Jump to content

The Lamplighters League


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Recenzje co najwyżej ok, około siódemki. Gra wydaje się dość płytka i mało pomysłowa. Ponadto są DUŻE narzekania na działanie, zwłaszcza na Xboksie - wygląd, animację, bugi, wszystko. Zainteresowało mnie, bo wyglądało Kleiowo, ale może lepiej poczekać na jedną z trzech zapowiedzianych na 2024 gier samego Klei; albo na patche i poprawki do Lamplighters.

Link to comment

Ja z tego co czytałem różne recenzje, to raczej gameplay, historia, a zwłaszcza muzyka są powszechnie chwalone. Ale niestety wszystkie te pozytywne aspekty kładzie warstwa techniczna, zwłaszcza na Xboxie, gdzie gra w 60 fpsach działa w tragicznej rozdzielczości, do tego notoryczne bugi, crashe i długie loadingi. Co mocno zaniża opinię i oceny. 

 

Także no cóż, w obecnym zalewie dobrych ciężko się będzie się wybić Lamplighters Legaue z takimi problemami, a nawet jeśli ją naprawią i gra po jakiś patchach stanie się grywalna, to pewnie mało kto do niej wtedy wróci. Szkoda. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.