Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem call of juarez za całe 189zl, i niema polskiego języka to jest jakaś wielka pomyłka!!! Na dodatek jakie moje ździwienie było gdy zobaczyłem u kumpla wersje PL z tym że jakos scrakowanego pirata czy cos. Teraz czuje się troche wydymany przez wydawców, ale mam pytanie czy gdybym zgrał obraz tego pirata na muj dysk po wlożeniu do jego konsoli żecz jasna i odpalał pużniej u mnie na org dysku (eng) to czy będzie to wogule chodziło i czy niedostane bana ;//. Może ktoś z was już coś takiego próbował ... bo muj angielski co prawda niejest zły ale zawsze to milej się gra z polskimi literkami XP

Odnośnik do komentarza
Witam, zakupiłem call of juarez za całe 189zl, i niema polskiego języka to jest jakaś wielka pomyłka!!! Na dodatek jakie moje ździwienie było gdy zobaczyłem u kumpla wersje PL z tym że jakos scrakowanego pirata czy cos. Teraz czuje się troche wydymany przez wydawców, ale mam pytanie czy gdybym zgrał obraz tego pirata na muj dysk po wlożeniu do jego konsoli żecz jasna i odpalał pużniej u mnie na org dysku (eng) to czy będzie to wogule chodziło i czy niedostane bana ;//. Może ktoś z was już coś takiego próbował ... bo muj angielski co prawda niejest zły ale zawsze to milej się gra z polskimi literkami XP

...Ale Twój polski jest fatalny...

Poczekaj góra dwa miesiące. Ma być wypuszczona poprawka, która włączy polskie napisy.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

w kazdym kablu analogowym jest roznica, czyli warto brac lepsze jak sie chce miec najlepsza jakosc obrazu...

 

jak nie znajdziesz nic to kumpel ma na sprzedaz kabel RGB oryginalny Microsoftu, jak chcesz to ugadaj sie z nim na GG:11339266

recze za niego ze ma oryginal jak cos bo on nie przebiera w srodkach i zawsze wsio oryginal...

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

ok, dzieki Juchy

 

A jak jest z przesylem dzwieku po optyku? tez lepiej brac cos drozszego?

 

edit

 

Jest duza roznica w obrazie na starym kineskopie po takim kablu w porownaniu do zwyklych czinczy z zestawu?

 

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

w kablach masz tylko gniazdo optyczne, jakikolwiek przewod optyczny to dokupujesz oddzielnie, a jaki kupisz to juz nie ma znaczenia ten przewod optyczny bo to cyfrowy sygnal wiec aby dzialal

sam przewod optyczny to taki kup ile Ci potrzeba od wtyczki w Xie do amlitunera, ceny sa bajecznie niskie, ostatnio bralem 1.8m optyka w blistrze nawet nei najgorzej wykonany 8zl., wez cokolwiek taniego aby dlugosc Ci pasowala....

 

PS.

duza roznica, ale to TV musi miec RGB oczywiscie, po RGB z tego kabla wycisniesz wszystko co sie da z jakosci na takim kineskopie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

wejscie to wesjcie, wazne jest jaki sygnal w nim jest

 

EURO to typ wtyczki-gniazda, zazwyczaj RGB jest pakowany w EURO, ale to TV musi miec RGB zeby szlo po RGB bo w tej wtyczce tez jest komposite czyli zwykle AV, wiec to musisz wiedziec badz sprawdzic czy ma ten TV w euro mozliwosc przyjmowania RGB....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich . Kupiłem sobie telewizor lcd Sony 32E4000 ( biały odpowiednik 32W4000 ) i mam pytanie . Porównywał ktoś jak chodzą filmy na dvd na xbox360 i na PS3 ? Chodzi o jakośc upscalowania . Czy mógłby ktoś to sprawdzić ? Mogę kupić X360 lub stacjonarne dvd za 400 zł i się waham . Wiem że PS3 ma niezły upscalling .

Odnośnik do komentarza

Nie, zalezy od regionu np. jest gra PAL jak i PAL w wydaniu niemieckim przez co mozna miec 2x 1000 np. w Avatarze (ale tak nie jest :}). Ja widzialem dawno temu 4xBioshock w czyims profilu :). W dodatku osoby w rankingu maja graczy na roznych kontynetnach i ci mu nabijaja na tym GT kolejnego koreanskiego Bioshocka o 1100gsa ;)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...