Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem grać online, ale w świecie gry nie spotykam innych użytkowników, a jak chce dołączyć do jakiegoś deathmatchu, czy coś to zawsze czekam i czekam aż lista graczy się zapelni i nic sie nie dzieje. O co chodzi? Tak mało ludzi gra, czy coś robię nie tak?

Mam to samo, o ile we freeroamie nie mam problemów trafić na pełny serwer tak dołączyć do jakiegoś trybu to graniczy z cudem :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

gra ktoś jeszcze online? bo ja pograłem jedynie w pierwszych dniach po premierze kiedy był same problemy i potem odpuściłem nie wiem czemu

ale dziś powstanowalem dać szanse i ejst fajnie mimo ze gralem sam, wiec ze znajomymi byloby pewnie super

 

pogralem kilka godzin. zrobilem kilka podstawowych misji, i kilka zwyklych wyścigow i deatmachow,  kupilem mieszkanie itp odpicowalem samochod, chetnie bym pograł. oczywiscie moja postac to newfag, chyba 5-6 lvl mam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie bez sensu, ale ma to zachęcić ludzi do grania w multi i nie sprzedawania swojej kopii gry. Logiczne. Poza tym ten dodatki są darmowe, więc o jakich cash cardach piszesz, bo nie rozumiem?

 

cash cardy to kupiona wirtualna gotowka za prawdziwe pieniadze. korzystaja z niej najczesciej ludzie ktorzy nie maja czasu lub nie chce im sie nabijac kasy. jesli masz event ktory jest ograniczony czasowo a potem znika to ludzie czesto kupuja te dolary by miec takiego liberatora na ktorego uzbieranie trwaloby dla tych osob za dlugo, lapiesz?

wyobraz sobie ze nadchodzi taki dwudniowy event w ktorym do kupienia mialbys nie wiem, Hydre, za 2 miliony dolkow. powiedz mi, skad normalny, pracujacy/studiujacy gracz mialby czas zeby grindowac taki hajs? z nikad. kupilby cash cardy. i to dzieki nim ten kontent jest dla wszystkich darmowy. miliard z plusem ktory zarobili nie bedzie ladowany w utrzymywanie serwerow online. musi ono samo na siebie zarobic, natomiast to co zarobili ze sprzedazy gry pojdzie na produkcje kolejnych gier ew wiekszych dlc.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

dodatki i kontent pojawił się dość późno po premierze. przy normalnych graniu i ewentualnym boostaniu szybkich misji za duży hajs idzie sporo nabić. mam 2 pełne garaże, kilka drogich fur, tuning na maxa, kupionego moster trucka, tą starą gangsterską furę z walentynek, śmigłowce, łodzie, sporo hajsu wydanego na auta których się pozbyłem itd a i tak 5 baniek na koncie. nabić milion w tej grze to nie problem.

 

sprzedaż aut do LSC (9,5k max, najczęściej jeżdżą fury za 8-9k), auta na zamówienie dla tego kebaba + zielone specjalne (nawet do 12-13k sztuka, najczęściej 7-10k), opancerzony furgon się regularnie trafia (od 5 do kilkunastu tysi), misja odśmiecanie (15k w 5 minut śmigłowcem), gang attack (zależy ile skrzynek jest w miejscówce ale 2k lekko), jak grasz sam albo w dobrym towarzystwie to warto kraść auta botom, dają nagrodę na łeb (do 9k), wyścigi w pip kasy ładują....

w jednej sesji lajtowego grania w 30 minut można spokojnie do 100k wbić jeśli się wie co robić.

 

te czasowe dlc to i tak tylko smaczki, bajerki. nie są niezbędne do grania. chcesz to kupisz, nie ma przymusu bo potrzebne do czegoś tam. chcesz? nabij kasę. nie chce ci się kup kredytówki. serio kasa w tej grze to nie problem. jeżeli są jednak napaleńcy co muszą mieć ciuszki albo bajerki z dodatku i są gotowi płacić prawdziwy hajs to sorry ale beka z nich.

 

a, no i nie zapominajmy o najważniejszym. te dodatki to nie była kwestia dnia czy weekendu. one zazwyczaj były przez kilka dni a niektóre elementy i parę tygodni, od aktualizacji do następnej aktualizacji.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

ja wiem ze idzie szybko nabic hajs, ale Colin, nie kazdy gra od premiery. sa ludzie ktorzy naprawde maja malo czasu a maja pier.dolca na punkcie limitowanych bubli. poki co mam pelne 2 garaze gdzie tylko jednego addera kupilem za hajs ze sprzedanego poprzedniego (wczesniej dostalem 800 milionow od hakera, ale pokupywalem tylko tanka, buzzarda i reszte badziewia z tych stron i jednego wykoksowanego addera, potem R* zabral te miliony i tak jakos wyszlo ze mialem jednego addera na sprzedaz tylko). sam sukcesywnie grindowalem pekiel na zentorno, turismo, infernusa i banshee (po drodze byl jester ale nie podobal mi sie), oraz na drugi garaz w ktorym trzymam luksusowe czarne sedany.

 

mimo iz content z ostatniego eventu trzymal sie dosyc dlugo, to jak widac, zniknal "niespodziewanie". a i tak nie jest to regula, bo walentynkowe ciuszki zniknely chyba w 2 dni, swiateczne na nastepny dzien. nigdzie nie jest napisane ile trwa event, rockstar podbija cisnienie piszac w newsfeed'zie ze brac szybko poki gorace, wiec wiesz jak to dziala na ludzi ktorzy nie maja czasu na grinding. (plus nie maja wbitego levelu, broni, buzzarda itp)

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

nie no czaje. nie chce być tutaj adwokatem korpo jakim również jest R* ale...

GTA to gra którą kupuje się na premierę. to nie jest jakiś tam szpil do ogrania kiedyś tam. to gra, po którą stoi się kolejkach w środku nocy. jeżeli ktoś kupuje V pół roku czy nawet rok po premierze, albo nie ma czasu na granie, to sorry ale niech się nie dziwi, że nikt za nim nie czekał. sam w kilku grach się spóźniłem na jakieś eventy albo jak coś rozdawali po premierze. no trudno. z jednej strony taka nagroda dla tych co grają od początku, z drugiej wabik na spóźnialskich/zdesperowanych.

Odnośnik do komentarza

Ja gram jakoś od miesiąca czy półtora i nie czuję się jakoś poszkodowany. Coś za coś. Dajesz mniej za grę = tracisz DARMOWĄ zawartość online (same popierdółki, bo broń dostałem. Btw jest nawet łatwiej w singlu, bo w pewnej misji jednak te karabiny maszynowe robią różnice). Jakby to było coś wielkiego, ale nie, zwykłe umilacze czasu.

Poza tym EA z tych darmowych aut zrobiłoby płatne dlc, o to jestem pewien.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...