Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

to jest na tej samej zasadzie co w singlu. podjeżdżasz na lotnisko i masz wyzwania/lekcje do ukończenia. całkiem fajne ale momentami wkurzające. w połowie jestem. samemu możesz robić w prywatnej sesji.

około 90% misji i wyścigów możesz ograć samodzielnie. przy wyborze masz wymagania co do ilości graczy, niektóre wymagają 2, inne nawet 4 czy 6. pozostałe tryby to wiadomo, deathmatcha sam nie będziesz grał.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie sie domyslam, ale u mnie ikonki samolotu wlasnie nie ma. 

 

Moze musze najpierw cos zrobic - nie wiem bo online gralem bardzo krotko, zrobilem postac, a pozniej jedna misje ta poczatkowa, wiec moze trzeba miec jakis okreslony level doswiadczenia
Teraz na mapie mam tylko flagi wyscigow, te teczki, gwiazdki jakies i sklepy, ale zadnego samolotu nie ma - z legendy tez szukalem i nic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

w sumie na tym etapie to masz bardzo mało możliwości więc możliwe ale wydaje mi się, że powinno być od razu. zaraz podjadę i sprawdzę.

 

restrykcji żadnych nie widziałem ale pograj i wbij chociaż ten 10 level żeby chatę kupić. może faktycznie trzeba postać rozkręcić żeby było.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

szkołę latania sobie odpuściłem za to rekreacyjnie kończę wszystkie wyścigi. lądowe już ogarnięte, teraz pora na powietrzne i motocyklowe. wodne to tak fuj.

 

btw nie wiem przy której aktualizacji pojawił się ten ficzer ale teraz wystarczy nacisnąć 2xup na d-padzie i od razu pojawia się kamerka. przydatne kiedy chce się coś szybko uchwycić. parę dobrych momentów mi umknęło bo właśnie zanim się włączył aparat to trochę trwało. wcześniej tego jakoś nie widziałem a często używam krzyżaka w górę do odpalania smsów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...