Skocz do zawartości

Poszukuję soundtrack'ów do ... [ + linki ]


PiotrB

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT(Czimeq @ 12 07 2009, 17:16) 1891713[/snapback]szukam jednego kawałka z Bioshocka, ta muzyczka leci w tle podczas pierwszej wizyty na początku levelu "Farmers Market" - daje link nawet na youtube bo znalazłem czyjś updload wyciety z gry (zaczyna się od 25. sekundy filmiku):

 

znalazłem wersję oryginalną tej piosenki (przynajmniej tak mi się wydaje), ale nadal nie mogę znaleźć wersji "przerobionej", z gry confused.gif

 

 

utwór gra Django Reinhardt

 

Ta wersja którą znalazłeś jest inna niż w grze. Utwór zwie się Liza. Jeśli nadal go szukasz to mogę go wrzucić na rapida lub coś w tym stylu albo nawet cały soundtrack z tymi wszystkimi utworkami, które w grze leciały z szaf grających i gramofonów;p

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza

Witam, poszukuję:

- OST Braid

- OST Crash Bandicoot 1, 2, 3 i CTR

- Kane & Lynch

- Ending Portalu

 

Mogę znaleźć:

- Bioshock OST(utwory śpiewane, score i remixy)

- Army of Two (polecam)

- Odin Sphere

- Spyro the Dragon

bo chyba wszyscy już mają gearsy, głod-o-wory i fajnale;p

 

P.S. Już dobrych parę lat temu znalazłam ten filmik i chciałam się zapytać, czy ktoś z was nie wie, co to za utwór, jak się nazywa i czy może ma go gdzieś u siebie;p.

http://www.youtube.com/watch?v=3QLAdwkuUwU

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza

Czy to nie jest bezczelność na forum konsolowym podawać linki do nielegalnych O.s.t ? I nikt nie reaguje ? Co jak ściągać można le nie trzeba tego publicznie ukazywać ...

 

Ja bym się tak nie oburzała:). Soundtracki do gier są rzadkie zwłaszcza porównując je do płyt jakiś popularnych zespołów, których pełno jest na półkach w empiku. Niektóre ścieżki z gier trudno jest zdobyć nawet w innych krajach, a co dopiero w Polsce. A co do linków to trzeba je sprawdzić i nie zawsze zakładać, że wszystkie ścieżki z gier są odpłatne. Np. część pięknych skrzypkowych utworów z Bioshocka można ściągnąć z internetu zupełnie legalnie ponieważ został on udostępniony przez samych twórców. Tak samo utwór o pączkach z gry Splosion Man;p. Z drugiej strony trzeba na to spojrzeć tak: czy gdyby soudtracki między słuchającymi nie rozprzestrzeniały się w taki właśnie sposób jak na tym forum to czy każdego byłoby stać na ich słuchanie? Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że za sprowadzenie jakiś rzadkich płyt trzeba by było zapłacić kupę forsy.

 

Z drugiej strony sam fakt płacenia za soundtracki jest dla mnie trochę śmieszny. Tzn czy jeśli wydałam np. 150zł na grę, to muszę wydać je jeszcze raz, żeby kupić soundtrack(np. taki z Okami, który ma chyba z 5 płyt). Przecież w cenie samej gry już jest opłata za słuchanie utworów w niej zawartych. To samo tyczy się filmów. Fajne by były dodawane do filmów i gier talony, które by dawały możliwość kupienia OST za symboliczne 5zł. Hehe, ale to tylko marzenia:).

Odnośnik do komentarza

Mam ten, niektore kawalki sa w slabej ajksci nawet mimo sporego bitrateu. Ponoc na xbox-sky jest caly w 320, ale mimo ze pisze, ze jest troche seedow, to mi ani drgnie, dziwne bo znajomy sciagnal. Coz zadowole sie tym. Thanks anyway.

Odnośnik do komentarza

Szukam OSTow z dodatkow do GTA4

Podbijam. Także szukam jakiegoś zestawiku zebranych utworów z Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony. Póki co mam pełną playlistę, więc można sobie przesłuchać na YT.

http://www.igrandtheftauto.com/lostanddamned/soundtrack/

http://www.igrandtheftauto.com/balladofgaytony/soundtrack/

 

póki co: http://www.youtube.com/watch?v=4MkJ0YKfGnI 8)

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.