Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

MS podal solucje dla posiadaczy CORE/ARCADE dla nowego updejtu

 

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=32599

20gb za 20$ lub free 512mb memorka :) ale opcja niedostepna dla polakow.

 

No dysk za 20 baksow to bym chetnie lyknal, ale niech sie wypałują. Dali by gnoje uczciwe ceny za te swoje dyski to by nie bylo zadnego problemu...

 

 

Tylko gdzie te karty 512mb? Po wpisaniu adresu się wybiera czy co?

trzeba czytac jeszcze drobnym druczkiem

 

hehehe

akcja dotyczy tylko krajów z oficjalnym XboxLive - czyli nie u nas

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że u nas też to będzie, bo co z tego, że nie mam xbl skoro i tak każda nowa gierka będzie chciała zainstalować nxe a nie będzie gdzie i sobie nie poszpilam. -.- ABSURD !

 

Na xbox-zone.pl napisali ze narazie jeszcze czekaja na werdykt czy u nas beda te memorki xD fajnie ale ja wzial bym dysk juz od dawna przymierzam sie do zakupu dysku a tu nagle taka okazja by sie trafila xD

Odnośnik do komentarza

To ja mam tak:

Mam kartę 256MB z Xa Arcade, mam założone konto Xbox live na Irlandię, na adres mojego kuzyna, i czy moge wymienić moją kartę z dopłatą 20$ (14,5 E) na dysk 20GB

Więc moge w IRLandi wymienić karte 256mb?

Czy tylko mniejsze?

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
To ja mam tak:

Mam kartę 256MB z Xa Arcade, mam założone konto Xbox live na Irlandię, na adres mojego kuzyna, i czy moge wymienić moją kartę z dopłatą 20$ (14,5 E) na dysk 20GB

Więc moge w IRLandi wymienić karte 256mb?

Czy tylko mniejsze?

Jak się ma arcade z tego co wiem koszt wymiany dysku to 29$. I to chyba nie jest wymiana a zakup odnawianego dysku. :)

Odnośnik do komentarza

A ty co tak nagle z MGS4 wypaliłeś?

Rozwiń myśl.

 

 

Edit: z newsy'ów: "Można rzec iż stało się niemożliwe. Metal Gear Solid 4 - gra, dla której wiele osób kupiło sobie PS3 ma szansę trafić również na X360 !!!. Podobne informacje pojawiały się w sieci już nie raz (choć ostatnio coś o tym ucichło), lecz podczas TGS08 z ust pracownika Konami - Yoshitaka'iego Kaii wypłynęły następujące słowa: "Przyszłościowo rozważamy także wersję na Xbox 360, na którą czeka wiele osób na całym świecie.". Owe słowa są prawie ostatecznym potwierdzeniem ( i oficjalnym), że na konsolę MS ukaże się MGS4. Dla PS3 byłaby to ogromna starta i do szczęścia Xbox'owi 360 nic już nie byłoby potrzebne. "

 

Jakoś nie wynika z tego tekstku niczyja głupota ??

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Na PS3 nie poszły nawet 2 miliony to trzeba się ratować na Xboxie ;). Nie zdziwie się jeśli prędzej czy później się potwierdzi. Brakuje jeszcze jednego - żeby tytuły first-party od Sony ukazały się na Xa też.

 

Albo jak śmiał się mój kumpel - Microsoft wykupi od Sony prawa do marki PlayStation i kolejny Xbox będzie się nazywać PS4...

Odnośnik do komentarza
Na PS3 nie poszły nawet 2 miliony to trzeba się ratować na Xboxie ;). Nie zdziwie się jeśli prędzej czy później się potwierdzi. Brakuje jeszcze jednego - żeby tytuły first-party od Sony ukazały się na Xa też.

 

Albo jak śmiał się mój kumpel - Microsoft wykupi od Sony prawa do marki PlayStation i kolejny Xbox będzie się nazywać PS4...

 

nie chłopie gra poszła w liczbie ponad 4 mln

 

lepiej by było żeby nie było monopolu, obecna sytuacja jest korzystna dla graczy

ceny sprzętu szybko spadały

teraz za 2000- 2500 zł można mieć obie konsole

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie.Chetnie bym zagral w MGS4 na x 360,mimo ze ta gra nie jest dla mnie jakas super i sie nia nie zachwycam jak wszyscy(nie przypadla mi do gustu cala seria,poza MGS 1) ale wolalbym zeby mimo to Konami nie zabralo PS3 jedynego exclusiv'a,powod?Tak jak wspomnial kolega wyzej,nie mozna dopuscic do monopolu MS bo zaczna leciec w kulki,ceny nie beda spadac,nie bedzie walki o klienta i wiekszosc z nas gorzej na tym wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Następca xbox360 z wsteczna kompatybilnością

link

 

Raczej nie chodzi tutaj o wsteczną (która w jakiejś formie pewnie będzie), ale przednią (?) kompatybilność. Z tego co jest napisane w tym artykule, to jeśli odpalimy na następnym Xboksie powiedzmy GoW 3, to będziemy mogli korzystać w trakcie gry z nowych funkcji kontrolera, grafika nie będzie tylko ostrzejsza, ale polepszy się także widoczność, płynność, być może zostaną nawet wypuszczone poziomy działające tylko na X720.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...