Skocz do zawartości

Zablokowane konto od 16 kwietnia


Ins

Rekomendowane odpowiedzi

16 kwietnia ktoś mi się wbił na maila powiązanego z kontem na XBL. Byłem pewny, że wszędzie mam dwustopniową weryfikacje, no ale jednak na tym mailu nie. No i zmienił mi ten ktoś hasło do konta. Mimo dwustopniowej weryfikacji na XBL kod weryfikacyjny przyszedł mi zarówno na maila jak i SMS'a. No ale szybko zareagowałem. Zadzwoniłem na infolinie by o tym poinformować i sprawdzić czy nie próbowano robić jakiś zakupów itp. Wszystko było cacy.

Po powrocie z pracy zmieniłem jeszcze raz zmieniłem hasło i usunąłem maila powiązanego z kontem (chciałem zmienić na inny już jakiś czas temu) no i wywaliło błąd. Olałem to i dopiero następnego dnia na konsoli wyskoczyło info by sprawdzić na stronie Microsoftu o co chodzi. No i tutaj wyskoczył mi komunikat:

 

lj4pYN8.jpg

 

No to postąpiłem wg instrukcji zawartej w linku i ... żadnej odpowiedzi po dziś dzień. Do tej pory chyba już 8 razy wysyłałem recovery request ale cisza. 

Na polskiej infolinii nic nie mogą zrobić bo tym zajmują się tylko burgery. Na czacie z hamerykanami nikt też nic nie może zrobić bo tym zajmuje się tylko i wyłącznie Account Recovery Team i muszą oni zrobić tzw. "review account". Sprawa z ponagleniami założona, co tydzień gadam z mniej lub bardziej ogarniętym konsultantem, który próbuje ponaglać ale nadal nic. Xbox Support na Twitterze jeszcze mniej pomocny.

 

Na początku była mowa, że to przez Covida się wszystko wydłuża ale teraz cierpliwość mi się powoli kończy. Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie z tym uderzyć by ktokolwiek w ogóle zajął się moją sprawą? 

 

PS. Tylko jeden z konsultantów był w stanie mi powiedzieć. że konto jest zawieszone z powodu "Override". No ale nic to nie zmienia skoro nikt się tym nie zajmuje.

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...