Skocz do zawartości

Elder Scrolls Online - topik ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jako że nie znalazłem topiku dedykowanego tej grze, postanowiłem go założyć. Domyślam się że obecnie ESO nikogo ale być może poza mną i e-kolegą @anarom_pl jeszcze ktoś w to gra, na PC, Xboksie czy na Playstation.

 

ESO_Thumbnails_HeroesOfHighIsleEvent_16x9-01-caac28fbb4fd0991c7b6.thumb.jpg.58ad90acdf6ac88d14c8832f4ec38c57.jpg

 

Jak większość dobrze wie, ESO to typowe mmo w bardzo fajnym i rozbudowanym uniwersum. Regularnie dochodzą nowe DLC, gra jest poprawiana i rozwijana pod względem mechaniki walk oraz innych aktywności.

 

ESO-World-Map-Tamriel.thumb.jpg.2bd27c815e3decdc277663df3a450598.jpg

 

Ogrywam obecnie ESO na Ps5 i gra się rewelacyjnie. Loadingi są szybkie a gra jest płynna bez zamułów na konsolach poprzedniej generacji. Zostało wprowadzonych sporo zmian np w drzewku Champion Pointów, dodano nowe aktywności kolekcjonerskie, sety do craftingu, triale/dungeony oraz towarzyszy NPC (mają nawet swoje ulubione i nielubiane aktywności!) których możemy rozwijać.

Po latach nadal gra się w to dobrze, może nawet lepiej niz kiedyś bo większość błędów i gliczy zostało naprawionych.

Jakby co, zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powbijałem dzis rano troszkę punkcików Mayhem na Imperial City ale też mnie łoją bo latam mainem w starym przedpotopowym buildzie trialowym vicious ophidian pve pod vMA hah :teehee:

Chętnie bym polatał w DC ale robić od nowa postać pod pvp? Sporo czasu by zajęło ale kto wie, zobaczymy mordeczko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poświęć trochę koron i zmień Alliance w Crown Store. Jestem w dużej i fajnej gildii pvp, jak coś to daj znać.

Jak wiesz niedawno dodano nową postać Arcanist. Przetestowałem tę klasę bardzo szczegółowo i podzielę się spostrzeżeniami.

A więc jeżeli chodzi o pvp to nie polecam bo jest słaby. Laser jest zbyt łatwy dla przeciwnika do uniku.

Na pve to już absolutnie inna bajka. Jest rewelacyjny i do tego ma bardzo prostą rotację. Polecam

Gram Khajitem i mam na sobie Medusax5, Deadly Strikex5, Slimecrawx1 i Gaze of Sithisx1.

Jedzonko Lava Food.

 

 

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Luzik, muszę odłożyć korony z eso plusa zanim zmienię alliance, po napisaniu ostatniego posta zauważyłem że mnie nie stać na "zdradę" sojuszu haha :teehee:

Prędzej czy później zmienię, narazie biegam ze spawarką, eksploruję i soluję world bossów. Niektóre dungeony solo też padają a to znak że klasa Arcanist w połączeniu z dopasowanymi setami jest naprawdę dobra. A co do PVP to miałeś rację, przeżywalność i odzyskiwanie resource'ów jest co prawda dobra ale dmg zadaję marny. Jedynie kulki i bicie macką jakoś dają radę. Granie pvp ma sens jedynie w grupie, w pojedynkę moja NB radziła sobie ciut lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry. Fajnie widzieć że temat się rozwija. Chciałem wspomnieć o najfajniejszej dotąd mechanice bądź też aktywności gry jaką jest poszukiwanie skarbów poprzez zdobywanie poszlak oraz mini-gra w wykopaliska.

 

18a2135178279-screenshotUrl.thumb.jpg.9b0e2c48a70b3d4e5e9aad190a18c6c0.jpg

 

Rozwijanie nowych skilli: Scrying i Excavating pozwala na poszukiwanie bardziej zaawansowanych przedmiotów np artefaktów lub unikalnych mitycznych setów. Aby zdobyć powyższe skille, gracz musi odnaleźć w Solitude w Western Skyrim specyficzną postać, która da questa od którego się wszystko zaczyna. Moim zdaniem warto bo zdobycie mitycznego gearu poważnie wzmacnia postać. Inne skarby można sprzedać i zarobić sporo golda.

No i to chyba narazie tyle, nowe niusy być może za jakiś czas.

Pozdrawiam i życzę miłej kawusi :morning1:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...