Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

jutro ale juz o 16 cos leci

 

i nie jest to jednorazowa sprawa bo tydzien temu juz tu pisalem ze byla retransmisja nba zamiast totenham-leicester

Tylko że wtedy było to tłumaczone że mają zakontraktowane 5 meczyków na kolejkę a teraz tylko 4 będą .

Muszę powtórkę o 20 obejrzeć jak się City kolejny raz wyłożyło na słabeuszu hehe .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Nawet nie zauważyłem, że na koniec Middlesbrough wyrównało mdr. Mecz był kompletnie jednostronny i nie zapowiadało się, że jest sens oglądać doliczony czas. Oczywiście, było widać zmęczenie, z Barcą grała chyba taka sama jedenastka. Pierwsza połowa a druga to ogromna różnica.

 

 

Aguero w pewien sposób rządził na boisku, ale w pewien zaliczył koszmarny mecz, naprawdę wypadałoby zdobyć więcej bramek na jego miejscu. Valdes nawet chyba nie miał jakoś bardzo wiele obron, żeby ten wynik wyrobić. Aguero w pewnym momencie zaczął płakać nad własną niedolą, denerować się, powinien wylecieć z boiska...

 

 

Fatalny wynik dla Man City. Jutro mogą być na 4. miejscu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

9 strzałów celnych Chelsea vs 1 Everton. Ile okazji dzisiaj stworzyli sobie The Blues to jest miazga :obama: Pedro chyba zawodnik meczu pomimo dwóch bramek Edena ale wiadomo że indywidualność Belga w formie musi procentować. Jest lider i zobaczymy co tam jutro Arsenal i Liverpool wyczaruja.

Odnośnik do komentarza

Liga angielska jest nejlepsza i najpopularniejsza na świecie.

 

Pozdrawiam.

 

Liga angielska jest najbogatsza. Wszyscy się jarają Soton - Eve...

 

Później ten nudny mecz jest na polsacie, sunderland-hull...

Czuje, że nie czaicie potęgi przepotężnej Premier League...

 

Z takimi gwiazdami jak Gary Pogba....

Odnośnik do komentarza

Ok. Chelsea wygrała 5 meczów z rzędu. Do zera. Chelsea strzeliła teraz najwięcej goli w lidze. Straciła mało. Jest liderem. Conte wygrał tyle meczów, co Mourinho... wliczając zeszły sezon. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby wszedł na forumka zawczasu i dowiedział się, że Kante i Matić nie mogą grać w jednej jedenastce oraz innych tajników gry trójką w obronie.

 

Dzisiaj zbatorzyli rywala przez 90 minut, jak zapewne nikt nie byłby w stanie grając dwa razy w tygodniu. Mourinho powinien ogłosić: to ja, nie awansując do LM, położyłem podwaliny pod ten obecny sukces.

 

Mimo wszystko, to 5 meczów, nie 50, jak można by pomyśleć wchodząc na stronki futbolowe w Anglii. Ledwo co tytuł miał już zapewniony Manchester City. Teraz Chelsea. Ale to dobrze, że zamiast zera w tym sezonie może być kilku ciekawych pretendentów do tytułu. Liverpool naciera pasjami i niemalże nie daje rywalom okazji. Arsenal ma wielu spośród najlepszych piłkarzy w lidze.

 

 

 

 

Dziś, już o 13, mecz Arsenal-Tottenham. Spurs zremisowali z trzema słabymi rywalami pod rząd. To złe wieści. Zespół się męczy w ataku. Jutro wróci Harry Kane, ale pewnie nie będzie na siłach na 90 minut. Nadal nie ma Alderweirelda czy Lameli, co znacznie ogranicza możliwości Spurs. Sforsowanie duetu Koscielny-Mustafi będzie raczej trudne, z kolei Vertonghen i Dier pod naciskiem Alexisa Sancheza łatwo nie będą mieli. Dlatego wydaje mi się, że większe szanse na wygraną ma Arsenal, chociaż jest to dobry mecz, by Spurs mimo braków pokazali, co umieją. Nie tak, jak z City, ale zawsze coś.

 

W razie porażki, zaraz będziemy słyszeć teksty o "Wielkiej Czwórce", jestem pewien. Tak że, Harry, musisz.

 

 

 

 

O 14.15 Liverpool rozgromi potęgę Watfordu i zostanie liderem po raz pierwszy od, argh... nie pamiętam, kiedy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tottenham na o tyle dobrą sytuację że są wzmocnieni zawieszeniem Moussy "30 milionów" Sissoko, podobno Pochettino negocjuje z FA zawieszenie go do końca sezonu, więc to może być czynnik decydującu o zwycięstwie.

 

Jeszcze co do Chelsea to Matic ma już 5 asyst, niesamowity jest koleś. Zresztą tak jak prawie cały skład Chelsea obecnie. Ale jak ten balon w pewnym meczu pier'dolnie to nie będzie chyba czego zbierać.

Odnośnik do komentarza

Chelsea co formę złapało :). Liczę w tym roku na mistrza, potem mam nadzieję coś w LM powalczą... Może powtórka z 2k12?.  Kolejny mecz w Premier Ligue z Middl to nie ma wątpliwości. Obawiam się czy dadzą radę Tottenhamowi, czy zagrają na remis .  Jak dla mnie Conte zrobił taką robotę, że nie mam pytań. Mou za to przeniósł cały negatyw z Chelsea razem z odejściem do United i teraz tam mąci. CFC jest w stanie utrzymać tą formę, dzięki Conte - gość niesamowity. 

Odnośnik do komentarza

Przed sezonem marzyło mi się Chelsea w Lidze Mistrzów, z taką grą i takimi wynikami cel jest jak najbardziej do osiągnięcia, więc na razie ja content. Jakiekolwiek trofeum to mokry sen, także się nie napalam. Na medialną narrację nie zwracam nawet uwagi, bo u nich co 2 tygodnie kto inny jest mistrzem Anglii, zespół po 8 wygranych meczach ma szansę zostać nowymi Invincibles, a Tottenham/Arsenal ma szansę wygrać ligę. Takie to już są te media.

 

Także yebać. Grają efektownie i efektywnie, Hazard znowu gra jak szatan, to chyba najlepszy ich futbol od czasów Carlo, z pomysłem i to co mi się podoba u Conte, zawsze z planem B. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...