Skocz do zawartości

Co ciekawego w TV?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z najciekawszych rzeczy na TVP KULTURA

 

Czwartek 7 lipca godz.20 25 Boski - jeden z najlepszych filmów biograficznych o jednym polityku - Giulio Andreotti.Pokaz możliwości Toni Servillo.

 

Sobota 9 lipca godz.20 00 Zabić Sekala - kooprodukcja polsko-czeska będąca swoistą zapowiedzią wydarzeń we Włodowie :lol: . Bad guy(Boguś Linda) bruzdzi na wsi, który nie pogodzi się z ... co przysporzy mu dużo wrogów.

 

Niedziela godz.22 40 Śmierć człowieka pracy nieco lewusiowy ogląd ludzi harujących ponad miarę w dosyć niespotykanych warunkach. Too bad. Skandalizujące? Bynajmniej.Szokujące? Może dla nielicznych.Warte obejrzenia? Napewno.Choćby dla skonfrontowania własnych wyobrażeń z rzeczywistością niejednokrotnie okrutną.

 

Poniedziałek godz.13 30 Parę osób mały czas swego czasu ładnie się rozpisałem o tym filmie bo mnie się naprawdę spodobał.Ze względu na kunszt, estetykę, senną atmosferą :morning2: oraz kapitalną rolą pary głównych aktorów. Świetny film w dodatku z Polski, na którego realizację trzeba było czekać ładnych parę lat.Ale warto było.

Edytowane przez _M_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

20.00 Polsat - Simpsons Movie

20.00 TVN - Wszyscy kochają Romana, oglądał ktoś? W jakimś topicu była jakaś dyskusja o tym. Fajne to?

20.10 Ale Kino! - Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

20.20 HBO - Kac Vegas

20.35 TVN - Transformers

21.00 Canal+ - Skrzydlate świnie xD

22.00 Polsat - Zdarzenie

22.45 TVP2 - Rambo: Pierwsza krew

23.30 TVN - Oszukac przeznaczenie.

 

Nie najgorzej.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś na Polsacie o godz 00 "Purpurowe skrzypce"

przyznam sie szczerze, ze nie widzialem ale polecali mi , do tego noty zbierał wysokie, dlatego informuję

Niesamowity, urzekający, poruszający i przepiękny film - nie dla wszystkich ;)

 

"Listy z Iwo Jimy" na tvn 7 za 5 minut.

Również godny obejrzenia - kawał porządnego wojennego kina :good:

 

TVN 22: 40 "Milczenie owiec"

Oglądałam kilka razy i trudno o znudzenie ;)

 

 

Jeśli ktoś ma FOX, to informuję, że warte uwagi są seriale

- The Walking Dead - drugi sezon dużo gorszy, mam jeszcze nadzieję, że się rozkręci :P

- American Horror Story - klimatyczny, nietypowy, zaskakujący, ciekawa sceneria,

- Terra Nova - dobra przygoda z lekkim przymrużeniem oka na małe niedoróbki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...