Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Przez takich jak Ty, będę musiał stać 18 h za biletami na Bragę :verymad:, ale spoko mamy 2 samochody + jedzonko i popita. Będzie grubo jak za każdym razem :teehee:.

 

 

Przez takich jak kto? Idź sobie kup karnet. Od 2 lutego będziesz mógł, a razem z karnetem kup bilet na Bragę. A za to że się stało w kolejkach po kilkanaście godzin to należy podziękować zarządowi raczej...

Odnośnik do komentarza

Ty mądraliński, weź wyluzuj. Moja wypowiedź była w konwencji żartobliwej. Po drugie nie kierowałem tych słów do Ciebie, więc proponuje odpocząć od internetowego napinania się.

To Ty wyluzuj, bo Ci zaraz inaczej zademonstruję "konwencję żartobliwą" :potter:

Jesteś mistrzem kamuflażu, bo ja w Twoim poście też za bardzo nie widzę tego żartu, a d(pipi)sz się do kolesia który chciał Ci pomóc. /Stona

 

Teraz prośba do Poznaniaków, czy nie mają najnowszego wydania "Kolejorza". Potrzebuję cały artykuł o Drodze do Euro 2012. Byłby ktoś skłonny zeskanować, albo zrobić zdjęcie artykułu? :kiss:

Odnośnik do komentarza

Ty mądraliński, weź wyluzuj. Moja wypowiedź była w konwencji żartobliwej. Po drugie nie kierowałem tych słów do Ciebie, więc proponuje odpocząć od internetowego napinania się.

 

Teraz prośba do Poznaniaków, czy nie mają najnowszego wydania "Kolejorza". Potrzebuję cały artykuł o Drodze do Euro 2012. Byłby ktoś skłonny zeskanować, albo zrobić zdjęcie artykułu? :kiss:

 

Mogę Ci zeskanować dzisiaj po 20. Podaj maila na PW to ci wyślę.

 

Btw. dzisiaj dopiero o tym senegalczyku poczytałem. Whta? Podobno reprezentant, co prawda ja pierwszy raz słyszę jego nazwisko i rozmowy już zaawansowane bo nawet gazety w Portugalii o tym piszą ;)

 

A i Peszko asystę zaliczył wczoraj. Ale to właściwie nie o Lechu ;D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ty mądraliński, weź wyluzuj. Moja wypowiedź była w konwencji żartobliwej. Po drugie nie kierowałem tych słów do Ciebie, więc proponuje odpocząć od internetowego napinania się.

 

Teraz prośba do Poznaniaków, czy nie mają najnowszego wydania "Kolejorza". Potrzebuję cały artykuł o Drodze do Euro 2012. Byłby ktoś skłonny zeskanować, albo zrobić zdjęcie artykułu? :kiss:

 

 

Wcale się nie napinałem. Posłużyłem jedynie dobrą radą :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Wyjaśnijmy sobie coś:

 

1) Lukas, możliwe, że źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź. Według mnie wykładnią tego zdania było dokuczenie mojej osobie, ale czytając za 2 i 3 razem dochodzę do diametralnie innego wniosku. Zatem sorki, za lekki pojazd.

 

2) Stona, nie rozumiem po czym wnosisz, że jestem "mistrzem kamuflażu". Co prawda, dow(pipi) jest dosyć wyrafinowany pod tym względem, że trzeba się przypatrzeć całości wypowiedzi, a żeby zaakcentować zastosowałem emotkę. Oczywiście zaraz powiesz, że pierwsza nie jest związana w żaden sposób z żartem, ale to było TYLKO dla zwały. Przynajmniej, zawsze wydawało mi się, że Ty też piszesz z lekką dozą dow(pipi)u. Czasami nie zważając na formę. Już w ogóle nie rozumiem formy straszenia jakimiś karami w postaci %%. Raczej nie tędy droga. Jestem zwolennikiem dochodzenia do konsensusów i mam nadzieje, że teraz zrozumiesz moją intencję, która nie miała na celu kogoś obrazić.

 

Nie wiem po czym wnosisz że straszę Cię % ? To już tylko i wyłącznie Twoja nadinterpretacja. :whistling: Ja moje posty piszę zawsze śmiertelnie poważnie, w końcu to forum dla kĄsolomaniaków i prawdziwe e-życie :diablo: /Stona

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o zespół Lecha czy w ogóle? Choć w ogóle, to przecież i tak tylko Lech tam grywa regularnie :potter:

Wydaje mi się, że w LE nie ma ograniczenia żadnego, to ligi narodowe narzucają maksymalną ilość stranierich. Nie wiem czy w Polsce jest jakieś ograniczenie [vide Brazylijska Pogoń swego czasu].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...