Jump to content

[InSaNe]

Użytkownicy
 • Content Count

  3596
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

[InSaNe] last won the day on April 16 2019

[InSaNe] had the most liked content!

Community Reputation

1840 Nie-random

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.plk.pl
 • ICQ:
  0
 • GG:
  1378524

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania:
  mam ;]
 • GamerTag:
  InsejnPL
 • PSN ID:
  InsejnPL

Recent Profile Visitors

25924 profile views
 1. Ja pier. dole, te drewniaki jako napastnicy iks de
 2. Na garbie Lewego wchodzimy na turnieje, a samym Lewym nie da się wygrywać. Dlatego polaczki powinny go w d. całować.
 3. Jest Lewandowski i jest reszta. Oczywiście teza, że w tym kraju nie umieją grać w piłkę dalej aktualna. Lewy to wypadek przy pracy. Mała Dania, nieliczna ludnościowa Szwecja potrafi, polaczki nie potrafią.
 4. Krzychu się podoba wszystkim, ciągle kręci teledyski. Był w Bułgarii i w Afryce. Na Jamajce, w Ameryce. Krzychu śpiewa tak jak nikt, On ma do, śpiewania dryg!
 5. Od Lewandowskiego to akurat wara. Wprowadzał kilka razy polaczkow na turniej, by 'rodacy' jednak mogli oglądać te późniejsze męki. Menel Kowalczyk od zawsze miał związany z Nim ból kukla.
 6. Najsmutniejsze jest to, że w tej reprezentacji atak nie istnieje Jest tylko Lewandowski i granie na aferę na Niego. Co to są kur.wa za wynalazki, poza tym Lewandowskim O_o
 7. Ja kur.wa nie mogę zrozumieć, jak te typy mogą przyjmować piłkę na środku naszego pola karnego. No ku.rwa nie znam drugiej takiej drużyny :DDDDD Jak w koszykówce do wysokiego centra. Tylko nieudolności hiszpańskich zawodników nie straciliśmy do tej pory gola.
 8. Ja pierdole Skąd ten typ się urwał? Z Izolatora Boguchwała?
 9. Jak już pisałem, w tym narodzie nie potrafią grać w piłkę nożną, co widać po tym golu Stoi typ na środku, niepokryty w polu karnym i tylko odnóże dostawia. I cała ta 25-minutowa bieganina g.ó.w.n.o dała.
 10. Ciekawe, co Szwecja pokaże. Kiedyś mój ulubiony zespół, zacząłem kibicować w czasie mundialu w USA - Dahlin, Ravelli, Brolin itd. Trzecie miejsce, a potem brak awansu do mundialu w 98 r. Zawsze grałem nimi lub Danią w ISS Pro i PES. Obstawiam Szwecja vs. Hiszpania wynik 1-1.
 11. Ja kur wa się tym ekscytowalem latami, ryczałem jak dostawali w dupsko, złego słowa nie dałem powiedzieć jak grali słabo. Przez lata nic się nie zmieniło, poziom jeszcze spadł, a to, że jednostki się wybija ponad przeciętność nic nie znaczy, bo gra zespół. A tego nigdy nie było i jak widać nie będzie. Eliminacje nikogo, liczy się turniej. A tu jak zwykle kompromitacja. Ch. uj im w dupe. Te Macedonie i inne drużyny gryzły trawę i grały. Polaczki nie grały nic, a neo Jezus wyłapał czerwo, a ten drewniak na budzie jeszcze łbem wbił piłkę do bramki :DDD
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.