Skocz do zawartości

XTC varia


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż z tego, skoro Hospital jest generalnie (pipi)owaty;]

Hospital wydał m.in.:

London Elektricity, Marcus Intalex & ST Files, Danny Byrd, High Contrast, Xploding Plastix, Klute, Nu:Tone, SKC ,Logistics, CLS + Wax, Blame

twierdzisz, że to (pipi)nia ty ograniczony, szukający tylko ostrej jatki pseudo dj'u :P

Rozumiem twoją fascynację ostrym d'n'b, ale klapki z oczu. Nie tędy droga, a za takie bluźnierstwa zaraz +20 dostaniesz hehe

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam na dysku troche tego wycia ale raczej rozne kawalki i urywki niz cos czego szukasz. Jak bedziesz chcial to daj znac to wrzuce.

 

Sklep z odzieza klubowa, glownie dla hc/hard style freakow ale jest kilka szmat ktore sam bym z przyjemnoscia kupil (t-shirty, moze jakas bluze :

 

http://www.sklep.deecom.pl/ - polecam przyjzec sie laseczkom na tej stronie

 

- tutaj goscie w takich wlasnie ubraniach (calkiem niezle video)

 

Audiosurf - gra na PC, polaczenie Rez z Wipeoutem, podklada sie wlasna sciezke dzwiekowa, mozna grac na dwoch, jest tez kilka modow zmieniajacych zasady rozgrywki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=egd0G0iS6iI

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

yo people!

 

chcialbym jakis programik w ktorym moglbym z jakiegos utworu wyciac tylko interesujacy mnie moment,

wiem ,ze jest cos takiego na pewno, ale nazwy nie ograniam

 

i czy jest jakis program, który moglby sciagnac mi na dysk utwór z myspace ?

 

mysle, ze tutaj ktos bedzie wiedzial ,bo pewno zajmuje sie tworzeniem muzy po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
i czy jest jakis program, który moglby sciagnac mi na dysk utwór z myspace ?

Nie sprawdzałem ale raczej bez problemu powinien zadziałać Orbit Downloader. To manager pobierania plików z funkcją Grab++ która to właśnie umożliwia przechwytywanie streamu różnego rodzaju [muza, filmy, flash, itp]. - działa praktycznie na każdej stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Tak daje znac ze w koncu mi neta podlaczyli i wracam na forum a widze ze nie proznowaliscie i bede mial co czytac.

OOO przepraszam, ja się obijam na maksa (jak zawsze okresem zimowym), a po drugie mało dobrych nut wychodzi więc nawet nie ma co w linkach dać...

 

PS. Aha i się wy(pipi)iście cieszymy żeś w końcu wrócił. Jak znam życie to całą kasę na paliwo do rumaka wydałeś.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

skumajcie ta faze:

 

Siedze sobie u fryzjera na legalu, jest jakis tam dzien, jakas tam pora, niewazne. Laska mnie strzyze, a na telewizorku in front leci (o zgrozo) Viva Polska. Zarzucili teledysk, typiara w nim jakas wokal daje normalny wixa klip, wszystko byloby ok gdyby nie to, ze tak slucham tego i co slysze? Kurwa D'n'B ;b Noz prawie mnie z krzesla zrzucilo. Czy ktos moze mnei wtajemniczyc WTF? Nie dojrzalem dokladnie wykonawcy i tytulu (wiem ze jakis koles DJ z dupy).

 

DnB na vivie... masakra.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...