Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gre ninety nine nights,wersja PAL,angielska.W zakladce achievements aczkolwiek wszystko mam po nie wiem,japonsku albo koreansku,kazdy achievement,co moze byc powodem?

 

locale w konsoli ustawione na UK,jezyk na angielski/polski

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Prawy Trigger przy wciskaniu wydaje metaliczny dźwięk (gdy docisne go w konstrukcje pada w lewa strone, to przestaje), dziala bez zarzutu, ale ten dzwiek jest denerwujacy. Mozna jakos to naprawic?

 

Ja mam metaliczny podźwięk przy przechylaniu lewej gałki w lewo.

Aha, inne pytanie: moje bumpery(LB, RB) działają jakoś tak za lekko w porównaniu do mojego kolegi. U niego wciskują się jak przyciski, u mnie jak gałka... no ciężko to opisać, na krańcach bumperów prawie nie czuć że je wciskam. Da się to jakoś zmienić?

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o to że nie słychać charakterystycznego pyknięcia tylko gładko się wciska? Mam to samo, nie nawidzę tego. Może to i głupie, ale ja w drugim padzie też tak mam. Jak jeszcze go używałem jako drugi to kolega dopiero po kilku dniach powiedział że czuć że się wciska te bumpery. Ja na tym "drugim" padzie grać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
2. Nie da się. Tylko AudioCD, już Ci pisałem...

 

? Ja mogę słuchać MP3, z kompa.

 

Chodzi Ci o to że nie słychać charakterystycznego pyknięcia tylko gładko się wciska? Mam to samo, nie nawidzę tego. Może to i głupie, ale ja w drugim padzie też tak mam. Jak jeszcze go używałem jako drugi to kolega dopiero po kilku dniach powiedział że czuć że się wciska te bumpery. Ja na tym "drugim" padzie grać nie mogę.

 

:huh: Nie wiem już który to pierwszy a który to drugi.

Ja mam takie kliknięcie zamiast naciśnięcia. Może i to szczegół, ale jestem pedantem i jestem wyczulony na takie rzeczy. <_<

Niezły cyrk też z gałką jest: nie wiem czemu, ale od góry na tym co podtrzymuje gumowego grzybka robiło się takie białe, jakby się ścierał i ocierał o obudowę. Teraz gdy jeżdzę gałką na górze to słychać takie 'ścieranie' a nie typowe ocieranie jak np. przy prawej gałce. I jeszcze mi lekko chodziła, ale jakoś chusteczką na zewnątrz przejechałem i działa 2x ciężej, tak jak u kumpla. O_o

To na tyle... ;p Się wyżaliłem...

A, jeszcze napis RT jest jakoś dziwnie nadrukowany/naniesiony, inaczej niż LT, kumpel ma tak samo. No, teraz to wszystko.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza
2. Nie da się. Tylko AudioCD, już Ci pisałem...

 

? Ja mogę słuchać MP3, z kompa.

 

 

 

On mówi o zrzucaniu muzyki... :closedeyes:

 

 

 

Chodzi Ci o to że nie słychać charakterystycznego pyknięcia tylko gładko się wciska? Mam to samo, nie nawidzę tego. Może to i głupie, ale ja w drugim padzie też tak mam. Jak jeszcze go używałem jako drugi to kolega dopiero po kilku dniach powiedział że czuć że się wciska te bumpery. Ja na tym "drugim" padzie grać nie mogę.

 

:huh: Nie wiem już który to pierwszy a który to drugi.

 

Pierwszy jest sprawny, a drugi, mniej używany, ma te samy obiawy co ty... znaczy się Twój pad :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Pierwszy jest sprawny, a drugi, mniej używany, ma te samy obiawy co ty... znaczy się Twój pad :E

 

No nic... trudno. Jakoś to strasznie nie przeszkadza, tylko czasem wnerwia. Ale to mój 1 pad i szacun dla niego ^_^ Może z czasem się wyrobią, bo RB już mocniej się naciska.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...