Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

ok, dzięki panowie :D

zastosowałem się do rady signapa- pobujałem się po mieście przez pół godziny i wziąłem się za misje. W ten sposób upłynęło mi kilka godzin bez zwiech :) przed odpaleniem gry na wszelki wypadek konsolę odłączyłem od neta, chociaż sam nie wiem czy w ogóle on miał jakikolwiek wpływ na działanie GTA.

 

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/item515920802_nowy_orgin...cja_krakow.html

 

Dobry bedzie ten headset ? Mozliwe zeby po takiej niskiej cenie kupic oryginalny headset Microsoftu ? Sa tez po 23zł, ale ten bym odebral osobiscie. Jest jeszcze gosc co sprzedaje po 75zł. Czy zatem te po 75zł sa oryginalne, a te tansze to jakies marnej jakosci podrobki ? Czy tez tamten kolo co sprzedaje po 75zł szuka frajerow z taka cena ?

Odnośnik do komentarza

Z tą jakością to wiesz - nie wiadomo jak Cię słyszą inni - może być zniekształcony głos. A o skróceniu żywotności nie ma mowy - mnie przez 3 miechy zdechły 2 headsety, oryginalne wyjmowane z premiuma. Teraz jade na w połowe sfajczonym headsetcie, w którym nie działa słuchawka - musze mieć głos przez głośniki -.-

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

no to się pochwaliłem... konsola przy GTA znowu zalicza zwiechy <_< . Chociaż nie tylko zwiechy, bo dajmy na to gdy jadę na randkę z Michelle i podjeżdżam z nią pod jakiś lokal to Niko wraz z samicą siedzą dalej w wozie i nic nie można zrobić. Wciskam start- czarny ekran i freeze. Dosyć często tak mam i nie tylko przy tej misji. Najwyżej jutro popróbuję co do innych sposobów, bo juz tracę nerwy...

Odnośnik do komentarza
no to się pochwaliłem... konsola przy GTA znowu zalicza zwiechy <_< . Chociaż nie tylko zwiechy, bo dajmy na to gdy jadę na randkę z Michelle i podjeżdżam z nią pod jakiś lokal to Niko wraz z samicą siedzą dalej w wozie i nic nie można zrobić. Wciskam start- czarny ekran i freeze. Dosyć często tak mam i nie tylko przy tej misji. Najwyżej jutro popróbuję co do innych sposobów, bo juz tracę nerwy...

A kasowałeś cache, tak jak proponowałem? Możliwe, że jest to wina update'u.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

I właśnie tak robię. Gra zawsze zaczynała się wieszać po misji "do you have protection?". Planuję przejść o kilka(naście) misji do przodu i zapisać. Pewnie będzie dalej się zawieszać ale dla pewności wolę sprawdzić

 

edycja:

jaja. Gra się zawiesza nawet bez memorki na samym początku gry. Czyli pozostaje tylko infolinia?

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Kupilem ms points Us i teraz musze tylko zalozyc konto na usa i mam z tym problem.

Konto na livie zalozylem, wpisalem kod i teraz musze tylko podac dane kontaktowe

Wpisuje np http://www.planetware.com/map-of/new-york-...s-ny-copmus.htm

kod pocztywy : 10003 i caly czas pisze, ze kod pocztowy jest nieprawidlowy.

wpisywalem tez z http://www.praca-w-usa.pl/polskie-ambasady-w-usa/ i caly czas nie moge podac prawidlowego kodu.

Ma ktos jakis sprawdzony adres?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...