Skocz do zawartości

Regulacja głośności gry na słuchawkach


Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z pytaniem.

Czy jeśli macie podłączone słuchawki do pada PS4, przy pogłaśnianiu telewizora rośnie Wam też głośność w słuchawkach?

Jestem przekonany, że tak zawsze miałem, że podłączając słuchawki do pada jak gram wieczorem mogłem bez problemu poziom głośności regulować pilotem na telewizorze i tak było do tej pory od wczoraj poziom głosu w grze można regulować tylko w opcjach gry czyli czy mam telewizor na maks pogłośniony czy wyciszony w słuchawkach poziom dźwięku jest taki sam.  Tyle tylko, że nawet jak dam na maksymalny poziom w opcjach gry to i tak jest za cicho.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem? I czy u Was bez problemu da się pogłośnić w telewizorze żeby w słuchawkach też było głośniej?

Nie wiem czy coś włączyłem przypadkiem czy jak ale jest to irytujące :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

prawdopodobnie twój tv również daje sygnał na hdmi poziomu głośnosci telewizora (Co nie powinien robić), zamiast go rozdzielać. Sprawdź na innym tv, czy tam tak się nie dzieje (może konsola lub kabel hdmi coś psuje?). 

 

Powodzenia w dochodzeniu :potter:

 

Jak to wina TV to pozostaje Ci go zmienić na coś bardziej console friendly.

Odnośnik do komentarza

Właśnie u mnie to było jakby połączone od zawsze. Nigdy nie wchodziłem w ustawienia głośności na konsoli czy w menu gry bo jak pogłaśniałem telewizor to i rosło natężenie dźwięku w słuchawkach stąd zdziwienie, że teraz jest inaczej :)


Telewizor też sony więc działało to bez zarzutu.

Czyli grając na słuchawkach zawsze poziom dźwięku jest jednakowy to jak teraz pogłośnić grę jeśli jest za cicho?

Odnośnik do komentarza
Właśnie u mnie to było jakby połączone od zawsze. Nigdy nie wchodziłem w ustawienia głośności na konsoli czy w menu gry bo jak pogłaśniałem telewizor to i rosło natężenie dźwięku w słuchawkach stąd zdziwienie, że teraz jest inaczej


Telewizor też sony więc działało to bez zarzutu.

Czyli grając na słuchawkach zawsze poziom dźwięku jest jednakowy to jak teraz pogłośnić grę jeśli jest za cicho?
Dłużej PS button przytrzymaj. Tam będziesz miał.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...