Jump to content

Zablokowane konto od 16 kwietnia


Ins

Recommended Posts

16 kwietnia ktoś mi się wbił na maila powiązanego z kontem na XBL. Byłem pewny, że wszędzie mam dwustopniową weryfikacje, no ale jednak na tym mailu nie. No i zmienił mi ten ktoś hasło do konta. Mimo dwustopniowej weryfikacji na XBL kod weryfikacyjny przyszedł mi zarówno na maila jak i SMS'a. No ale szybko zareagowałem. Zadzwoniłem na infolinie by o tym poinformować i sprawdzić czy nie próbowano robić jakiś zakupów itp. Wszystko było cacy.

Po powrocie z pracy zmieniłem jeszcze raz zmieniłem hasło i usunąłem maila powiązanego z kontem (chciałem zmienić na inny już jakiś czas temu) no i wywaliło błąd. Olałem to i dopiero następnego dnia na konsoli wyskoczyło info by sprawdzić na stronie Microsoftu o co chodzi. No i tutaj wyskoczył mi komunikat:

 

lj4pYN8.jpg

 

No to postąpiłem wg instrukcji zawartej w linku i ... żadnej odpowiedzi po dziś dzień. Do tej pory chyba już 8 razy wysyłałem recovery request ale cisza. 

Na polskiej infolinii nic nie mogą zrobić bo tym zajmują się tylko burgery. Na czacie z hamerykanami nikt też nic nie może zrobić bo tym zajmuje się tylko i wyłącznie Account Recovery Team i muszą oni zrobić tzw. "review account". Sprawa z ponagleniami założona, co tydzień gadam z mniej lub bardziej ogarniętym konsultantem, który próbuje ponaglać ale nadal nic. Xbox Support na Twitterze jeszcze mniej pomocny.

 

Na początku była mowa, że to przez Covida się wszystko wydłuża ale teraz cierpliwość mi się powoli kończy. Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie z tym uderzyć by ktokolwiek w ogóle zajął się moją sprawą? 

 

PS. Tylko jeden z konsultantów był w stanie mi powiedzieć. że konto jest zawieszone z powodu "Override". No ale nic to nie zmienia skoro nikt się tym nie zajmuje.

  • Sad 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.