Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

to kwestia baterii juz

niekiedy da sie pograc jeszcze troche po tym jak sie rozlaczy z powodu rozladowania, czy tez teoche poleza i sie zalaczy pada i troche jeszcze energii z aku sie wyciagnie, ale na pewno nie ma sytuacji by sie rozlaczal co 2h kilka razy

jesli tak jest to radzilbym zmeinic baterie bo wygladaja na kiepskie badz juz dobite...

Odnośnik do komentarza

Mam spory problem z headsetem. Mikrofon ładnie działa, ale za nic w świecie nie mogę słyszeć w słuchawce tego co inni do mnie gadają. Headset leżał przez kilka pół roku od kupna klocka nieużywany na półce więc wszystko z nim powinno być w porządku, może trzeba coś w ustawieniach pozmieniać, ale jakoś nie mogę się nic takiego doszukać.

Odnośnik do komentarza

Jest jedna taka opcja , w której ustawiasz czy głosy innych chcesz słyszeć w słuchawce od hs-a , w głośnikach , bądź jednocześnie w obu. Jeżeli to nie podziała to headset skopany , które swoją drogą są bardzo wadliwe. Ja już mam trzeci, średnio raz do roku mi się sypie (zawsze pada właśnie słuchawka). Mowa o oryginalnych MS. Myśle, że następnym razem zaryzykuje i wezme jakiś inny , może dłużej pociągnie 8)

 

PS. Sprawdź jeszcze , czy aby przez przypadek nie jest wyciszony.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie czy to prawda,że jeśli się grało na zdrapkach 48h to potem jest problem z goldem ? .Chodzi mi o to ,że wyskakuje jakiś błąd przy wpisaniu na 1 miesiąca abonamentu golda.

Nieprawda - sam za czasów darmowych trialów sporo na nich jechałem , potem bezproblemowo wklepałem Golda na 12m-cy.

 

Błąd może być spowodowany na conajmniej trzy sposoby: źle wpisany kod ; zużyty kod ; błąd Live'a , spróbuj później .

Jeszcze jest możliwe, że jeśli nie skończył się trial to nie można wklepać golda , ale tego już nie jestem pewien.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Jest jedna taka opcja , w której ustawiasz czy głosy innych chcesz słyszeć w słuchawce od hs-a , w głośnikach , bądź jednocześnie w obu. Jeżeli to nie podziała to headset skopany , które swoją drogą są bardzo wadliwe. Ja już mam trzeci, średnio raz do roku mi się sypie (zawsze pada właśnie słuchawka). Mowa o oryginalnych MS. Myśle, że następnym razem zaryzykuje i wezme jakiś inny , może dłużej pociągnie 8)

 

PS. Sprawdź jeszcze , czy aby przez przypadek nie jest wyciszony.

Niestety masz rację co do skopanego headsetu, jeden kabelek jest nieprzylutowany, może dam radę to naprawić:D

Odnośnik do komentarza
Czy jest jakas gra na 360 ktora mimo ze zapisuje sobie postep w grze to na dysku jej nie ma? Wolve'i nowy tak wlasnie ma. Czyzby MS walczyl z osobami ktore oszukuja przez savey innych graczy? Bo rowniez ta gra ma w sobie obrazek na zaklade tego co mamy w napedzie.

jak to stwierdziles ze nie zapisuje stanu gry?

 

mozesz tylko nie widziec gdzie zapisalo ale zapisac musialo...

Odnośnik do komentarza
Czy jest jakas gra na 360 ktora mimo ze zapisuje sobie postep w grze to na dysku jej nie ma? Wolve'i nowy tak wlasnie ma. Czyzby MS walczyl z osobami ktore oszukuja przez savey innych graczy? Bo rowniez ta gra ma w sobie obrazek na zaklade tego co mamy w napedzie.

Bardzo dużo gier na X360 działa w taki, sposob, że tylko checkpoint [czyli GDZIE jesteśmy w grze, ile mamy ammo, itp], zapisuje się do osobnego pliku, a cała reszta - do profilu. [czyli np ktore levele już przeszliśmy, itd. Chyba najprościej wytłumaczyć na Call of Duty - w save na dysku mamy info gdzie aktualnie jesteśmy, jakie bronie mamy, ile ammo, a we profilu zapisane jest ktore levele skończyliśmy, na jakim poziomie trudności itd.]

 

Na początku tak nie było, więc możliwe, że dobrze wnioskujesz, że to forma zabezpieczeń przed oszustwem.

 

Z tym, że i to dało radę obejść :D Przez rok M5 nie potrafił sobie poradzić z SPG, ktory oszukiwanie z stanami gier we profilu umożliwiał, dopiero przy NXE to zablokowali...

Odnośnik do komentarza

@Juchy - udalem sie do miejsca gdzie widze cala zawartosc gry na hdd, "obraz" savey, jakies obrazki zrobione w grze czy DLC. Nietwierdze ze gra nigdzie nie zapisala lecz nie tam gdzie zawsze ;).

Gdy zajrzalem do Wolva to widzialem tylko sam zrzut plyty. Teraz jak bedzie mozna skopiowac save na memorke czy tez usunac go? Widocznie w przypadku Wolva wszystko sie zapisuje gdzies indziej - postep pewnych zadan do achievementow (typu zabij 2000 osob, itp), ukonczone poziomy, odblokowane stroje,itp - gdy wezmiemy nowy poziom trudnosci wszystko sie kasuje (no poza strojami) i trzeba odnowa nabijac (przez takie cos to musialem wiekszosc osiagniec zrobic na hardzie :>)

Odnośnik do komentarza

POMOCY!!!

 

Czy wie ktos jak usunąć forme platnosci (karta)???

 

Jest tylko DODAJ...

 

(pipi) co to za debile robili!! Jassne, zaplacic mozna ale zrezygnowac z placenia wczescniejsza karta sie chyba nie da!

 

Uzylem angielskiej karty, kupilem 1 miesiac, a TE ZŁODZIEJE odnawiaja mi Golda co miesiac bez mojej wiedzy! Ze niby to Month-toMonth kupiłem.!!

 

Luuudzie jak to skasowac zeby nie dostac BANA? Mam kumpla ktory korzystal z karty brata i jak brat zablokowal karte to jemu zbanowali konto - idioci.

 

Wiec, czy da sie to jakos zalatwic??

 

WIE ktos??

 

PS. Jedynym logicznym wyjsciem jest zmiana systemu platnosci na kod, ktory musze oczywiscie kupic.. Tylko czy po wybraniu tej formy zaplaty karta bedzie nieaktywna...

Odnośnik do komentarza

Właśnie nic!! Musze zadzwonic do UK i tam sie dogadac...

 

Byłem tez na xbox.com - tam jest opcja REMOVE payment option ale sie NIE DA!!!!

 

KUWA!!! Piszą że "This payment option cannot be removed at this time. It might be associated with an active subscription. "

 

O co tu qwa chodzi???

 

Wogóle to jest robienie ludzi w c.h.uja. Mam do wyboru 1mc,3mc i 12 miesiecy.

 

Kupuje Golda na JEDEN miesiac a co dostaje w zamian? Comiesieczne zdzieranie kasy!! Bo "automatyczne odnowienie" jest zawsze na ON i nie wiem gdzie i czy wogole da sie to zmienic.

 

SKANDAL!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...