Skocz do zawartości

Koncerty-relacje i terminy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ech... Na temat tego pana nie będę się wypowiadał. Nie wiem jak można słuchać jego "muzyki", po zrobieniu z siebie debila i największego hipokryty w polskim rapie (chyba wiadomo o co biega?).

Rozwiń. Bo ja tam słabo się znam.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem na koncercie ostrego w Klubie Studio w Krakowie, poszedłem tylko dlatego że wygrałem bilet na fb. O ile muzycznie koncert był dobry, tak ciągłe gadanie o miłości do żony było nudne, wystarczy że wspomina o tym co jakiś czas w kawałkach.

Byłem w gdyńskim Uchu w poniedziałek i... oczekiwałem czegoś świetnego (w dodatku bilet 40zł), wierząc że ten koncert na Open'erze to była taka popierdółka i tam było dużo ludzi co go w ogóle nie słuchają i w ogóle będize lepiej. No i się przeliczyłem. O ile masa dzieciarni (na dworzu teksty w stylu "ziomek daj buszka") to nie wina Adama, jednak... jak dla mnie on na koncertach pomiędzy kawałkami nic ciekawego nie wplata - gada o dziecku, o wychowaniu i... no nie po to poszedłem na koncert. W dodatku krótki był. Tak jak go bardzo lubię i muzykę (również na koncertach, pod tym względem był ogień z dupy) robi doskonałą, to drażni mnie jego monotematyczność na koncertach.

 

 

 

 

 

Czekam na przyjazd Mesa gdzieś na Pomorze, szczególnie po nowej płycie.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

byłem na Arenie, kto nie był, a chciał byc to ma czego żałowac. Cunnini super, choc troszkę przykrótko zagrali, za to Dilated z Panem Wolne Floł pozamiatali. Byłem tylko na dniu pierwszym, w drugim EPMD i Atmosphere też pewnie dali radę.

Fajnie, że są ludzie, któzy potrafia zorganizowac takie koncerty za tak śmieszne pieniądze ( jeden dzień 50 zł xD ), jak się chce to się da thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza

Byłem na obydwu dniach. I nawet nie będę się bawił w to kto zagrał najlepszy koncert. Każdy w swojej kategorii - EPMD, Dilated, Cunnin, Atmosphere, WFD, OSTR, Parias, DwaZera - najlepsze koncerty Areny. Slug, Rakaa i Evidence, Erick z Parrishem - genialny kontakt z publiką.

Edytowane przez Konar.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Białystok up2d8 festival 23-24.09.2011 r.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=RYpnZDIqHyE

 

Wystąpią:

 

Looptroop Rockers

Dope D.O.D.

Łona

Zeus

Parias

Małpa

Diox & The Returners

Scratch Perverts

Biosphere live

Robert Hood live

Coco Bryce

Robert Henke live!

Silent Servant

Aux88 pres. Black Tokyo live!

Ed Cox, Yagya live!

Pleq live!

Kassem Mosse live

Slugabed

Remarc

 

Mają jeszcze dojść jacyś artyści, a już zapowiada się ciekawie. Więcej info tutaj: http://www.up2d8.pl/#

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...