Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Z dysku na memorke i z memorki na drugi dysk.

 

 

Mam problem z wyświetlanym obrazem. Mianowicie chodzi o to, że gdzieś w połowie zeszłych wakacji kupiłem sobie monitor LCD, który był podłączony do konsoli kablem VGA. Obraz był krystalicznie ostry i wszystko było git. Pod koniec sierpnia konsola wróciła z serwisu i coś się stało z obrazem. Mianowicie jest jakby przesunięcie obrazu. Jest literka i obok jest jej tak jakby odbicie. Słabo widoczne, ale jednak przeszkadza. Kupiłem nowy kabel i problem nadal występu. Na pewno nie jest to wina monitora gdyż sprawdzałem na drugim i problem też jest widoczny. Możliwe, że coś źle mi złożyli konsolę ?

 

Fotki :

 

http://img198.imageshack.us/gal.php?g=hpim2142.jpg

 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Norbi13: masz tak bo zapewne masz chinski kabel, bo to typowe dla chinszczyzny i podrobek

 

 

wlasnie nie ma, jakies byly ale za 50 zika. Czyli na memotke bez problemu przerzucam z jednego i wrzucam na swoj? Jak tak to dzieki za pomoc.

nie wszsytkie sejwy da sie przegrac tak

do tego kazdy save trzeba osobno, jak ktos ma wiele tego i wiele save w jednej grze to jest katorga

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

http://www.gamezilla.pl/content/czy-micros...niony-pracownik

 

podane w newsach więc tutaj komentuję.

 

Otóż, trzy dni temu mój ojczulek grał spokojnie w RE 5 na swojej konsoli. Co prawda była już w serwisie rok temu - błąd E74 ale chodziła bez zarzutu aż właśnie do tego felernego dnia. Grał i nagle obraz zniknął. Stwierdziliśmy, że zawieszka, bo przecież na 360tce to norma. Restart, logo i w połowie animacji, stop. No to jeszcze raz i wtedy RROD. Konsola był podpięta do sieci i od 4 lat jedzie na oryginalnych sofcie, grach itd.

 

Dziwne, że padła w nieoczekiwanym momencie, przedtem nie dając żadnego znaku, że nadchodzi Ring of Death.

 

btw. co do sejwów z gier. PGR 4 też ma blokadę przed kopiowaniem z karty na drugi dysk. Są jeszcze inne tytuły, choćby właśnie FM2.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

i co to ma wspólnego z tym newsem?

juz takie ludzie ideologie tworza ze plakac sie chce

 

awaryjnosc i awarie nie maja nic wspolnego z tym co wyzej

 

nic dziwnego w awarii nie ma, co Ci ma konsola dawac za znaki ze bedzie awaria? ma tanczyc i spiewac?

jak zrywa sie polaczenie miedzy ukladem a plyta to jest to oczywiste ze nastepuje natychmiast awaria, rowniez wazne jest ktore te polaczenia zrywjaa sie i tez deformacja plyty, bo mimo zerwanego polaczenia moze sie laczyc stykowo co zazwyczaj pogarsza warunki przewodnictwa i wplyw na dzialanie calego sytemu jest nieprzewidywalny

 

PS.

zadne zwieszki na X0 nie jest zadna norma, zwieszki sa norma na PS3 nie na X0, chociaz tez nie mozna przesadzac ze raz dziennie to norma bo to tez nie jest norma, jak jest inaczej to moze miec sprzet wadliwy

co nie wyklucza by raz na jakis czas zwiesila sie jakas gra, najczesciej problem ten wystepuje w podlaczeniu do XBL

offline to rzadkosc i najczesciej problem dotyczy konkretnych tytulow...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Z mojego punktu widzenia jest to zwykla sciema. Jak pamietamy serwisowanie 360 MS mocno kosztowala - pare miliardow chyba. Po co mieli by psuc komus konsole? Prosciej byloby go odciac od neta poprzez zban czy specialnie zaznaczenie konsoli ze zostala zbanowana i nie odtwarza juz gier. A tak trzeba zamowic kuriera (na koszt MS), zserwisowac (MS), 3 lata gwarancji dla RROD to tez kolejne koszty dla MS.

Co prawda mi sie zdarzylo pobrac NXE i po restarcie e75 ale innym osobom tez to sie trafilo czy nawet pobrali update do gry i RROD ale to pewnie nie bylo zwiazane z dzialaniem MS lecz moze poprostu jakas usterka

Odnośnik do komentarza

@Chev

Ja przedwczoraj miałem ciekawą przygodę.

Gram sobie elegancko w Fallout3 (oryginalny soft), nagle na ekranie pojawił mi się jeden pasek. Pomyślałem - jakiś błąd. Ale po chwili pojawiło się ich więcej i więcej. W pewnym momencie ekran był po prostu w paskach. Co ciekawe odwróciłem do tyłu i obraz znów był normalny. Niestety powrót do poprzedniej pozycji skutkował błędami grafiki. Nie czekałem dłużej, postanowiłem użyć szybkiego transportu. Błędy zniknęły na ... 1 sekundę. Gdy się odwróciłem cały ekran to był jeden wielki, jednokolorowy pasek. Po chwili była zwiecha. Konsola za pierwszy razem nie wstała, za drugim już było normalnie. Przypadek? Tak sądzę, bo wątpię czy M$ mógł jakkolwiek maczać w tym palce - pewnie błąd gry - tylko dlaczego konsola nie wstała? Podejrzewam, że za szybko odpaliłem grę. Gdy włączy się tylko NXE, a ja szybko nacisnę włącz grę, to często zdarza się zwiecha konsoli.

Twoja konsola po prostu zdechła i tyle, ten news nie ma nic wspólnego z tym co się stało.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ja tez tak mialem przy grze w Fallouta 3 PL ;s chcialem w sumie sie zapytac czy to blad gry czy mi sie sprzed niszczy ale widze ze ktos to ma wiec loozik =d

dodatkowo w tym falloucie czesto mam zwiechy, najczesciej przy przechodzeniu przez drzwi dla tego robie save przed wejsciem bo raz przeszedlem, zwiecha i nie zrobilo save przez co musialem leeeeciec szmat drogi i dodatkowo meczyc sie z potworami ;/

 

 

@Topic

 

Ten artykul to taki badziew xD ciekawe czy autor potrafi jeszcze wyciagac kroliki z kapelusza skoro takie bajki opowiada... no i jesli dla kogos zwolniony pracownik jest dobrym zrodlem informacji to chyba ma cos nie rowno pod sufitem bo wiadomo ze ze zlosci sie same sztraszne rzeczy opowiada ^^

 

Zdalne palenie konsoli HUEHUAHUA ^^ a to dobre!

Odnośnik do komentarza

kazda konsole ktora ma opcje update dasha/systemu jest mozliwosc prostego unieruchomienia, prosta instrukcja kasujaca flash kosci nand i gotowe...

to raczej w tym nei chodzi o to co mozna a o to ze jakas firma chce to wykorzystac przeciwko wlasnej konsoli i wlasnym klientom i to jest bzdura...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Hexa, rozumiem, że skoro MS potrafić "zdalnie" dać bana na konsolę, to nie może również jej spalić/uszkodzić/rozp@#ić/whatever? Myślę, że może, ale wątpię by użył tej "broni" kiedykolwiek...

"Gigant z Redmond zawsze twierdził, że wadliwe Xboksy to tylko niewielka część całej produkcji. Jednak wczoraj po raz pierwszy Microsoft w końcu przyznał, że naprawy konsol do gier Xbox 360 będą go kosztowały łącznie ponad 1,1 miliarda USD. "

Z sierpnia 2007 - potem z tego co pamietam to wzroslo na 3 miliadrdy - gdzie tu sens psucia?

Odnośnik do komentarza
Hexa, rozumiem, że skoro MS potrafić "zdalnie" dać bana na konsolę, to nie może również jej

Z sierpnia 2007 - potem z tego co pamietam to wzroslo na 3 miliadrdy - gdzie tu sens psucia?

Logika mi podpowiada - konsola zbanowana, zepsuta = brak naprawy w M$?

 

 

Z logiki miałem niedostateczny, mogę się mylić :)

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...