Jump to content

Voice of Cards: The Isle Dragon Roars


ogqozo

Recommended Posts

Dobra, serio nie widzę o tym wzmianki na forum w żadnym temacie, ryzykuję założenie tematu. A powód, że kiedyś temat powróci, jest jeden i oczywisty, czyli twórcy gry.

 

 

Geen beschrijving beschikbaar.

 

 

To w sumie wszystko, co na razie wiemy. Z przecieków wygląda na to, że gra wyjdzie m.in. na PS4.

 

To będzie karcianka - nie taka multiplayerowa na komórki. Niemniej, tak, gra będzie w pełni karciana, to nie ma być jakiś normalny jRPG, w którym karty pełnią tylko rolę czarów czy ekwipunku, karty mają być wszystkim. Wygląda na to, że będzie nastawiona na historię: "rozpali wyobraźnię graczy i otworzy ich umysły na inny sposób opowiadania historii". Nie należy do serii Drakengard, ma być świeżą treścią.

 

Prawdopodobnie gameplay będzie miał podobny wygląd, co kiedy wchodzimy na stronę gry:

 

Voice of Cards ドラゴンの島|SQUARE ENIX (square-enix.com)

 

Przebój na miarę Automaty... chyba nie. Kultowy faworyt, a może tylko ciekawostka jak SinoAlice? Zobaczymy za jakiś czas.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Demko całkiem przyjemne, gierka pewnie wielkiej popularności nie zdobędzie, bo wiele się na ekranie nie dzieje. Słuchamy głosu narratora/mistrza gry, wybieramy karty. Historia na razie rysuje się jako baaardzo standardowy RPG: wędrownicy-wojownicy, królowa, strażnicy, karczmy itd. Ogólnie gra przypomina Hands of Fate 2, tak samo jak tamta gra jest dość powolna, przejścia między ekranami itd. sprawiają, że całość idzie powoli.

 

Plus taki, że jest obsługiwany ekran dotykowy. Może to więc będzie niezła gra do łóżeczka. Sporo daje fakt, że muzyka jest ładna. Ale jest trochę vibe gry, która mogłaby być na komórki.

Link to comment

Przeszedłem demo i wstrzymam się z zakupem. Fajna minigierka jest w demie, ale jednorazowa. Walki proste, nawet boss. Za proste. Trochę takie, hmm, opóźnienie w ruchach, które denerwuje. Dotykowego nie testowałem, bo mu switchowy wentylator wariuje (byle do oleda).

 

Ale poczekam na recenzje, bo jakoś nie wierzę w tak prosta fabule. A I mam nadzieję, że da radę kontynuuowac grę z savea z dema.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.