Skocz do zawartości

Koncerty-relacje i terminy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja opiszę w kilku zdaniach kempowe koncerciwa jakby ktoś chciał się wybrać na poszczególnych wykonawców.

 

Gural <-- do chÓja. W ogóle nieprzygotowany był na koncerciwo. Akustyk dodatkowo sprawił, że koncerciwo było asłuchalne. Sam Qlop mi po koncercie mówił, że wolą o tej padace jak najszybciej zapomnieć.

 

Alkopoligamia <--- No to jest jakiś ku.rwa kabaret brać ziomka który ma totalnie niekoncertowy materiał na kempa. Praktycznie tylko WdoWA jakoś sobie poradziła. Piotrek schował się gdzieś gdzie go w ogóle nie było słychać tłumacząc, że wszędzie indziej są zje.bane odsłuchy. No kur.wa komedia. Gwiazdor wielki. Szkoda, że nikomu innemu to nie przeszkadzało. Stasiak dawał sobie radę cały czas w tym miejscu.

 

Grubson <--- razem z 3odą dał energiczne koncerciwo. Każdy się tego spodziewał. I w sumie spoko. Dużo kawałków 3ody.

 

Pariasi <--- poprawnie. Bez fajerwerków, ale też bardzo dobry koncert.

 

Chada i PiH <--- Pih się tak nak.urwił, że aż dziwne, że stał na nogach.

Okoliczny Element <--- zaje.biście. Propsy za brak warunków i za efekt końcowy.

 

Method Man & Redman - Widowisko zaje.biste. Typy są dokładnie takie same jak w How High. Rozwalili scenę. Zdziwił tylko stage diving, bez żadnej muzyki. Po prostu przerwa na rzucanie się w tłum. Na koniec zawiedli bo cyganili i koszulki sprzedawali zamiast je rzucić ze sceny.

 

Farae Moncz (nigdy nie wiem jak to się pisze) <--- ogień wchÓj. Simon says na żywca miliard razy lepsze.

 

OFWGTKA aka Odd Future <--- zupełnie asłuchalne typy. W ogóle nie czaję ich fenomenu. Ludzie się bawili dobrze, ale tyson narzekał, że jest zmęczony. Roz(pipi)aj zrobili mniejszy niż Foreign Beggars

.

M.O.P. <--- widać, że weterani. Stare dziadygi nie mają już tyle energii co kiedyś ale i tak dali radę. Usłyszeć Danziniego i Lil'a wielkie przeżycie. Ludzie niektórzy zawiedzieni, ale ja wyszedłem zadowolony 100%

 

Ra the Rugged Man <--- pener wchÓj. Zaje.bisty koncert. Polecam strasznie tego ziomka. Strasznie energiczny na scenie. Dissuje baby, kanye westa, rucha kamerzyste, rapuje przechadzając się wśród publiczności, rozrywa zębami dmuchane lalki. Dodajcie do tego jego rapsy i fenomenalny free. Wystąpił na scenie z ok. 10 letnim hypemanem który także dawał radę i zasuwał niektóre zwrotki (pierwsza z uncomon valor). Polecam jak najbardziej.

 

Heavy Metal Kingz <--- energia przez duże E. Dali radę inaczej być nie mogło. Strasznie za(pipi)isty koncert. Dobry dobór kawałów, dobre widowisko. Szkoda tylko, że i tak już nikt o nich po Mefie i Redżim nie pamiętał.

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że Hocoos Pocoos i Beat Torrent zdecydowanie zasługują na uwagę, Looptroop Rockers zasłużenie są nazywani najlepszym europejskim zespołem a niespodzianką dla mnie okazała się Nova Rocafeller. Raperka z Edmonton (Kanada). Dała full energii na koncercie. Tak przesłu(pipi)ę sobie youtuba i na yt jest dużo gorzej niż w realu, ale warto jej dać szansę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

295004_242736035766134_100000892171378_761834_5848268_n.jpg

 

sobótka nową stolicą polskiego rapu! zapraszam wszystkich serdecznie.

Na festiwal przybyło ok. 1 000 fanów oraz wcześniej zapowiadani artyści. Festiwal jednak się nie obył ponieważ organizator uciekł z pieniędzmi. Robert K. nie zapłacił ani artystom, ani ekipie zabezpieczającej festiwal.

Tak jest :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1322558560

 

10 grudnia rozpoczynamy nowy cykl w Urban Garden: "SCENA PROSTO"!

 

Pierwszym koncertem inaugurującym cykl, będzie koncert Sokoła i Marysi Starosty. Artyści zagrają kolejny koncert trasy "Czysta Brudna Prawda" promujący płytę o tym samym tytule.

 

 

SOKÓŁ & MARYSIA STAROSTA

HADES & DJ KEBS (Hifi Banda)

DJ DESZCZU STRUGI

 

support: DJ Czarny/Tas

 

start: 20:00

bilety: 30/40 zł

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY W CENIE 30PLN DOSTĘPNE W SKLEPACH:

 

PROSTOSHOP | Lewicka 2

CITY-SHOP | Rondo Jazdy Polskiej

SIDEONE | Chmielna 21

SERUM | C.H Land

 

W DNIU KONCERTU CENA 40PLN. LICZBA BILETÓW JEST OGRANICZONA.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ja sie spodziewalem czegos innego.

Gdy pierwszy raz uslyszalem o akcji wyobrazalem sobie to kameralnie, w stylu koncertu BRD (z tego co widzialem po zdjeciach, bo nie bylem). Info o 2.000 puszczonych biletow troche to moje wyobrazenie zachwialy, no ale nie spodziewalem sie takiego spedu z 1.997 sztukami gimbusow-psychofanow Asfaltu ledwo co kojarzacych numery z Nic sie nie dzieje, ze o Podziemnym Disco nie wspominam.

Nie zebym byl zawiedziony koncertem, no ale nie czulem jednosci z publika.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Koncert OSTRego w Eskulapie wczoraj.

Dawał radę. Były chyba nawet z dwa kawałki z nowej płyty Tabasko :) Ogólnie bardzo pozytywnie, nawet przeważające zastępy gimberii mi nie przeszkadzały. Saport dawał radę aż miło. Co prawda nie cały, bo jacyś kolesie ze Starego Miasta byli raczej biedni no ale nie można mieć wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...