Skocz do zawartości

Koncerty-relacje i terminy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

64303_524133797625206_1387401776_n.jpg

 

tłusty mnie tylko intererere. ty bronksie wpadasz?

 

KAEN KUR.WA. no, ale może przez to może skusi się więcej młodych koleżanek w dresach prosto-elegancko xD.

z chęcia bym wbił, bo jednak bill to pozycja obowiązkowa, niestety brak siana na takie wycieczki, jakby jeszcze w wawie był to może bym się skusił bo blisko

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Najbardziej rozje.bał oczywiście KęKę, no ale to było wiadomo od początku. Zbrodnią było, że miał tak mało czasu.

Największą niespodzianką okazało się Crossing Over Junkies, którzy studyjnie dają jakieś smęty, ale na żywo mają mega energię.

Szkoda 2stego, wiara się rozkręciła dopiero pod sam koniec.

Medium, jak pisałem wcześniej, zupełnie tam nie pasował, choć oczywiście i tak dał świetny występ.

KaeN i, przede wszystkim, Projekt Ganges to była strata czasu. Gangesi na żywo są beznadziejni i lepiej niech po prostu nie wychodzą ze studia.

No i na koniec William. Trochę głupia sprawa, że typ na własnym koncercie jest hypemanem...

BO JEST KUR.WA ZA GRUBY I NIE DAJE RADY RAPOWAĆ DŁUŻEJ NIŻ 30 SEKUND. Wiadomo, że był ogień, publika szalała, ale niesmak pozostał.

 

A i info dla wiary, która wątpi w zjazd organizowany przez Tekę. Chłopak jest serio tak w to zaangażowany, że to musi wypalić. Mam wrażenie, że sam będzie jeździł po Polsce i ludzi zwoził : )

Dzięki za towarzystwo. I pozdrawiam też tą małą koleżankę z forumingu (nie pamiętam imienia, Kamila?) - człowiek w takich chwilach uświadamia sobie jaki jest stary.

 

 

Info koncertowe: w piątek w Poznaniu Bisz z livebandem. Bilety po 25 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

cośtam czytałem, że bilety wyprzedane.

 

 

Fani Macklemorea' i Ryana Lewisa nie zmieszczą się w warszawskim klubie Palladium.

Występ Macklemore'a w Polsce budzi tak duże zainteresowanie, że impreza musi zostać przeniesieona z klubu Palladium do większego obiektu, jakim jest hala Torwar.

 

Organizatorzy polskiego występu tworców "The Heist" informują, że z powodu błyskawicznego wyprzedania wejściówek i licznych próśb fanów koncert zostal przeniesiony.

Osoby, które zakupły bilet nie muszą się martwić, ponieważ w dalszym ciągu zachowują one ważność. Do sprzedaży trafiła właśnie kolejna pula wejściówek, które kosztują 110 zł. W dniu koncertu za bilet zapłacić będzie trzeba 120zł.

 

 

 

glamrap.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

No i teraz beka z wszystkich fanów co to ich na kempie nie było. A no tak, ale wtedy Mack jeszcze nie wydał Hajsta.

Ja też się średnio jarałem jego starszymi produkcjami, a 'The Heist' to jedna z lepszych płyt zeszłego roku i słucham jej z przyjemnością. Mogę, czy jestem sezonowcem?

 

@Stunik

Ja jadę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...