Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze sie robia jakies ryski male najlepiej wycierac czyms bawelnianym ja wycieram koszulka oryginalne plyty :P

powiedzcie mi na ile wycenilibyscie xbox'a 360

2 miesiace

4 gry( naruto halo 3 oblivion crackdown i arcade disc)

bez dysku

stan idealny

zero problemow

wszytsko co ma byc jest

no dobra napiszcie okolo ilu jest wart

gwarancja wszystko

 

Odnośnik do komentarza
oczywiscie ze sie robia jakies ryski male najlepiej wycierac czyms bawelnianym ja wycieram koszulka oryginalne plyty :P

powiedzcie mi na ile wycenilibyscie xbox'a 360

2 miesiace

4 gry( naruto halo 3 oblivion crackdown i arcade disc)

bez dysku

stan idealny

zero problemow

wszytsko co ma byc jest

no dobra napiszcie okolo ilu jest wart

gwarancja wszystko

rozszerz opis

co oznacza "wszystko co ma byc jest" - tzn to co jest w wersji arcade?? - bo dysku nie ma (wiec chyba arcade) - napisz co jest

gwarancja jest - ale czy była konsola rejestrowana?

 

narazie wyceniam na ok 500 za konsole i ok 250 za plyty - wycena może sie zmienic po odpowiedziach na pytania wyzej

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie i mam nadzieje że to dobry dział,mianowicie kupiłem sobie drugą konsolke z 60 gb hdd i czym mam sobie przerzucić sejwy ze starej konsolki,próbowałem usb usb ,nie wykrywa, na karte ms nie da sie, czytałem kiedyś w psxie ze jest specjalny kabel ale jaki? ,na allegro nie ma w sklepie psx też nie,jakaś mała podpowiedź?

Odnośnik do komentarza

ok...ale, na googlach itd wyczytałem że backupy z xa przenoszone są z kart pamięci podpiętych do tego transfer kita. Nie mam karty, jakiś inny sposób skopiowania sevów? podobno da sie xa podłączyć do pc(windows media connect) ja próbowałem ze 4 razy i ani razu się nie dało, przez wmp11 tak samo,co za shit za kupe kasy :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
mógłbyś opisać droge nr.1?:) już widze że będą problemy ze śrubkami,a transfer kit zadziała tylko z memorką,tak?

Coś ty się tak uparł na tą memorkę :)

Transfer kit to kabel USB który podpinasz do dysku i do konsoli a drugi dysk podpinasz normalnie i po włożeniu płyty którą masz w zestawie automatycznie "kopiuje" ci stary dysk na nowy

 

Tu masz ładnie opisany transfer kit

 

Ps. Śrubki odkręcisz zwykłym płaskim śrubokrętem :)

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

mówisz że sobie troszke poczekam na kabel??:) jak mnie kolo poinformował na infolinii złożył zamówienie w dziale akcesoriów,ale czy mają je na stanie to nie wie:) jak by co to po 2 tygodniach mam do nich jeszcze raz zadzwonić,już sie boje,bo jak za drugim razem wysyłałem im konsole to ponad 4 tygodnie kurier z nią kursował,w końcu do pracy po nią przyjechał,masakra,daje im 2 tygodnie :pifpaf: ale maila przysłali że wysłali kabel,chyba ze automat odpisał:)

Odnośnik do komentarza

mam takie 3 szybkie pytanka :) pewnie juz byly z tysiac razy ;)

 

1 profil na karcie przenosi sie na hd bez problemu ?2 jak zakupi sie jakis stuff na livie za mp i np padnie dysk to wszystko przepada lub da sie to jeszcze raz sciagnac?

3 jak jest z awaryjnascia orginalnych dyskow ,warto kupowac uzywki?

Odnośnik do komentarza

1. Sam profil to możesz nawet ściągnąć z Live, z przeniesieniem nie powinno być problemu, tylko pamiętaj, że profil, a sejwy to co innego.

2. Stuff jest przypisany do profilu, tylko ew. może być problem z jego używaniem na innych kontach po zmianie dysku.

3. Nie wiem, ale chyba nie są szczególnie awaryjne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...