Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

mi też się średnio podoba, ale na końcu pojawia się destroyer:

 

destroyer1.jpg

 

ciekawe czy będzie miał jakąś większą rolę w filmie czy to zapowiedź tego co nasz czeka w avangersach ;) no i fajnie, że ray stevenson się pojawia w obsadzie.

 

dobra skoro przy komiksach jesteśmy to fassbender oficjalnie już będzie magneto w x-menach od vaughna (kick-ass), a nicholas hoult bestią (tony stonem w skinsach).

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Wiekszosc znanych komiksów marvela to jednak kretynska papka ;] czlowiek woda, czlowiek pakak, diabelek ktory nie widzi a ktory walczy z 20 ludzmi, zielony hulk, xmeny, no ogolnie zal ;]

green lantern np. jhest nie do przelkniecia, zielone stforki z roznych planet wygladaja mega idiotycznie.

green-lantern-corps.jpg

DRUZYNA POKEMONA

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

No jezeli podejdziesz do komiksu z mega realistycznym nastawieniem, to 1 na 100000 sie wyda ok, ale to zle zalozenie przy czytaniu. W kazdym razie ja nie widze zadnej alternatywy dla Marvela, zadnej w sumie nie ma. No bo co, Image ze Spawnem, ktory wychodzi raz na pol roku to za malo.

 

 

A Green Lantern sie nie uda. Nie da sie tego zekranizowac w niekiczowaty sposob.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No jezeli podejdziesz do komiksu z mega realistycznym nastawieniem, to 1 na 100000 sie wyda ok, ale to zle zalozenie przy czytaniu. W kazdym razie ja nie widze zadnej alternatywy dla Marvela, zadnej w sumie nie ma. No bo co, Image ze Spawnem, ktory wychodzi raz na pol roku to za malo.

 

 

no wiadomo, ale obso, czy Ty czytasz jeszcze xmeny, albo jakies inne avengery? jednak z wiekiem czlowiek chce czegos wiecej od komiksu, albo wiecej krwii, albo wiecej humoru, albo lepszej kreski, czegokolwiek.

 

Ostatnio np. mialem chec poczytac sobie sage maximum carnage, a bo kiedys ja lubilem, sciagnalem i nie dalem rady ;] Kiedys uwielbialem rysunki Marka Bagleya, ale jak widze te jego dysproporcje to chwytam sie za glowe, dobrz e ze Buscema sie nie zestarzal tak bardzo.

I te teksty xD

Odnośnik do komentarza

jeden zeszyt maximum carnage mam na wyciągnięcie ręki, padaka w (pipi) z perspektywy czasu xD. ale obadaj sobie takie ulimate avangers aka. the ulimates i tam wyje.bka jest momentami. carnage z resztą chyba się pojawia w pewnym momencie.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

no jak sie wziales za Maximum Carnage;]]

 

 

No ja od jakiegos roku, w trakcie kupowania na pebie filmow, zaopatrywalem sie w zabijacze czasu m.in. w komiksy i jestem teraz dosc na biezaco. X-Meni to akurat maja moim zdaniem najlepszy run od dluzszego czasu, poczawszy od The New X-Men Morrisona na wydarzeniach po Messiah CompleX konczac. Topowa sprawa jezeli chodzi o czysta rozrywke na poziomie. Batman jest aktualnie prowadzony przez Morrisona, wiec jest to cos zaje,bistego rzecz jasna. Cos tam Spidera zasse jak sie pojawi, ale nie za bardzo kojarze o co chodzi, dobrze ze teraz leca glownie zamkniete historie i nie trzeba sie zbytnio znac.

 

Glownie sie relaksuje przy Marvelu. Teraz ich oczkiem sa zreaktywowani Avengers, a ze rysuje to Romita to zawsze sciagne kolejny odc.

 

 

Co do rysunkow, to zdarzaja sie srogie kasztany, ale wielu rysownikow trzyma bardzo wysoki poziom, ktorego nie uswiadczysz w Tm-Semic.

 

 

Dobra, trzeba kacik komiksowy rozruszac, ide przeforsowac pomysl underowego komiks landu na forum z linkami do komiksow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...