Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Za oficjalną stroną Lech:

 

Przed rundą wiosenną zmianie ulegnie kształt kadry szkoleniowej pierwszego zespołu – Pierwszym trenerem pozostaje Jose Mari Bakero. Jego asystentem będzie Ryszard Kuźma, a za przygotowanie fizyczne zawodników nadal odpowiadał będzie Luis Mila. Z bramkarzami wciąż trenować będzie Paweł Primel. Pracujący dotychczas z pierwszym zespołem Andrzej Kasprzak, będzie teraz odpowiadał za przygotowanie fizyczne w drużynach Młodej Ekstraklasy, MSP Szamotuły i zespołach juniorskich. Z klubem rozstanie się natomiast Andrzej Juskowiak, który pracował z napastnikami – mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

 

No i dobrze, że pozbywają się Juskowiaka. Dobrze też, że Bakero nie udało się zatrudnić swojego brata :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Lech mógłby wykupić jednak Wołąkiewicza, wg źródeł Przeglądu Sportowego jeśli tak się nie stanie to w ramach polskich standardów Wołąkiewicz runde wiosenną rozegra w Młodej Ekstraklasie albo III ligowych rezerwach. Co za chory zwyczaj - nie podpiszesz kontraktu to (pipi)j do rezerw i gnij tam przez pół roku.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Co za chory zwyczaj - nie podpiszesz kontraktu to (pipi)j do rezerw i gnij tam przez pół roku.

 

 

Troszku nie w ten kolor. Podpiszesz kontrakt z innym klubem pół roku wcześniej, to (pipi)j do rezerw i gnij tam przez pół roku. :potter:

 

Widocznie Lechia ma w bród takich Wołąkiewiczów i przez te pół roku nie będzie im potrzebny dobry defensor ;)

Odnośnik do komentarza

Czytałem, że Lech nie da więcej jak milion euro, co jest w sumie zrozumiałe, więc pewnie Murawski wróci najwcześniej latem, bo teraz dyr. sportowy jest na urlopie w ciepłych krajach :thumbsup:

Co do podpisywania kontraktów i zsyłania do rezerw to poprawcie mnie jesli sie myle, ale Rengifo za niepodpisane nowego kontraktu z Lechem i chec odejscia za darmo dostal w nagrode przesuniecie do rezerw ;) Tak wiem zawazyly sprawy pozasportowe - brak zaangazowania itd :potter:

Odnośnik do komentarza

Czytałem, że Lech nie da więcej jak milion euro, co jest w sumie zrozumiałe, więc pewnie Murawski wróci najwcześniej latem, bo teraz dyr. sportowy jest na urlopie w ciepłych krajach :thumbsup:

Co do podpisywania kontraktów i zsyłania do rezerw to poprawcie mnie jesli sie myle, ale Rengifo za niepodpisane nowego kontraktu z Lechem i chec odejscia za darmo dostal w nagrode przesuniecie do rezerw ;) Tak wiem zawazyly sprawy pozasportowe - brak zaangazowania itd :potter:

 

 

Lech miał wtedy Lewego więc Hernanem nikt się nie przejmował :>

Odnośnik do komentarza

Wy znów pitu pitu, a do Lecha przychodzi Kaka!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...dobra! żartowałem :thumbsup: A tak już poważnie, to te okienko (zresztą jak kilka ostatnich) nie będzie przełomowym. Murawski na 70% nie przejdzie do Lecha zimą, cena za Pawłowskiego pewnie sięgnie nieba, a serial z Sernasem ciągnie się od kilku tygodniu i końca nie widać. Pocieszającym jest fakt, że zgodnie z założeniami Zarządu w osobie Pogorzelczyka ( :unsure: ) do 16 stycznia transfery powinny być gotowe, bowiem na pierwszy obóz cała kadra powinna być skompletowana. Hm...jakbym gdzieś to słyszał :yucky:

 

Pewnie się skończy na wzmocnieniu Wołąkiewiczem, który nota bene nie wie, gdzie będzie grał w kolejne rundzie. Zarząd stwierdzi, że utrzymanie Arboledy jest wielkim wzmocnieniem zespołu, bo bez niego cała linia defensywna przestałaby istnieć. Może przyjdzie jakiś Wróbel, albo inny ptak i będzie dobrze. Nie sądzicie, że Wróbel na skrzydle doda Lechowi skrzydeł ?

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Wolałem duet Wilk i Zając :D

 

A tak swoją drogą, mówiłem że Leśne Dziadki będą uznawały podpis Arboledy za wzmocnienie/transfer XD

 

PS. Co do oceny samego okna, poczekajmy do końca, wiadomo że akurat filozofia transferowa Lecha jest taka, żeby informować o czymś dopiero po podpisaniu papierów, a nie pianiu 2miechy wcześniej jakie to niesamowite Ronaldy i inne przyjdą ;)

Odnośnik do komentarza

I tak będą słabe. Trochę mnie to denerwuje. Wiara kupuje ku.rwa bilety, karnety, skarpety i berety - wszystko z logiem Kolejorza. Dostają hajs za LE. Ogólnie mają trochę $$$$$ do wydania, a tu żadnego porządnego transferu, dyrektor sportowy w Egipcie na wakacjach podczas okienka transferowego. Jak nie wezmą Murasia (obojętnie teraz czy w lato), Pawłowskiego i Sernasa to ch.uj nie kupię już nic od nich i żebym miał za darmo iść na mecz, BA! żeby mi mieli dopłacić to nie pójdę. Trochę chu.jowo odgrywać się na zawodnikach ale może 'zażont' coś zrozumie. fak.

 

P.S. Wojciechowski złożył oficjalną ofertę Murawskiemu no i Rubinowi :)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale wtedy będziesz miał mniej szalików w sygnaturze. Poważnie, to spodziewałem się takiego argumentu z Twojej strony. Tylko wiesz, sytuacja przedstawia się następująco. Mniejsza ilość kibiców przekłada się na mniejsze osiągnięcia zespołu. Bądź, co bądź zespół w pewnym sensie żyje z kibiców. Zatem, jeśli nie będzie sukcesów i kibiców, to jest niemal pewnym, że zespół a) spadnie z ligi b) pozostaną przy nim zagorzali kibice, którzy będą wspierali swój zespół w każdej sytuacji.

 

Kwestia tzw. Kibiców sukcesu jest znana nie od dzisiaj, ale każdy musi się z tym pogodzić, że taka tendencja istnieje. Zwłaszcza w Polsce, gdzie "sukces piłkarski" jest doświadczany od czasu do czasu.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...