Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Fergie był świetnym motywatorem, ale średnim taktykiem i to było widać pod koniec kariery, kiedy w lidze (bo w Europie już wyżej podskoczyć nie mogli) jechali właśnie na tej walce, bo jakością przypominało Liverpool Houlliera. LVG nie ma czasu, żeby nauczyć grać Man Utd tak jak on chce, ale może to i dobrze...

Odnośnik do komentarza

taktykiem tez byl dobrym - tyle lat za sterami jednego zespolu, tyle roznych pokolen pilkarzy, tyle zmian taktyki, tyle razy bylo mowione, ze jak odszedl ten i ten to juz united przez lata sie podniesie - po beckhamie, yorku i cole mialo byc bezkrolewie, po van nistelrooyu mialo byc bezkrolewie, po rooneyu i berbatovie mialo byc bezkrolewie, po ronaldo mialo byc bezkrolewie

 

choc fakt jak mam stawiac znaki matematyczne to fakt, motywator>>>taktyk, choc jesli chodzi o taktyke to najbardziej mnie bolalo to jak ustawil zespol w obu pamietnych finalach LM z barcelona

 

do teraz nie bylo i nie ma (choc kloop i simeone ma potencjal) lepszego motywatora, ktory potrafi z srednich polkarzy (united tyle lat na topie a procz moze 2-3 nazwisk nikt nigdy nie bil sie o kupno kogos ze skladu) wycisnal 120%

Odnośnik do komentarza

w ciemno bylo wiadomo, ze united przegra, nawet obstawialem. oni dalej za van gaala nie zagrali przekonywujacego mnie meczu z dobrym rywalem, ten sezon tez lepszy niz gra, na farcie co chwile kompletu punktow nie da sie zdobywac

 

Spotkanie z City na OT w zeszlym sezonie? Z Liverpoolem? Akurat z najlepszymi zespolami LVG radzi sobie dobrze, gorzej jest z tymi slabszymi, ktorzy muruja cala druzyna, a United tym swoim bezsensownym klepaniem nie jest w stanie nic zrobic. W zeszlym sezonie United o ile dobrze pamietam bylo najlepsze w konfrontacjach z zespolami z top6 (7?). Obecna gra za to przypomina mi Real z ostatniego sezonu Mourinho - oddac pilke i kontrowac, bo druzyna posiadajac pilke bezsensownie klepie i wiesz, ze ci nic nie zrobi. 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Właśnie te finały pokazują, że Fergie się kończył, bo jak ktoś przyznaje, że po prostu nie miał szans (chyba tak powiedział po drugim finale), tzn. że osiągnął pewien limit, powyżej którego nie podskoczy. Na samym końcu, mógł ew. walczyć tylko o mistrzostwo kraju, bo taktycznie Europa poszła do przodu, a w Anglii od paru lat pod tym względem stoją w miejscu (pakując chore pieniądze w piłkarzy, którzy przegrywają później z potencjalnie słabszymi rywalami z Europy).

Też bym nie przesadzał z tymi średnimi piłkarzami. Wybitnych graczy przewinęło się przez jego zespół trochę więcej niż 2-3, a Man Utd jako najbogatszy klub świata po prostu było stać, żeby zatrzymać większość z nich, przynajmniej do czasu, kiedy Fergie dawał im możliwość walki o Puchary. Ostatnie lata personalnie wyglądały baaaardzo przeciętnie, Fergiego uważano za odkrywcę młodych talentów, a od 2003 (kiedy sprowadzono Ronaldo) wpakował tonę kasy w niewypały/średniaków lub zawodników już ukształtowanych (runej od przyjścia do Man Utd jakiegoś gigantycznego skoku nie zrobił).

Odnośnik do komentarza

oba mecze to byl geniusz taktyki i w madrycie i u siebie zniszczyl i pokazal miejsce w szeregu the special one, gdyby nie turek i kratka dla naniego na pewno by real przeszli

 

co do finalow z barcelona - najlepsza barca ever to raz, dwa zbyt otwarta taktyka, wtedy na wymiane ognia nikt z ta druzyna nie mial szans, szkot myslal, ze andersonem czy parkiem w pomocy jednak sie tej mocy przeciwstawi

 

pajgi nie chodzilo mi o 2-3 wybitnych na kariere fergusona tylko o poszegolne okresy dominacji united w europie - jechali kogo chcieli, a zachodnie kluby zainteresowane byly kupnem moze 2-3 pilkarzy z skladu

Odnośnik do komentarza

Tu nie potrzeba taktyki - tylko kazdy kibic LFC widzial co sie dzialo od dluzszego czasu. Faworyzowanie pilkarzy kupionych przez Brendana, olewanych kupionych przez komitet, zero ducha walki, walenie glowa w sciane bez zadnej taktyki. Wygladalo to zle. Teraz jestem pewny bedzie tylko lepiej, tym bardziej, ze sklad jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Wymieniać niepotrzebna. Kupić środkowego obrońce, a resztę dobrze ustawić, dodać taktykę i o top 4 jestem spokojny w tym sezonie.

 

Tak xD z asami pokroju Lallany czy Allena :teehee:

Tu nie potrzeba taktyki - tylko kazdy kibic LFC widzial co sie dzialo od dluzszego czasu. Faworyzowanie pilkarzy kupionych przez Brendana, olewanych kupionych przez komitet, zero ducha walki, walenie glowa w sciane bez zadnej taktyki. Wygladalo to zle. Teraz jestem pewny bedzie tylko lepiej, tym bardziej, ze sklad jest bardzo dobry.

 

To jak w końcu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...