Skocz do zawartości

Paltformówki


Dickson

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze kolesie z Insomniac Games nie sa stworzeni do robienia sequeli, wezmę tylko pierwszą cześć Spyro, ale jednak ponad to stawiam Naughty Dog i znakomitego Crasha:

-część pierwsza za poziom trudności (wciąż pamiętam zdobywanie gemu w Slippery climb), za świniaka, za drogi donikąd:)

-część drugą za innowacje poczynione względem jedynki i wyśmienity poziom Bear It! (ubóstwiam ryj wielkiego misia gdy zgniecie Crasha)

-cześć trzecią za jeszcze więcej innowacji poczynionych względem części poprzednich i po prostu ya humor.

Crash 1 to według mnie najlepszy platformer ever, taka gra już nie powstanie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
oczywiscie Crash'e, Pandemonium, gex, Medievil, Abe... dziwne, ze nikt nie wymienia Klonoa'i...

 

Musze się zgodzić z Tobą. Rzeczywiście Klonoa jest nieco niedoceniona.

Cała seria Crash'a mnie powaliła, Spyro też ale tylko jedynka , 2 i 3 tez przeszedłem ale to już bez takiej zajawki...

Pandemonium 2 było fajne nie grałem już w niego od 6 lat kiedyś mi sie podobało ale było za trudno pamiętam ze nigdy tego nie przeszedłem

Gex...bardzo ciekawe chociaż mnie aż tak za bardzo nie wciągnęło

MediEvil ... świetna gra ...niestety w niej tez kiedyś gdzieś w środku utknąłem...ale to były stare młodzieńcze czasy...niedługo sobie do tych tytułów wróce z zamierzeniem ukończenia w 100%

Abe... chodzi ci o Oddworlda ? jeżeli tak to sie zgodze z tobą w 200% .... jeden z czołowych tytułów na PSX...

Pamiętam też całkiem fajną gre...Ape Escape...tylko nie wiem czy to platformówka...według mnie można ją tu zaliczyc :P

Edytowane przez Gicha7
Odnośnik do komentarza

Crash 2 była jedną z moich pierwszych gier na Szaraczka.

Miałem wtedy może z 5-6 lat jak go dostałem. Pamiętam ten moment jak mój Tato pokazał mi windę na środku planszy która pozwalała pojechać na dalsze levele. Ale poziomu z pszczołami nie mogłem za Chiny przejść. Dopiero kilka lat później wróciłem do tej produkcji i zaliczyłem ją w 100%.

No i ten magiczny Abe's Odyssey. To były czasy:D:D

Edytowane przez Adrianooo92
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

NIe będę oryginalny, ale na pierwsze miejsce podium stawiam serię o przygodach rudego lisa. Wszytkie części bez wyjątku są świetne. Wszytkie mają ujmujący klimat, wpadająca w uchą, dobrze dobraną muzykę, genialny design poziomów, świetnie wyważony poziom trudności. Naszpikowane są sekretami. Przejście ich wszystkich na maxa graniczy z cudem - a czy nie jest to szalenie motywujące ? :D Najlepsza jest trójka, za to, że ma dużo wszystkiego. Ale za klimat i poziom trudności nagrodę dostaje jedynka (Ah te plansze na moście [ile bluzgów na to poszło], plansza z podskakującymi beczkami, wieprz, plansza "bez światła". No czysty miód po prostu!

 

PS: Spyro jest miłą grą. Też grałem, też przeszedłem. Ale nie ma jak Crash! :D Przecież to niemalże symbol pierwszego playstation. Dalej też solidne, rzemielśnicze tytuły, ale nie tak rajcowne i klimatyczne (i przyjemne po prostu) jak Crash: Gexy, Heart of Darkness, Pandemonia, Bugsy. W to wszystko dało się pograć ale po nich wszystkich Crash jeździł jak na wieprzu :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...