Jump to content

Sign in to follow this  
Kroolik

drum'n'bass i pochodne

DRUM'N'BASS to:  

138 members have voted

1. 1. DRUM'N'BASS to:

• nudy do pot?gi !
      27
    • zayebista muza!
      143

Recommended Posts

Cierpliwości laski, jak wujek Kroolik sobie w końcu, ponownie, zainstaluje neta w domciu to będzie wrzucał wszystko co ma prócz Electric Rudeboyz

Guest Ofeck

wpadł mi właśnie w ucho Nu Tone - System (Matrix and Futurebound remix) i nie może wypaść :(. IMO najlepszy kawałek tamtego roku - zwłaszcza w wydaniu Matrixowym

Black Sun Empire - Cruel and Unusual

Mistrzostwo swiata. Cudowny dark. Chyba nie ma na tej plycie slabego kawalka. Ostatnio BSE zafazowalo mnie jak kiedys Dieselboy.

A nawet bardziej...

http://www.myspace.com/blacksunempire

Ahm!!

29 feb 2008 20:00 KRZYSZTOFORY Krakow

A i na darkstep.org trafiaja sie soczyste lomoty :].

Psycho a sluchales "Driving Insane" od BSE ? Jak nie to polecam sie zapoznac i z miksem tej plyty rowniez. Jeden z niewielu mixow ktore maja u mnie zapewnione miejsce na playliscie do konca mojego zywota.

Guest

Jutro przesłucham wszystkie 3 krążki od BSE i się wypowiem, dla chętnych linki w "Młotem w łeb...". Wrzuciłem tam również wszystkie krążki Dieselboya :twisted:

Edited by Guest

Psycho a sluchales "Driving Insane" od BSE ? Jak nie to polecam sie zapoznac i z miksem tej plyty rowniez. Jeden z niewielu mixow ktore maja u mnie zapewnione miejsce na playliscie do konca mojego zywota.

Remixow nie znam, ale Driving Insane mam. Jakos wole C&U. Przynajmniej jeszcze narazie ;].

Guest

Przesłuchałem "Driving Insane". Zaje.bista płytka, mocarny dnb. Mocne bassy, potężne uderzenie wprost w czaszkę. Orgazm.

lol powyzej :). 0 hardkoru. Gdzie spoceni, napiguleni ludzie rejwujacy godzinami? To jest esencja dramikow ;p.

Przesłuchałem "Driving Insane". Zaje.bista płytka, mocarny dnb. Mocne bassy, potężne uderzenie wprost w czaszkę. Orgazm.

A ja sie delektuje Endangered Species. Wpytunie. DI jakos mi tak nie podchodzi, co nie znaczy, ze jest slaby. Troche mocy mi brakuje w tym albumie.

Guest

Future Frame od BSE z krążka Cruel & Unusual niszczy. Ale za najlepszą płytkę Imperium czarnego słońca uważam Driving Insane, chociaż wszystkie są dobre, ba świetne.

ja bym wybral taka impreze. Jakos tak klimatyczniej sie wydaje :)

Moim marzeniem jest wybrac sie na impreze gdzie bedzie ten duet, jeden z najlepszych dj/producentow i najlepszy dla mnie MC jakiego slyszalem, a jakby trafil sie jeszcze Makoto i Deeizm to chyba trzeba bylo by mnie reanimowac. Chociaz z tego co slyszalem to Bukem (a wlasciwe cale GLO) celuje teraz w bardziej lajtowe klimaty i nie tylko d'n'b.

Bukem zawsze był wszechstronny, robił od kawałków downtempowych przez r'n'b po drumandbass, ale zawsze było wiadomo, ze to bukem, podobnie jak gra, jak z conradem, to wiadomo, ze secik bardziej liquidowy bedzie. (pipi)a, w sumie to tez załuje, ze sie nie wybrałem, bo goscili w polsce juz nie raz, i mam nadzieje, ze jeszcze zagoszcza i bedzie szansa.... a makooto i deeizm... MMMMM :)

Macie moze wiecej jakichs darkstepow? BSE juz przetrawilem, pycha ;p. The Sun (zamieszczalem) to jeden z najlepszych kawalkow dnb jakie znam.

Fenomenem dramikow jest rytm i ze kazdego potrafi rozbujac. Dodatkowo 'kompatybilnie', ze tak powiem. Czyli kazdy moze do tego razem zatanczyc :).

black sun empire to nie darkstep (mimo, ze niektóre kawałki maja darkstepowe zaciecie). myslałęm, ze cos Ci sie pomyliło raz, ale widze, ze juz, którys raz uzywasz tego terminu na okreslenie ich muzyki...

mnie sie jednak darkstep bardziej kojarzył zawsze z czyms takim:

http://youtube.com/watch?v=6bqyqZsgH1k

No zobacz, diabel tkwi w szczegolach. Tym niemniej mam nadzieje, ze zalapales o co mi mniej wiecej chodzilo :P. Nie o taki darkstep mimo wszystko :).

Wikipedia jednak wrzuca do darkstepowego worka BSE, Spor jak i Dzlboya - czyli wszystko co lubie.

Bukem zawsze był wszechstronny, robił od kawałków downtempowych przez r'n'b po drumandbass, ale zawsze było wiadomo, ze to bukem, podobnie jak gra, jak z conradem, to wiadomo, ze secik bardziej liquidowy bedzie. (pipi)a, w sumie to tez załuje, ze sie nie wybrałem, bo goscili w polsce juz nie raz, i mam nadzieje, ze jeszcze zagoszcza i bedzie szansa.... a makooto i deeizm... MMMMM :)

Kawałek 'Atlantis' to geniusz, utwór nr 1 u mnie jeśli chodzi o dnb. To tyle chciałem napisać. W sumie nic nie wniosłem do dyskusji, ale pomyślałem, że niektórzy mogliby być zainteresowani.

To jeszcze dopiszę, że mam go ustawionego na dzwonku w telefonie, bo o tym to pewnie każdy chciałby wiedzieć.

a ma ktoś może jakieś jego płyty? bo ja nie mam nic, cały czas wchłaniam jego sety z dnbshare.

@ejcu mi się bardziej podoba kawałek "Horizons", mogę go słuchać godzinami, ale szkoda, że tylko z youtube :/

album ltj bukem - producer 01 znajdziesz tu:

http://dawrylko2.diinoweb.com/files/

hasło: 12345