Skocz do zawartości

MGS3-FAQs


Rekomendowane odpowiedzi

Z jaskinią jest taki fajny bajer, że im dłużej tam przebywasz, tym lepiej widzisz

Faktycznie o_O

Można też sobie rozjaśnić drogę cygarem.

Też na to wpadłem ale mimo wszystko wolę pochodnie. xD

 

btw. znalazłem Thermal Google, 3 dostępna para była w fabryce, zaraz po tym jak można zabić the enda.

 

Takie pytanko na szybko: da się jakoś rozpoznac które jedzenie jest juz nie swieze? albo ja nie wiem jak albo się z nim jeszcze nie spotkałem :(

 

Thermal Google sa w rozdziale Snake Eater.Kedy wchodzisz do pokoju do w ktorym wczesniej byl Sokolov to przeszukaj szafke po lewrj od drzwi...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nieswieże jedzenie rozpoznaje się po takim małym znaczku w lewym dolnym roku na rysunku koło nazwy żarcia.

 

hehe ten rysunek to ikonka muchy a im starsze żarcie tym muszek nań więcej ...

 

Ogólnie są tylko dwie muchy:

-Przy jednej muszy , jeśli zjesz pokarm możliwe jest że rozboli Snake'a brzuch (50% szans na chorobe)

-Kiedy są dwie muchy ,automatycznie po zjedzeniu pokarmu Snake choruje (100% sznasy na chorobe)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Co do papugi The End'a to wcale nie trzeba jej lapac ani zabijac aby pojawila sie jako duch podczas walki z The Sorrow.Wystarczy zabic samego The End'a(ja tak mialem za kazdym razem ze jak go tylko zabilem to potem i tak duch jego papugi latal przy ciele the end'a i gadal "grandpa,grandpa!"(czy jakos tak).Jesli chce sie dostac Infinite Face Paint(jesli ja pomalujesz twarz to bedziesz miec nieskonczona amunicje w kazdej broni(takze granaty, etc.)to wcale nie trzeba lapac kazdego ze zwierzat.Wystarczy ze sie zlapie i ukonczy gre majac w plecaku "legendarnego weza "(zapomnialem jego nazwe ,ale jest taka dziwna ).Mozna go zlapac w lokacji przed lokacja gdzie stoi helikopter (lokacja przed ta w ktorej sie walczy z ocelotem)wystarczy zastawic plapke na myszy i poczekac chwile(dosc dluga mozliwe i chyba trzeba pojsc o jedna lokacje do przodu czy cos takiego).Po torturach zostaniesz go pozbawiony ale mozna go znowu zlapac w lokacji z wodospadem(jest w poblizu wodospadu).Nie wolno go jesc(i chyba musi byc zywy tak mi sie wydaje,juz nie pamietam)musisz ukonczyc gre majac go w plecaku.Dostaniesz range o nazwie takiej jak sie zwie ten waz.Sam Waz malo przypomina weza.Jest krotki(i troche gruby :) )i wyglada raczej jak jaszczurka bez nog:).

Wcale nie sciemniam z tym postem bo znalazlem to w necie i rzeczywiscie zlapalem takiego weza i dostalem ta farbe na twarz.Jest tez inny sposob aby ja dostac ale jest o wiele trudniejszy (przypomina ten ze zdobyciem stealth ale trudniejszy troche)

 

http://www.gamewinners.com/playstation2/Me...3SnakeEater.htm tu jest opis do tego.Waz zwie sie tsuchinoko

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza

Co do walki z The Boss to jest dosc latwy sposob.Na poczatku walki od razu szybko ubierz Snow cammo (czy jakos tak) i takze odpowiednio farbe na twarz(poprostu zrob tak aby cie bylo najmniej widac).Po "ubraniu sie" od razu pobiegnij do przewroconego drzewa ktore jest blisko na prawo i kucnij lub poloz sie.The Boss zawsze biegnie do drzewa naprzeciwko i sie za nim chowa.Wyjmij Mosin Nagant i obserwuj drzewo.The Boss bedzie sie wychylac z prawej lub z lewej(jesli z lewej to trudniej ja dostrzerzesz).Staraj sie ja trafic w glowe bo traci wiecej energii.Po strzale the boss wcale nie ucieknie od tego drzewa tylko zacznie sie wychylac z innej strony(po chwili).Czasami posisk sie odbije od The Boss albo zrobi ona unik(i jesli go zrobie to prawdopodobne ze ucieknie od tego drzewa lub zacznie isc w twoim kierunku ale jest szansa wtedy nawet ze wroci do drzewa)W sumie to sa tam 2 drzewa naprzeciwko tego za ktorym sie chowasz(sa ustawione blisko siebie)i the boss biega raz do jednego ,raz do drugiego.Amunicji ci pewnie nie starczy aby ja zabic w ten sposob ale zdejmiessz jej bardzo duzo zycia tym sposobem wogole nie dostajac.Zreszta the boss po straceniu duzej ilosci zycia w koncu zrzygnuje z chowania sie za tym drzewem i prawdopodobnie pobiegnie za te na lewo od temtego i na lewo takze od twojej pozycji ale majac jeszcze ammo do naganta da sie robic to samo jak byla za tamtymi dzrewami.

 

Ten sposob przydaje sie w trybie boss duel.Za zabicie the boss z "nie zabijajacej broni"(ta ktora zabiera tylko stamine)dostaniesz dodatkowe punkty i napewno bedziesz miec pierwsze miejsce w score.W boss duel-trybie proffesional(cy jakos tak,juz nie pamietam)ten sposob juz tak za bardzo dobrze nie dziala:( )

 

Znalem tez bardzo dobry(i latwy,na pierwsze miejsce )sposob na zabicie The Fear w tym trybie-zarowno normalnym jak i proffesional ale juz go tak dobrze nie pamietam wiec nie bede o nim pisac.

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jak przejśc taki moment

 

wychodze z budynku jestem na takim duuuuuuuuuzym urwiskiem jak chce zejsc to odrazu spadam i umieram?

 

powinienem sie wrocic ?

 

wchodziłem na te góre i tam była ta laska Eva i ona poszła sobie i mnie zostawiła nad urwiskiem z urwiska widze obóz\ gdzie jest tam szef i ta "boss"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...