Skocz do zawartości

drum'n'bass i pochodne


DRUM'N'BASS to:  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. DRUM'N'BASS to:

    • nudy do pot?gi !
      27
    • zayebista muza!
      146


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Good point, Cerb! Musze chyba jakichs setow poszukac...

 

@kempa: no wlasnie schemat... ;/. Ale ja tam sie nie znam przeciez ;].

Albo inaczej; troche chyba juz sie zmeczylem dramikami, m'kay? Bo rozumiem juz, ze tak ma byc z tym schematem.

 

A tak przy okazji zapodaje tytul genialnego utworu, ktory zdaje sie miec nieco bardziej rozbudowana sekcje drummowa, ale to juz moze jakis polamanybit? ;o Acz fakt faktem, ze leci ABAB czy jakos tak... Mimo to - Szatan! :twisted:

Dieselboy - The Dungeonmaster's Guide (disc1) - 14 - Dom + Kemal - Moulin Rouge (Dieselboy + Kaos + Karl K Remix).mp3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oba są w rodzinie dnb, chodziło mi o jakość artystyczną releas'u a nie o styl... A HYC jest fajne.

 

(pipi)a ten nowy Diesel to wy(pipi)isty szatan, żre mi łeb!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

szkoda, bo ich pierwsza płytka była takim przyjemnym chilloutem, w sam raz na poranki z kawą i paką herbatników, mogli by to kontynuować, chociaż nie za bardzo wyobrażam sobie jak miałaby wyglądać progresja tego co zaprezentowali na HYC.

Odnośnik do komentarza
szkoda, bo ich pierwsza płytka była takim przyjemnym chilloutem, w sam raz na poranki z kawą i paką herbatników, mogli by to kontynuować, chociaż nie za bardzo wyobrażam sobie jak miałaby wyglądać progresja tego co zaprezentowali na HYC.

 

slabiutka byla i klalnem smierdziala, od zawsze to mowilem i nie odmowie sobie wspomniec i tym razem... to, ze i jak "ewoluuja" bylo tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

jak zaczniemy się bawić w podziały czy to clownstep czy nie, to będziemy się kłócić do usranej śmierci, dzisiejszy synkretyzm gatunkowy pozwala co najwyżej opisać danego wykonawcę minimalnie 3 gatunkami ;/

Odnośnik do komentarza

Gadki szmatki

Dieselboy to ojciec chrzestny hamburgerowej sceny d'n'b i porównywanie go do Pendulum jest nie stosowne.

Pierwszy album miał kawałki powodujące skurcz jąder i chęć niesienia zniszczenia na parkiecie. Niech wspomnę tylko Slam, Fasten Your Seatbelt, Tarantula, The Terminal, Another Planet...

Mam wrażenie, że Pendulum staje się takim Daft Punkiem. Pierwsza płyta Homework to mistrzostwo, masa mocnych, ostrych, agresywnych kawałków (Rollin' & Scratchin' !!!!!!!!!!!!!!!!), do tego kilka nieźle bujających (Indo Silver Club, Burnin', Revolution 909)+ kilka plumkań (Around The World, Da Funk).

A to co wydawali później to woła o pomstę do nieba (prócz Alive 1997).

Pitu pitu walnij kreskę... Ja wiem, że sieję nietolerancję, ale jak można po takiej płycie wydać takie coś jak Discovery... Kupiłem, przesłuchałem dwa razy, załamałem się... Sprzedałem z zyskiem na Alledrogo (teraz płyty DP miały wzięcie, bo więcej plastiku w domieszce) i nigdy nie powróciłem.

Nadal słucham okazjonalnie Homework czy singli z pierwszej płyty (genialne miksy!), ale skreśliłem już ich na zawsze.

Nie rozumiem jak można tak przeskoczyć. Z agresywnej muzyki elektronicznej do plumkania.

Homework tak mi się podobała, że za każdym razem jak jakiś gnój pożyczał i nie oddawał (f**k do znajomych co płyt nie oddają) to kupowałem ponownie. W sumie album kupiłem 5 razy :/ + większość singli

 

Na marginesie: na Discogs Pendulum widnieją jako :Electronic, Hip Hop, Rock, Pop, Funk / Soul...

Odnośnik do komentarza

http://youtube.com/watch?v=dexRDAMsX9I

 

numer promujacy nowy album aarona.

 

po odsluchaniu clipow, stwierdzam, bez cienia watpliwosci, ze to jak na razie najlepszy album roku.

 

i w ogole pierwszy, ktory spuszcza ostry wpi.erdol. reszta co wyszsla do tej pory, to owszem byla moze i ciekawa i fajna, ale nie wryla mi sie w pamiec, tak jak ten album, po zaledwie odsluchaniu klipw, czyli moga sakac fita snaresowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...