Jump to content

Legend of Zelda: The Minish Cap


Recommended Posts

Wiem, że post stary, ale odpowiem. Tori widocznie użył skrótu myślowego, bo trzeba najpierw pogadać z tym handlarzem, potem iść do innego (jego brata czy coś takiego) i to on nam da tę butelkę.

 

Wczoraj do mnie przyszła ta Zelda i co tu dużo mówić... giera po prostu wymiata :D. Śliczna animacja i grafika, muzyczka też mi się podoba. Ale sama konstrukcja gry... nie sądziłem, że tak Zeldy wyglądają. To jest moja pierwsza gra z tej serii i bardzo miło jestem zaskoczony. Taka przygodówka, mix walki i zagadek, ciekawe :). A jak widzę ile ta gra ma możliwości, ba, dowiaduję się, że krzaczek obok którego przechodziłem z 10 razy ciągle skrywa jakieś tajemnice, nowe możliwości... Oj, to chce się grać. Jak zajdę dalej jeszcze coś naskrobię, na razie idę pograć ^_^.

Link to comment
  • 1 year later...
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zelda MC zdecydowanie mieści sie w czołówce gier na ten sprzęt. Jak dla Mnie świetna fabuła z tytułowa czapką dzięki której możemy zmniejszyć się do rozmiarów mrówki ujawnia świetny gameplay i rozwiązania choćby w zagadkach. Niezła jest też ścieżka dźwiękowa, niektóre utwory zapadają długo w pamięć, polecam

 

PS: Odświeżyłem sobie ostatnio klimaty Zeldy ;)

Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.