Skocz do zawartości

Koncerty-relacje i terminy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadę jak co roku na bank.

Rozi owszem, że tak. Jesteś sezonowcem. Jakimś dziwnym trafem, zaczynasz się czymś jarać dopiero jak już zebrało na popularności.

Zresztą jak można się jarać Heistem, ale nie poprzednimi produkcjami? Przecież to prawie to samo gó.wno. W sensie to ten sam podobny klimat. Heist jest jakby kontynuacją tego co chwilę wcześniej mack wyrabiał. Jeśli kiedyś się nie spodobały spróbuj przesłuchać jeszcze raz.

 

Poza tym nie kręcę beki z nowych fanów, tylko z tych którzy stracą tak naprawdę hajs. Tzn nie. Koncert na bank będzie dobry, ale jednak bardziej się opłaca dać 140 zł za 3 dni wy(pipi)anych koncertów gdzie Mack to jedna z niewielu gwiazd niż 110 za kilka piosenek. Bekę kręcę także, że tych, którzy woleli wtedy leżeć na(pipi)ani a teraz będą na(pipi)iać przez pół kraju :]

 

W dodatku Mack chyba już nie gra kawałków przed Heistowych, a te są niemniej zaje.biste od Heista.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobra, na nietrzezwosci

MACKLEMORE NA ZYWO TO KU_RWA PE TA RDA, bylem widzialem i jaram sie strasznie, patent z nawijaniem stojac przy barierkach na tak duzym festiwalu sponio jest. Ryan lewis ogolnie se krałdserfingowal, grali glosno zywo i z pyerdolnieciem. thrift shopu nie grali xd ja na bańke bede w tym roku na kempie, juz sam kendriczek elpi i reszta ferajny zacheca do tego. sołlz of misczef<3

zreszta w tamtym roku bylo ZA JHE BI SCIE

tyle narkotykow, tyle alkoholu, jeziorka, pozytywne wibracje, klimacik <3

polecam goraco kempiwo, brudstok W CHOJ sie chowa

Edytowane przez FARMEROS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

koszt zamknal sie w ok. 700 zlotych. Udalo mie sie za 200 zeta bilet wyrwac jak chodzily po dwie i pol banki. Jechalismy z bratem i ziomkami fura, mam ok. 300 kilometrow do hradec takze na 4 osoby po 5 dyszek na bene. Na miejscu chyba 150 czy iles tam koron od glowy za pole namiotowe, czyli jakies 25-30 zeta (nie pamietam dokladnie ;c). Korone za parenascie groszy jeszcze w Polsce kupowalismy. Na samym kempie codziennie jezdzilismy do jakiegos marketu (boze, moj skacowany leb nie ogarnia jaki to byl market ;c), jakies kielbasy bulki sratatata, grill byl oczywiscie

no i w sumie najwiecej z tych pieniedzy to poszlo na zielone papierosy. Ogolnie polecam mocno, uzywki szeroko dostepne i tanie, zyc nie umierac. No i swietne konzerty byly. Na minus leci organizacja kibli, (pipi)e i zaszczane caly czas, ledwo tam idzie przezyc korzystajac

ogolnie melanz zycia, opinia wielu osob, przyjedziesz raz i bedziesz wracal dopoki bedziesz mogl

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

O W KUR.WĘ

 

KRS One totalnie rozpierdolił system.

 

Szkoda, że nie byłem na 1 dniu festiwalu, tylko na drugim, ale był naprawde zacny. Był też jeden taki polski raper co mnie totalnie też rozpi.erdolił, ale nie pamietam ksywy (pamiętam, że skojarzył mi się z Eminemem - wyobraźcie sobie typa co ma głos troche jak on, ale jest Polakiem i nawija po Polsku, chociaz czasami tez po angielsku).

 

Na dodatek tyle jeszcze ludzi spotkalem, kurde. Jeden z najlepszych dni w moim zyciu - tyle dobroci, mozna by opowiadac i opowiadac.

 

 

7cdr.jpg

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dobra robimy spis ludków na HHK.

Ja jadę. Mogę z kimś skÓrwić bata i pośmiać się z roziego.

 

Anyone? TK? mieszkasz we wro, nie ma chÓja, że nie będziemy razem na(pipi)iać na R.A.

Ja jadę i mogę spalić bata i wpier.dolić asfaltowi. 

 

Adam aka Farmeros też będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...