesiącu ( nie licząc UK 12 lat temu ) : GDYBY KAŻDY MIESIĄC BYŁ TAKI .... Myślałem że premiera wrzesień ... gdzie i za ile i jak pierwsze minuty ?
 10. szymon@

  Android

  Wiecie może jak ustawić fullscren w retroarch?
 11. Witam szanowne towarzystwo. Zakupiłem pada przewodowego oryginał microsoft do 360 , jednak po podpięciu cały czas mryga i na tym się kończy użyteczność pada. Ktoś coś wie ?
 12. U mnie podczas wgrywania pliku przez adres Ip pojawia się komunikat .... check the logs for more detail. O co chodzi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.