Skocz do zawartości

drum'n'bass i pochodne


DRUM'N'BASS to:  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. DRUM'N'BASS to:

    • nudy do pot?gi !
      27
    • zayebista muza!
      146


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

lol powyzej :). 0 hardkoru. Gdzie spoceni, napiguleni ludzie rejwujacy godzinami? To jest esencja dramikow ;p.

 

Przesłuchałem "Driving Insane". Zaje.bista płytka, mocarny dnb. Mocne bassy, potężne uderzenie wprost w czaszkę. Orgazm.

A ja sie delektuje Endangered Species. Wpytunie. DI jakos mi tak nie podchodzi, co nie znaczy, ze jest slaby. Troche mocy mi brakuje w tym albumie.

Odnośnik do komentarza
ja bym wybral taka impreze. Jakos tak klimatyczniej sie wydaje :)

Moim marzeniem jest wybrac sie na impreze gdzie bedzie ten duet, jeden z najlepszych dj/producentow i najlepszy dla mnie MC jakiego slyszalem, a jakby trafil sie jeszcze Makoto i Deeizm to chyba trzeba bylo by mnie reanimowac. Chociaz z tego co slyszalem to Bukem (a wlasciwe cale GLO) celuje teraz w bardziej lajtowe klimaty i nie tylko d'n'b.

Odnośnik do komentarza

Bukem zawsze był wszechstronny, robił od kawałków downtempowych przez r'n'b po drumandbass, ale zawsze było wiadomo, ze to bukem, podobnie jak gra, jak z conradem, to wiadomo, ze secik bardziej liquidowy bedzie. (pipi)a, w sumie to tez załuje, ze sie nie wybrałem, bo goscili w polsce juz nie raz, i mam nadzieje, ze jeszcze zagoszcza i bedzie szansa.... a makooto i deeizm... MMMMM :)

Odnośnik do komentarza
Bukem zawsze był wszechstronny, robił od kawałków downtempowych przez r'n'b po drumandbass, ale zawsze było wiadomo, ze to bukem, podobnie jak gra, jak z conradem, to wiadomo, ze secik bardziej liquidowy bedzie. (pipi)a, w sumie to tez załuje, ze sie nie wybrałem, bo goscili w polsce juz nie raz, i mam nadzieje, ze jeszcze zagoszcza i bedzie szansa.... a makooto i deeizm... MMMMM :)

Kawałek 'Atlantis' to geniusz, utwór nr 1 u mnie jeśli chodzi o dnb. To tyle chciałem napisać. W sumie nic nie wniosłem do dyskusji, ale pomyślałem, że niektórzy mogliby być zainteresowani.

To jeszcze dopiszę, że mam go ustawionego na dzwonku w telefonie, bo o tym to pewnie każdy chciałby wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...