Skocz do zawartości

Train Sim World...


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ło, panie. 25 minut jazdy pociągiem bez jakiejkolwiek (!?) aktywności ze strony gracza. No, nie do końca.

Tu lekko zwolnij, tam przyspiesz, bo czekają na stacji. Wyjdź, przesuń zwrotnicę. Włącz światła. Często przed trasą czekaj na zgodę na wyjazd ze stacji nawet kilkanaście minut...

 

9149bab534a53718med.png

 

https://youtu.be/iQejIZho0m8

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
.
Odnośnik do komentarza

Kilka kursów wykonanych, scenariusze dobrze wprowadzają do bardziej skomplikowanych i dłuższych tras.

Pierwsze wrażenia, to dobre oddanie ciężaru składu. Czujesz, że to w czym siedzisz i to podpięte z tyłu waży masę ton. Niesamowite jest też odtworzenie wszelakich detali pociągów i wagonów. Dzwięki !! Tu jest kosmos. Jak to brzmi, ciężko opisać.

Fajne uczucie prowadzenia ogromnych, naprawdę ciężkich maszyn. Ładne krajobrazy.

Jedyny minus ( póki co) --- dodatki w masakrycznych cenach. Może wpadną w jakimś promo kiedy, zobaczy się.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze trasy i scenariusze zaliczone. 

Wrzucę kilka screnów z tego cacuszka, naprawdę dobrej gry, ale niestety dla wąskiej grupy graczy.

Generalnie zabawa jest przednia, już dwa razy wykoleiłem skład w trakcie rozgrywki. Dowiezienie towaru/ ludzi na czas niekiedy jest bardzo trudne. Poza scenariuszami są też przejazdy - taki tryb, nieźle rajcowny dodam, a mniej wymagający.

Ogarnięcie sterowania lokomotywami początkowo wydaje się trudne i pierwsze ruszenie pociągiem nastąpiło u mnie po ok 30 minutach. 

Odwzorowanie detali kabiny i składu , oraz miejscówek - dworce w Eng- bo na razie tylko tu jeździłem - perfecto!!

Oddanie prędkości, czy bezwładności też robi wrażenie.

 

4c17ed467e8e8fa5med.png

c4bf774bc5e1a074med.png

59df07b211ba892amed.png

efad8cd8b5a48a64med.png

 

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

No dobra, muszę zapytać. O co biega w tej grze? Gaz, hamulec, czy może coś bardziej złożonego na torach się dzieje?

 

Odwzorowanie czynności, które musisz wykonać, żeby dojechać od punktu A do B przewożąc np ogromny ładudek pojazdów, węgla, czy to prowadząc za lokomotywą wagony osobowe trochę, jak w MudRunnerze rozgrywka. Czasem przestawisz zwtotnicę, czasem będziesz odczepiał wagony, przemieszczał lokomotywę po inne. Zostawiał dany skład i przywoził inny . Czasem dojedziesz sobie innym pociągiem, jako pasażer na miejsce rozpoczęcia misji - relaxik i podziwianie widoczków ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Gra przypomina mi stareńkie Dencha De Go, w które lata temu grałem na psx-ie :)

Ja akurat w Denshe grałem na Dreamcascie i pamiętam że odpalało się to jako japońską ciekawostkę a gra potrafiła wciągnąć jak jasna cholera. Na początku nie było wiadomo o co chodzi bo wszędzie japońskie krzaki ale później można było się domyślić co one oznaczają   (zwolnij, wyhamuj do, zatrzymaj się na stacji itp). No i trzeba się było rozglądać po znakach które po jakimś czasie można było zatrybić. Później za czasów PS3 wyszło coś takiego jak Railfan. Takie połączenie symulatora ze prawdzimi ujęciami pociągów czy danych tras które były tak jakby interaktywnym filmem.  Wyszło sporo wersji tego. Od japonskich pociągów osobowych, przez superszybka kolej na Tajwanie po słynną miejską brown line w Chicago. Dzisiaj to już ma chore ceny ale chętnie bym sobie w to pyknął : ) 

PA.77628.002.jpg?o2p7xk

1217580-railfan_taiwan_front.jpg

Mimo 14 lat na karku ta seria dalej "graficznie" jest w stanie zachwycić. 

61316625.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...