Skocz do zawartości

Koncerty-relacje i terminy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oby nie, Yabol :confused:

Nie, to nie on.

 

To byl Ńemy.

 

O ile to co ma na necie jest bez szalu, tak na zywo typ po prostu ROZPIER.DALA

 

Na zywo to jest polski Eminem, polaczony z bardziej hardkorowym brzmieniem.

 

Dodatkowo jeszcze towarzyszyl mu typ co napierdalal rowno na perce.

 

Oprocz tego jego freestyle - nie bylem w stanie rozpoznac kiedy sie zaczyna i konczy freestyle (tak zaje.bisty byl), dopiero ziomek mi zwrocil na to uwage.

 

 

No i (pipi)a, ilu za(pipi)istych ludzi spotkalem.

Najpierw dzieki roz(pipi)owi w PKP udalo mi sie w pociagu skolowac calkiem spora porcje zielska (3-4g za 9 dyszek - co prawda prawie same liscie, ale ilosciowo bylo b. ok, jakosciowo bylo ok; po wzieciu poprawki na ilosc, bylo za(pipi)iscie).

A potem jeszcze tyle innych osob mnie czestowalo - jeden typ w szczegolnosci hojnie sie zachowal. Poczestowal najpierw 1, a potem 2 jointem z mixu jarania PL i Czeskiego. Bylo naprawde dobre, zeby nie my to na pewno nie dalby rady tego sam zjarac (chociaz z drugiej strony, pewnie po prostu by znalazl kogos innego, hehe).

 

A w miedzyczasie i potem zreszta tez wiele innych poczestunkow napotkalem (nawet w tlumie inny nieznajomy koles poczestowal mnie joincikiem :D).

 

Generalnie za(pipi)isci ludzie byli - dalo sie zauwazyc ze wszyscy czuli klimat, bylo pro (to nie byl tlum randomow niczym na Openerze). Zreszta jak gadalem z DJem KRSa, to tez byl naprawde zachwycony polska publicznoscia.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I jak znalazłeś coś? My jedziemy ze Szczecina przez Niemcy. Nie wiadomo tylko na ile samochodów. We wtorek się dowiem na stopro czy będzie opcja zarezerwowania tobie 2 miejsc. No tylko, że musiałbyś dojechać albo do Szn albo w okolice E36. Acha. Jedziemy jeden dzień wcześniej. Tzn jeden dzień przed b4 party będziemy już grzać dupę na jeziorku.

Odnośnik do komentarza

Ja przyjadę 21 po południu/wieczorem gdzieś. Z Farmerosem się już umówiliśmy na chlanie/trawkę, także Asfalt napisz na PW jak i co. Aha, uprzedzam, że przed Kendrickiem nie zażywam nic; ten koncert muszę pamiętać i roz(pipi)ę tam wszystkimi partiami i zmysłami.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a Asfalt moj drogi ziomeczku prawie ze bracie, mam transport ze swiebodzina do hradec za 36 zeta w jedno strone, ALE Z JEDNYM MIEJSCEM WOLNYM. Czyli, jade sam bez ziomka w razie czego. Dlatego tez mam tera zyciowa rozterke. Jechac samemu z jakimis randomowymi typami, czy co

zreszta, sam tam pocisne, se namiocik rozloze i bede musial z jakimis randomowymi typami sie bawic no (pipi)a jego mac nie wiem nie widzi mie sie to

jakies ajdija? Bo ogolnie stad robilibysmy ustaweczke forumingowa w skladzie rozi, asfalt, sztas i ja c'nie

ja yebie jechac samemu czy nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...