Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

podobno jesli zarejestrujemy swoj GT na np. USA to nie ma mozliwosci zmiany na inny kraj. Dzisiaj znudow przeladalem Windows Live ID i tam widzialem ze mam zalozone konto na USA ale moge zmienic na inne (ale nie probowalem ;):P). Da tak rade? Z US na np. GB?

 

https://accountservices.msn.com/editprof.sr...600&lc=1045

 

Pytalem sie jakis czas temu - czemu gdy pobieralem mase triali/dem/filmikow/dlc to konto recoveruje sie z 30 min?

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich!

Mam problem, ponieważ posłuchałem znajomego (jako że jestem laikiem..) że żeby zagrać w grę ze starego X-a na nowym, wystarczy mieć podłączenie do netu. Natomiast kiedy chce zagrać w DOA3 wyskakuje mi informacja, że potrzebuje dysku twardego. Mam wersje Core, więc dysku nie posiadam.. Powiedzcie mi, czy jedynym sposobem, żeby grać w stare gry z X-a, jest kupienie dysku twardego? Jestem w kropce.. Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc!

 

Pozdro 4 All!!

Odnośnik do komentarza
Witam.Mam kilka pytań odnośnie x360.Mianowicie czy przy tym tv http://allegro.pl/item444749094_nowosc_lg_...ms_2x_hdmi.html

 

da mi coś podłaczenie konsoli przez HDMI??.Czy nie odczuje żadnej różnicy?.

 

Chodzi mi o to czy opłaci się dokupić HDMI??.Ten TV nie jest Full HD.Więc nie wiem czy HDMI daje efekty tylko przy Full HD czy bez Full HD też wpłynie pozytywnie na jakość obrazu??.TV ma kontrast 20000:1 rozdziałka 1680 x 1050.

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza
Może i tak , ale dla mnie gierki najładniej wyglądają po VGA , niewiele gorzej HDMI , więc napisałem swoje indywidualne spostrzeżenia. A component jest straszny.

 

Tak tak już wiemy że ty masz VGA i dlatego tak piszesz :P

 

A co do tematu to jeśli nie masz HDTV 1080p to między HDMI a Componentem raczej niema różnicy na rozdzielczości HD Ready . :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...